2 روش قطعی رفع بوی بد فاضلاب در منزل

شاید این سوال در ذهن شما باشد که بوی بد فاضلاب از کجاست و چگونه می شود آن را از بین برد؟ یا سوالاتی از این قبیل:

  • علت بوی فاضلاب طبقه اول چیست؟
  • بوی بد دستشویی از کجا می آید؟
  • از بین بردن بوی بد توالت چگونه است؟

و کلی سوال دیگر که در این مطلب می خواهیم به همه ی آن ها جواب دهیم و بهترین راه کارها برای رفع بوی بد دستشویی را برای شما بیان کنیم. فقط کافی است 3 دقیقه با برچسب همراه باشید.

البته سایت برچسب برای تمام سوالات شما در مورد لوله بازکنی مقاله جداگانه ای در سایت خود منتشر کرده است، مثل آموزش فنرزدن توالت فرنگی و ایرانی، بازکردن لوله با تلمبه چاه بازکن، علت گرفتگی لوله فاضلاب و بیش از صد مقاله دیگر در زمینه لوله بازکنی که شما عزیزان بتوانید به سادگی و رایگان از آن استفاده کنید.

علت بوی بد فاضلاب را شناسایی کنید

در درجه اول باید بدانید که بوی بد فاضلاب می تواند بسیار آزار دهنده باشد و در همان ابتدا اگر کمی بوی نامطبوع از فاضلاب احساس کردید باید نسبت به برطرف کردن آن اقدام کنید چون این بوی نامطبوع علاوه بر اینکه شما و اهل منزلتان را آزار می دهد می تواند منشاء مریضی هم باشد.

بوی بد فاضلاب را باید برطرف کرد
هر چه سریعتر باید بوی بد فاضلاب را از بین ببرید در غیر این صورت میتواند منشاء مریضی باشد.

حال اگر بخواهیم به طور فهرست وار به بخشی از علتهای بوی بد فاضلاب اشاره کنیم می توانیم موارد زیر را نام ببریم:

  • گازهای سپتیک
  • ایراد در لوله کشی ساختمان
  • خالی شدن سیفون
  • جرم گرفتن لوله های فاضلاب

روش های برطرف کردن بوی بد فاضلاب ساختمان

در ادامه می خواهیم روشهای خانگی برطرف کردن بوی نامطبوع فاضلاب را برای شما بیان کنیم تا شما خانم های خانه دار هم بتوانید به سادگی از آنها استفاده کنید.

البته اگر بقیه چاه های شما بو بد فاضلاب را نمی دهد می تواند این بود نامطبوع از داخل ماشین لباسشویی یا لوله تخلیه آن باشد که برای تمیز کردن ان و برطرف بوی بد فاضلاب لباسشویی می توانید اینجا کلیک کنید.

برطرف کردن بوی بد دستشویی با سرکه و جوش شیرین

ترکیب سرکه و جوش شرین می تواند در سینک ظرفشویی، روشویی و توالت و… که بوی بد فاضلاب از آنها می آید راه گشا باشد و باعث رفع بوی فاضلاب شود.

فقط کافی است شما مقداری از سرکه سفید صنعتی تقطیر شده و کمی جوش شیرین را از بازار تهیه کنید و داخل لوله فاضلاب یا چاه دستشویی بریزد و مدت چند ساعتی فرصت دهید تا به خوبی عمل کند و واکنش دهد و بعد آن را با آب داغ فراوان بشویید.

سرکه و جوش شیرین جهت رفع بوی بد فاضلاب
سرکه و جوش شیرین میتواند بوی بد توالت، سینک، چاه حمام و… را از بین ببرد

این روش را چند بار تکرار کنید و اگر باز هم بوی بد فاضلاب باقی ماند بدانید که جرم ها و کثیفی ها بسیار زیاد هستند و نیاز به نیروی متبحر در زمینه رفع بوی بد دستشویی دارید، و ساده ترین راه برای برطرف کردن آن تماس با لوله بازکنی های برچسب در سرار تهران می باشد.
شما با وارد کردن نام منطقه محل سکونت خود در سایت برچسب می توانید نزدیکترین لوله بازکن به خودتان را مشاهده کنید و فقط با یک تماس از جانب شما، لوله بازکن ماهر سایت برچسب خود را در کمتر از نیم ساعت به شما می رساند و بوی بد فاضلاب منزلتان را به صورت تضمینی برطرف می کند.

برطرف کردن بوی بد لوله سینک با مخمر نان

مخمر نان را می توانید از حتی سوپر مارکت ها یا لوازم قنادی ها تهیه کنید، و بعد یک کاسه آب را جوش اورده و یک بسته مخمر نان را داخل آن خالی کنید و با آن خوب ترکیب کنید.
حال برای از بین بردن بوی تعفن لوله فاضلاب کافی است که این مایع را در لوله ای که بو می دهد بریزید و به مدت یک شبانه روز به آن فرصت دهید تا به خوبی چربی ها وکثیفی هایی که به لوله چسبیده را برطرف کند.

بهتر است بعد از یک شبانه روز لوله را با آب گرم به خوبی بشویید تا به صورت کامل لوله تمیز شود و کثیفی از داخل لوله شسته شوند.

مخمر نان برای رفع بوی بد فاضلاب
مخمر نان را برای رفع بوی بد فاضلاب با آب مخلوط کنید و داخل لوله بریزید.

نکته! اگر بوی بد فاضلاب فقط در زمان بارندگی به مشام شما برسد، در این صورت لوله ی هواکش چاه فاضلاب که به پشت بام رفته یا همان لوله ونت شما به مشکل خورده است، لذا باید حتما آن را تعویض یا تعمیر نمایید.

مطلب بعدی:

مطلب قبلی:

دیدگاه شما در مورد این مقاله

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اتحادیه لوله بازکنی

قیمت لوله بازکنی

آموزش لوله بازکنی

روشهای غیر اصولی