“بالا زدن چاه فاضلاب و پیچیدن بوی نامطبوع زننده آن در همه جای محیط ممکن است در هر ساعت از شبانه روزی اتفاق افتد که بسیار آزار دهنده است. برچسب با توجه به این موضوع در محدوده پیروزی تهران ماهرترین متخصصین لوله بازکنی پیروزی تهران را پوشش داده است تا فوری خود را به محل رسانده و با بهترین تجهیزات مشکل را برطرف کنند. برای ثبت درخواست کافیست با شماره تلفن لوله بازکنی خیابان پیروزی در برچسب تماس بگیرید.”

قیمت لوله بازکنی پیروزی در سال 1402 (طبق نرخ اتحادیه)

قیمت لوله بازکنی در خیابان پیروزی تهران از 100 هزار تومان شروع می شود و با توجه به عوامل مختلفی هزینه نهایی افزایش یا کاهش می یابد. توجه داشته باشید که در برچسب قیمت خدمات با توجه به نرخ اتحادیه تعیین می شود.

عواملی که تاثیر مهمی در قیمت لوله بازکنی پیروزی دارد و با توجه به آنها نمی توان هزینه ثابتی را اعلام کرد موارد زیر می باشد:

1_ نوع گرفتگی

گرفتگی لوله و فاضلاب معمولا به دلایل انداختن آشغال تو چاه، انداختن دستمال، فضولات، مو، مصالح ساختمانی و سیمان در زمان ساخت و ساز ایجاد می شود.

اگر گرفتگی به دلیل سیمان و مصالح ساختمانی باشد رفع آن تجهیزات بیشتر و زمان زیادی می خواهد. بنابراین این امر باعث می شود تا قیمت لوله بازکنی با سیمان نسبت به سایر موارد متغیر باشد.

2_ میزان گرفتگی

اگر گرفتگی با هریک از دلایل بالا تازه ایجاد شده باشد و عمقی نباشد، رفع آن فوری و با تجهیزات کمتری انجام می شود. اما گرفتگی خیلی سخت و عمیق باشد رفع آن سخت می باشد.

3_ تجهیزات استفاده شده

برای رفع گرفتگی لوله و چاه فاضلاب از تجهیزاتی همچون:

 • فنر لوله بازکنی
 • دستگاه پمپ باد (Air compression pump)
 • لوله بازکنی ارابه ای
 • دریل لوله بازکنی (Pipe opener drill)
 • محلول لوله بازکن و…

استفاده می شود. استفاده از هریک از تجهیزات با توجه به نوع و میزان گرفتگی انتخاب می شود.

ماهرترین تکنسین لوله بازکنی در خیابان پیروزی را پیدا کنید!

سایت لوله بازکنی تهران برچسب همواره سعی می کند تا ماهرترین و قابل اعتمادترین تکنسین لوله بازکنی پیروزی را به ساکنین این محدوده نشان دهد؛ زیرا کیفیت کار و رضایت مشتری یکی از اهداف ما می باشد. بنابراین می توانید بدون نگرانی از کلاهبرداری های اخیر و گرانی ها درخواست خود را با لوله بازکن پیروزی برچسب ثبت کنید.

همانطور که در جدول زیر مشاهده می کنید متخصصین لوله بازکنی در منطقه خیابان پیروزی 24 ساعته و تضمینی خدمات چاه بازکنی ارائه می دهند. هزینه چاه بازکنی در پیروزی بسیار منصفانه تر از سایر می باشد که برای اطلاع از قیمت کافیست با متخصصین ما در بالای صفحه تماس بگیرید.

فاصله تقریبی نزدیکترین لوله بازکنی به شما6کیلومتر
ساعت کار متخصص24ساعته و بدون تعطیلی
سابقه کار متخصص13سال سابقه کار
شرح خدماتلوله بازکنی و چاه بازکنی
سطح مهارتدرجهیک

نحوه دریافت سرویس های لوله بازکنی پیروزی در برچسب

چنانچه در نصفه های شب بوی زننده فاضلاب را استشمام کردید و یا لوله هایتان گرفته است و آب بالا می زند نگران نباشید. متخصصین لوله باز کنی پیروزی شبانه روزی و 24 ساعته در همه ایام روز آماده حل مشکل شما در راستای گرفتگی لوله و چاه فاضلاب می باشند.

برای حل این مشکل و پیدا کردن چاه بازکنی فوری پیروزی کافیست با شماره تلفن لوله بازکن پیروزی در بالای صفحه تماس بگیرید. همچنین می توانید نظرات سایر مشتریان را مطالعه کنید تا در انتخاب لوله بازکن مناسب بهتر تصمیم بگرید.

محله پیروزی که در شرق تهران واقع شده است، یکی از خوش مسیر ترین محله های شهر است. بافت این محله عمدتا آپارتمان های نوساز است که به وفور با گرفتگی لوله های فاضلاب مواجه می شوند. سرویس لوله بازکنی پیروزی، نیروهای خدماتی خود را در کم تر از 30 دقیقه به محل شما اعزام میکند!

اگر در هر محدوده ای از شرق تهران به غیر از پیروزی ساکن هستید، می توانید در صفحه لوله بازکنی شرق تهران، نزدیکترین لوله بازکن شرق تهران به خود را پیدا کنید. برای اطلاع از هزینه چاه بازکنی شرق تهران روی لینک کلیک کنید و با متخصصین این محدوده تماس بگیرید.

از آنجایی که متخصصین لوله بازکنی در شرق تهران شبانه روزی خدمات ارائه می دهند، پس از تماس شما فوری و در کمترین زمان ممکن خود را به محل می رسانند.

خدمات لوله بازکنی پیروزی فوری
لوله بازکنی پیروزی تضمینی و 24 ساعته خدمات چاه بازکنی ارائه می دهد.

لوله بازکنی پیروزی تهران چه خدماتی ارائه می دهد؟

لوله بازکنی در خیابان پیروزی تهران خدمات متنوعی را در راستای چاه بازکنی ارائه می دهد. در لیست زیر این خدمات ذکر شده است. در صورت نیاز به هریک خدمات زیر کافیه با شماره تلفن لوله بازکن پیروزی در ابتدای صفحه تماس بگیرید:

 • از بین بردن گرفتگی های لوله های فاضلاب منازل، ادارات و…
 • بیرون آوردن اشیاء از چاه با ابزارهای مخصوص
 • رفع بوی بد ناشی از فاضلاب
 • رفع گرفتگی لوله فاضلاب حمام
 • رفع گرفتگی لوله آشپزخانه
 • باز کردن چاه توالت ایرانی و فرنگی
 • رفع گرفتگی لوله سینک ظرفشویی
 • باز کردن لوله فاضلاب حمام بر اثر گرفتگی مو و آشغال

از آنجایی که در برچسب تمامی خدمات بالا به صورت تضمینی با ماهرترین لوله بازکن ها رفع می شود، بدون نگرانی از درست انجام نشدن کارها، با لوله بازکن پیروزی تماس بگیرید.

تمامی خدمات ذکر شده در لیست بالا در تمام محدوده های تهران از جمله نیروی هوایی نیز ارائه می شوند. لذا در صورتی که ساکن دیگر مناطق تهران هستید، می توانید نام منطقه خود را در سرچ باکس ابتدای صفحه جستجو کرده و پس از ورود به صفحه مدنظر با تکنسین های چاه بازکنی و لوله بازکنی نیروی هوایی یا دیگر محدوده های شهر تهران تماس بگیرید.

رفع گرفتگی لوله فاضلاب حمام بدون نیاز به چاه بازکن پیروزی

از رایج ترین علت های گرفتگی لوله فاضلاب حمام تجمع مو و تکه های صابون می باشد. بی توجهی به این امر باعث می شود تا گرفتگی لوله سخت تر شود و نیاز به یک چاه بازکنی فوری پیروزی پیدا کنید. اما با توجه سریع به آن در منزل و با روش های ساده وراحت می توانید مشکل را برطرف نمایید.

روش های زیر از بهترین و ساده ترین دستور العمل های رفع گرفتگی لوله فاضلاب حمام با روش های خانگی است:

 • ریختن آب جوش
 • محلول جوش شیرین با نمک یا سرکه
 • محلول های مخمری
 • تلمبه دستی
 • قلاب
 • جوهر نمک
 • ترکیب نمک و سرکه

رفع گرفتگی لوله حمام تنها با آب جوش

استفاده از آب جوش برای رفع گرفتگی از بدیهی ترین روش های حل این مشکل است. اما توجه داشته باشید که گرفتگی باید تازه و سطحی باشد تا این روش جوابگو باشد.

اگر گرفتگی لوله فاضلاب حمام عمقی و سخت باشد تنها روش که برای حل این مشکل می توانید استفاده کنید تماس با متخصصین لوله بازکنی در خیابان پیروزی تهران است.

برای بهتر جواب گرفتگی از روش آب جوش خوب است که از مواد شوینده نیز استفاده کنید. مواد شوینده را قبل و بعد از ریختن آب جوش استفاده کنید تا رسوبات و گرفتگی ها نرم شده و رفع شوند.

سوالات متدال در خصوص چاه بازکنی پیروزی

قیمت لوله بازکنی در خیابان پیروزی چقدر می باشد؟

✅ هزینه لوله بازکنی پیروزی به فاکتورهای مختلفی همچون ایاب و ذهاب، تجهیزات استفاده شده، میزان گرفتگی، نوع گرفتگی و… بستگی دارد، بنابراین برای اطلاع ازقیمت دقیق خدمات کافیست با لوله بازکن پیروزی در برچسب تماس بگیرید.

چقدر طول می کشد تا متخصصین چاه بازکنی پیروزی به محدوده میدان بروجردی برسد؟

✅ تکنسین های لوله باز کنی پیروزی پس از تماس و ثبت درخواست شما حداقل 30 دقیقه ای خود را به محل می رسانند. (بدون در نظر گرفتن ترافیک و روزهای بارانی)

چطور می توان به خدمات لوله بازکنی در منطقه خیابان پیروزی اعتماد کرد؟

✅ لوله بازکنی برچسب در راستای رضایت مشتریان همواره تمام تلاش خود را می کند، به طور مثال در صورت نارضایتی مشتریان از خدمات تیم رضایت سنجی و پشتیبانی برچسب آن را پیگیری می کنند. علاوه بر آن کامنت های سایر کاربران در صفحات مختلف از جمله لوله بازکنی پیروزی نشانه دهنده کیفیت کار ما می باشد.

4.7/5 - (22 امتیاز)