متخصصین لوله بازکنی شهرک ولیعصر تهران در سایت برچسب از تجربه و مهارت بالایی برخوردار هستند که در ادامه می توانید جدول مربوطه را مشاهده کنید. تضمینی و قیمت مناسب بودن تمامی خدمات لوله بازکنی در شهرک ولیعصر تهران از بهترین مزیت های دریافت خدمات از سایت برچسب می باشد. برای تماس با چاه بازکن شهرک ولیعصر کافیست با شماره تلفن هریک از متخصصین تماس بگیرید.

انواع خدمات لوله بازکنی شهرک ولیعصر

خدمات چاه بازکنی شهرک ولیعصر
انواع خدمات لوله بازکنی محدوده شهرک ولیعصر

همانطور که در تصویر می بینید در سایت برچسب این خدمات توسط متخصصین لوله بازکنی در محدوده شهرک ولیعصر به صورت تضمینی و با هزینه ای بسیار مناسب ارائه می شود.

با توجه به تصویر چنانچه به هریک از این خدمات نیاز داشتید می توانید در هر ساعت از شبانه روزی با شماره تلفن لوله بازکن در شهر ولیعصر تماس بگیرید.

توجه داشته باشید که تمامی این خدمات در همه محدوده های تهران ارائه می شود. بنابراین اگر در منطقه ی دیگری غیر از شهرک ولیعصر در جنوب تهران ساکن هستید، برای دسترسی فوری به شماره تلفن لوله بازکن جنوب تهران کافیه روی دکمه زیر کلیک کنید.


دسترسی فوری به نزدیک ترین لوله بازکن در جنوب تهران تنها با کلی روی دکمه زیر:


شما با ورود به صفحه لوله بازکنی جنوب تهران همانند لوله بازکنی منطقه شهرک ولیعصر تهران می توانید به طور مستقیم با نزدیکترین چاه بازکن جنوب تهران در هر ساعت از شبانه روزی تماس بگیرید.

لوله بازکنی شهرک ولیعصر به صورت تضمینی با پشتیبانی همه جانبه

با توجه به این موضوع که ممکن است در خصوص خدمات لوله بازکنی کلاه برداری صورت گیرد؛ تیم پشتیبان برچسب تلاش کرده است تا اطلاعات کامل تری در خصوص تکنسین های چاه بازکنی شهرک ولیعصر برای شما ارائه دهد.

تیم پشتیبانی برچسب پس از اتمام دریافت خدمات، با شما تماس خواهند گرفت تا در صورت وجود مشکل و مغایرت آن را پییگری و حل کنند. بنابراین بدون نگرانی می توانید با متخصصین لوله بازکنی محدوده شهرک ولیعصر تهران تماس بگیرید. سایت برچسب هوای شما را دارد.

جدول زیر خلاصه ای از اطلاعات نزدیکترین لوله بازکن در شهرک ولیعصر است.

فاصله تقریبی نزدیکترین لوله بازکنی به شما6کیلومتر
ساعت کار متخصص24ساعته و بدون تعطیلی
سابقه کار متخصص16سال سابقه کار
شرح خدماتخدمات لوله بازکنی و چاه بازکنی
سطح مهارتدرجهیک

هزینه چاه بازکنی در شهرک ولیعصر

هزینه خدمات لوله بازکنی در شهرک ولیعصر با توجه به عوامل مختلفی ثبات نمی باشد؛ اما هزینه تمامی خدمات با توجه به نرخ اتحادیه (100 هزار تومان) شروع می شود. هزینه نهایی با توجه به عوامل زیر ممکن است افزایش یا کاهش داشته باشد:

 • نوع گرفتگی: معمولا گرفتگی لوله فاضلاب به دلیل تجمع مو در فاضلاب، انداختن دستمال و آشغال درون چاه توالت، ریختن مصالح ساختمانی درون چاه مانند سیمان، تجمع رسوب و پسماند ها درون لوله و… می باشد که برای رفع هر کدام میزان زمان مختلفی لازم است تا مشکل حل شود.
 • میزان گرفتگی: با توجه به نوع گرفتگی ممکن است که این گرفتگی ها از نوع سطحی یا سخت باشد. مثلا گرفتگی با مصالح ساختمانی و سیمان که از نوع سخت می باشد نسبت به سایر گرفتگی ها رفع آن دردسر بیشتری دارد.
 • تجهیزات استفاده شده: با توجه به نوع گرفتگی و میزان گرفتگی تجهیزاتی که برای هرکدام استفاده می شود، متفاوت است. تجهیزات مختلف لوله بازکنی شامل: فنر، دستگاه پمپ تراکم هوا، دریل و ژنراتور می باشد.
 • ایاب و ذهاب: هزینه رفت و آمد و کنسل شدن درخواست هنام مراجعه کارشناس در محل

ساعت کاری لوله بازکنی شهرک ولیعصر تهران

خدمات لوله بازکنی شهرک ولیعصر تهران، همه روزه و 24 ساعته در سایت برچسب ارائه می شود. این خدمات شامل رفع هرگونه گرفتگی در انواع لوله های فاضلاب آشپزخانه، حیاط، سرویس بهداشتی و… می باشد. کافیست با شماره تماس نزدیک ترین لوله بازکن های سیار شهرک ولیعصر که در بالای همین صفحه درج شده است، تماس بگیرید. این افراد پس از تماس شما، نیم ساعته به مقصد می رسند.

محدوده های تحت پوشش لوله بازکنی در شهرک ولیعصر

شهرک ولیعصر در منطقه 18 شهرداری تهران واقع شده و بسیار وسیع و پر جمعیت می باشد. خدمات لوله بازکنی و چاه بازکنی شهرک ولیعصر و تمامی خیابان های آن که در زیر به چند مورد آن ها اشاره می کنیم، با ضمانت 100% انجام می شود.

 • خیابان شهیدان برادران بهرامی (یاران سابق)
 • خیابان شهید رجایی (بازرگان سابق)
 • خیابان شریعتی
 • خیابان شهیدان آقایی (حیدری سابق)
 • و…
لوله بازکنی شهرک ولیعصر تضمینی
دریافت سرویس لوله بازکنی شهرک ولیعصر فوری و بدون کثیف کاری

“تیم لوله بازکنی شهرک ولیعصر برچسب قادر به انجام کلیه خدمات لوله بازکنی از قبیل رفع گرفتگی لوله سینک ظرفشویی، حمام و… می باشند. همچنین در آوردن اجسام از چاه، چاه بازکنی و… را با بهترین کیفیت و به صورت تضمینی انجام می دهند کافیست یک بار امتحان کنید و از خدمات ما بهره مند شوید. لوله بازکن شهرک ولیعصر تهران در برچسب 24 ساعته آماده پاسخگویی و ارائه خدمات چاه بازکنی به شما همراهان گرامی می باشد.”

چطور به لوله بازکنی شهرک ولیعصر برچسب اعتماد کنیم؟

کلیه افراد چاه بازکن در منطقه شهرک ولیعصر، از سوی اتحادیه لوله بازکن های تهران، دارای مجوز تاییدیه صلاحیت بوده و هزینه سرویس ها را بر اساس نرخ مصوبه اتحادیه تعیین می کنند. علاوه بر این لوله بازکنی تهران برچسب جهت ارتقاء کیفیت و تضمین خدمات لوله بازکنی و چاه بازکنی، تمامی لوله بازکن ها را موظف می داند تا هزینه خدمات را تنها پس از انجام کار و اطمینان از برطرف شدن کامل گرفتگی، دریافت کنند.

سایت برچسب دارای مزایا و یژگی هایی می باشد که آن را نسبت به سایر رقبا متمایز کرده و باعث می شود کاربران بیشتری اعتماد کنند. در لیست زیر می توانید این ویژگی ها را مشاهده کنید:

 • رفع تضمینی گرفتگی های لوله و چاه فاضلاب
 • استفاده از خدمات 24 ساعته و در هر ساعت از شبانه روزی
 • تماس مستقیم با نزدیکترین لوله بازکن در شهرک ولیعصر
 • استفاده از تجهیزات پیشرفته ای همچون پمپ تراکم هوا، ژنراتور، فنر لوله بازکنی و…
 • ارائه خدمات با هزینه ای بسیار مناسب

روش های لوله بازکنی در شهرک ولیعصر و خلیج فارس تهران

متخصصین برچسب در لوله بازکنی شهرک ولیعصر و لوله بازکنی خلیج فارس، از روش های متعددی برای لوله بازکنی استفاده می کنند که در ادامه به طور مختصر آن ها را معرفی می کنیم.

 1. لوله بازکنی با فنر: فنر زنی از روش های متداول لوله بازکنی بوده و فنر زدن لوله فاضلاب شهرک ولیعصر، از خدمات پرتقاضا در این منطقه می باشد. فنرها و سر فنرها در ابعاد و قطرهای مختلف ساخته شده و برای انواع چاه های فاضلاب مورد استفاده قرار می گیرند.
 2. دستگاه تراکم هوا: چاه بازکنی در شهرک ولیعصر و خلیج فارس تهران با پمپ تراکم هوا، از خدمات بسیار موثر در رفع انواع گرفتگی ها در لوله های فاضلاب می باشد. این دستگاه با قدرت مکش بسیار بالای خود، قادر است شدید ترین گرفتگی ها را هم برطرف کند.
 3. استفاده از محلول های لوله بازکنی مجاز: در مواقعی که گرفتگی بسیار سخت و شدید است، مثل گرفتگی لوله با مصالح ساختمانی، نیاز است ابتدا از محلول استفاده شود تا گرفتگی کمی رقیق شود، سپس برای رسوب زدایی اساسی از دستگاه لوله بازکنی مخصوص استفاده می کنند.
لوله بازکنی شهرک ولیعصر تهران
روش ها و ابزارهای لوله بازکنی در شهرک ولیعصر تهران

استفاده از سه نظام لوله بازکنی

استفاده از سه نظام لوله بازکنی یا همان رسوب تراش یکی دیگر از روش ها و تجهیزات لوله بازکنی است که همراه با فنر استفاده می شود. به نوعی دیگر می توان گفت که سه نظام یکی از انواع سر فنرهای لوله بازکنی است.

برای رفع گرفتگی های سخت مانند سیمان و رسوبات از سه نظام استفاده می شود. این ابزار قدرت زیادی در تراشیدن رسوبات و گرفتگی های سخت دارد؛ بنابراین طبیعی است که هزینه زیادتری نسبت به سایر تجهیزات داشته باشد.

توجه داشته باشید که امروزه استفاده از سه نظام لوله بازکنی یکی از روش های کلاهبرداری است. چنانچه تکنسین لوله بازکنی حین استفاده از سه نظام لوله بازکنی گفت که شکسته و باید تعویض شود، حتما اگر سه نظام شکسته چک شود. در غیر این صورت ممکن است که بابت تعویض آن هزینه زیادی بپردازید و از شما کلاهبرداری شود.

بهترین روش لوله بازکنی با کمترین قیمت ممکن

اگر به دنبال روشی برای رفع گرفتگی های سطحی لوله فاضلاب با کمترین قیمت هستید، استفاده از روش های خانگی است. در این روش منظورمان استفاده از محلول شیمیایی لوله بازکنی نیست، بلکه روش های ساده ای که مواد آن معولا در هرخانه ای پیدا می شود و می توانید گرفتگی های سطحی را حتی به رایگان خودتان باز کنید.

از موثرترین مواد و محلولی که برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب سینک ظرفشویی، حمام، آشپزخانه و حتی توالت می توانید استفاده کنید، جوش شیرین و سرکه است.

در استفاده از جوش شیرین و سرکه ابتدا باید نصف فنجان جوش شیرین را درون لوله ریخته و بعد نصف فنجان دیگری از سرکه را درون لوله بریزید. با مخلوط این دو ماده ترکیب شیمیایی رخ می دهد که باعث تجزیه عامل گرفتگی لوله می شود.

از روش ها و مواد دیگری برای رفع این گرفتگی ها نیز می توانید استفاده کنید:

 • مخمر نان
 • آب جوش و مواد شوینده
 • تلمبه دستی

رایج ترین علائم گرفتگی لوله فاضلاب

هنگام گرفتگی لوله و چاه فاضلاب نشانه هایی ایجاد می شود که توجه فوری به این علائم می تواند مانع از بروز خسارت های بیشتر به شما شود. رایج ترین علائمی که نشان از گرفتگی لوله و چاه فاضلاب می باشد موارد زیر است:

 • انتشار بوی بد فاضلاب در محیط خانه و ساختمان
 • عبور آب از چاه یا لوله به سختی
 • بالا زدن آب از لوله و چاه
 • وجود نم و رطوبت اطراف لوله یا چاه

دلایل گرفتگی لوله فاضلاب

معمولا گرفتگی لوله و چاه فاضلاب به علت بی توجهی و بی دقتی بسیاری از ما می باشد. اما برخی از آنها ممکن است که خارج از کنترل ما باشد. در لیست زیر توضیحات بیشتر داده شده است:

 • ورود باقی مانده غذاها و روغن درون لوله فاضلاب
 • تجمع مو در لوله فاضلاب که مانع از عبور آب می شود
 • گرفتگی لوله و چاه با قیر، سیمان و مصالح ساختمانی
 • گیر کردن اشیاء درون چاه
 • ورود خاک، برگ درختان، ته سیگاری و… درون چاه
 • شکل غیر استاندارد لوله ها (پیچیدگی زیاد لوله یا نداشتن شب درست)

آیا استفاده از محلول لوله بازکنی در رفع گرفتگی موثر است؟

برای رفع گرفتگی لوله و چاه فاضلاب اولین روش که به ذهن اکثر ما میاد، استفاده از محلول شیمیایی لوله بازکنی است. معمولا استفاده از این محلول گرفتگی های لوله فاضلاب آشپزخانه، حمام، سینک و… را رفع می کند. اما این روشی تضمینی برای حل این مشکل نیست.

استفاده زیاد از محلول لوله بازکنی باعث پوسیدگی و از بین رفتن لوله و چاه فاضلاب می باشد؛ زیرا این محلول ها از مواد شیمیایی و اسید زیادی تولید شده است که باعث از بین رفتن چسب های لوله و خود لوله فاضلاب می شود.

اگر قصد استفاده از اسید لوله بازکنی دارید حتما نکات مهم آن را رعایت کنید تا با کمترین آسیب مشکل گرفتگی رفع شود. همچنین پیشنهاد می شود از برندهای محلول لوله بازکنی که در ادامه ذکر شده است استفاده نمایید.

بهترین برندهای محلول لوله بازکنی

به توصیه متخصصین لوله بازکنی در منطقه شهرک ولیعصر تهران استفاده زیاد از محلول لوله بازکنی باعث پوسیدگی لوله ها و از بین رفتن آنها می شود که در نهایت هزینه سنگینی برای تعمیرات آن به وجود می آید. پس بهتر است استفاده از محلول ها را به حداقل برسانید و برای استفاده از آن از برندهای زیر استفاده نمایید:

 • مایع لوله بازکن اکتیو
 • محلول لوله بازکن تنطور
 • رخشا
 • راه گشا
 • کوبایاشی

سوالات متداول کاربران از لوله بازکن شهرک ولیعصر

🔻 آیا خدمات لوله بازکنی شهرک ولیعصر تضمینی است؟

✔ بله. تکنسین هایی که در سایت به کاربران معرفی می شوند، توانسته اند هم از فیلتر های بسیار تیم پشتیبان رد شده و هم رضایت تمامی مشتریان را کسب کنند. از این رو خدمات آن ها تضمینی ارائه می شود.

🔻قیمت لوله بازکنی شهرک ولیعصر چقدر است؟

✔ هزینه خدمات لوله بازکنی در شهرک ولیعصر تهران به شدت و نوع مشکل پیش آمده بستگی دارد و نمی توان از قبل برای آن مبلغی را تعیین کرد. از این رو جهت اطلاع از قیمت کار می توانید با لوله بازکن مدنظرتان تماس گرفته و پس از شرح مشکل، هزینه کار را جویا شوید.

🔻حداکثر زمانی که طول می کشد تا تکنسین لوله بازکنی منطقه شهرک ولیعصر به محل کار برسد، چقدر است؟

✔ تمامی چاه بازکن های برچسب موظف هستند نهایت نیم ساعته به محل کار برسند. (بدون درنظر گرفتن ترافیک و روزهای بارانی)

4.4/5 - (24 امتیاز)