راهنمای خرید قویترین محلول لوله بازکن و معرفی آن ها

همان طور که می دانید، گرفتگی لوله های فاضلاب موجود در منزل از جمله سینک روشویی و ظرفشویی، چاه توالت فرنگی و ایرانی، چاه حمام و… از مشکلات رایج هر خانه ای می باشد.
استفاده از قویترین محلول لوله بازکن، یکی از بهترین و سریع ترین راه ها برای رفع این مشکل می باشد، البته به شرط اینکه آنها را بشناسید و با شرایطی ایمن از آنها استفاده نمایید.

ما در این مقاله قصد داریم با معرفی قویترین محلول لوله باز کن، مشخصات، کارآیی و مزایای آن، شما را در انتخاب و قویترین محلول لوله باز کن و با کیفیت راهنمایی کنیم تا بتوانید بهترین مارک لوله بازکن را تهیه کنید.

البته همیشه هنگام کار کردن با قویترین محلول لوله بازکن باید مراقب سوختگی با اسید لوله بازکنی هم باشید. در صورت مشاهده یا بروز سوختگی با اسید لوله بازکن حتما از روش های درمان سوختگی با اسید لوله بازکنی استفاده نمایید .

لوله بازکن اکتیو یکی از  قویترین محلول لوله بازکن در ایران

اگر قصد خرید محلول لوله باز کن اکتیو را به عنوان قویترین محلول لوله بازکن دارید باید بدانید که از سال 1387 وارد بازار شده و به دلیل کیفیت بالا، ترکیبات محلول لوله بازکن و دسته بندی خاص و متفاوت مورد استقبال مصرف کنندگان بسیار زیادی قرار گرفته است و جزء قویترین محلول لوله باز کن در میان مایع لوله باز کن های دیگر قرار گرفته است.ترکیبات محلول لوله بازکن اکتیو بسیار قوی و کاربردی عمل کرده و قادر است در کم ترین زمان ممکن تمام گرفتگی های ناشی از تجمع رسوبات و چربی ها را از بین ببرد.

مشخصات و ویژگی های قویترین محلول لوله باز کن اکتیو  که خرید محلول لوله باز کن را بالا برده است:

 • این مایع لوله باز کن دارای مواد ضدعفونی کننده و تمیز کننده
 • از بین برنده بوی زننده و نامطبوع فاضلاب
 • دارای ترکیبات محلول لوله بازکن محافظت کننده در برابر خوردگی و پوسیدگی لوله ها
 • قابل استفاده در رفع گرفتگی لوله های دستشویی، حمام، ظرفشویی و… که باعث شده از قویترین محلول لوله بازکن بشود چندمنظوره استفاده کرد.
محلول لوله بازکن اکتیو قویترین محلول لوله باز کن که جای خود را به خوبی درمیان مشتریان تثبیت کرده است.

محلول لوله بازکن تنطور قویترین محلول لوله بازکن در حجم 500 گرم

مایع لوله باز کن تنطور یکی از رایج ترین و قویترین محلول لوله بازکن در میان ترکیبات محلول لوله بازکن می باشد که در حجم 500 گرم در بازار ارائه می شود و از وزارت صنعت و معدن مجوز صدور دارد. از ویژگی های بارز این محلول لوله بازکن می توان موارد زیر را نام برد که جمع این ویژگی ها باعث خرید محلول لوله باز کن از جانب مشتری می شود.  

 • موثر در رفع گرفتگی انواع لوله های فاضلاب در سریع ترین زمان ممکن
 • استفاده از مایع لوله باز کن تنطور باعث رفع بوی بد فاضلاب می شود.
 • حاوی ترکیبات محلول لوله بازکن محافظ در برابر خوردگی لوله های فاضلاب

در صورتی که گرفتگی لوله های فاضلاب سخت و شدید باشد و استفاده از قویترین محلول لوله باز کن چاره ساز نباشد، سایت برچسب با ارائه خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه خود در سراسر تهران، این امکان را برای شما فراهم کرده تا فقط با جستجو کردن محدوده مورد نظر خود، مثل لوله بازکنی  شریعتی، با لوله بازکن ها و فنی کار های مجرب و حرفه ای ما تماس گرفته تا در سریع ترین زمان ممکن و با هزینه ای مناسب، مشکل گرفتگی لوله های فاضلاب شما را برطرف کنند.

محلول لوله بازکن تنطور موثر در رفع گرفتگی انواع لوله های فاضلاب می باشد و قویترین محلول لوله بازکن است.

مایع لوله بازکنی رخشا بهترین محلول لوله باز کن با تکنولژی روز

شرکت پاکسان یکی از موفق ترین شرکت های تولید کننده مواد و محصولات شوینده بهداشتی صنعتی در ایران می باشد و می شود از آن به عنوان قویترین محلول لوله باز کن نام برد.
محلول لوله بازکن رخشا یا مایع لوله باز کن رخشا یکی از تولیدات این شرکت است که با بهره گیری از فناوری روز دنیا تولید شده و مورد استقبال مصرف کنندگان زیادی قرار گرفته است که بالا رفتن خرید محلول لوله باز کن رخشا نشان از این دارد که یکی از قویترین محلول لوله بازکن در میان محلول های لوله بازکن است. مزایای استفاده از این محلول عبارتند از:

 • باز کردن انواع گرفتگی در لوله های فاضلاب حمام، توالت فرنگی و ایرانی، سینک ظرفشویی و … فقط با مایع لوله باز کن که قوی ترین محلول لوله باز کن است صورت می گیرد.
 • دارای مواد فعال پاک کننده و از بین برنده انواع چربی ها و رسوبات دیواره لوله ها
 • مایع و روان بودن جهت عملكرد سريع
محلول لوله بازکن رخشا یکی از تولیدات شرکت پاکسان می باشد و جزو قویترین محلول لوله بازکن های ایرانی است.

لوله بازکن راه گشا بهترین محلول لوله بازکن توالت

محلول لوله بازکن راه گشا با کارایی آسان در رفع انواع گرفتگی ها، دارای دو فاز برای باز کردن گرفتگی ها می باشد. فاز اول حلال چربی هاست و فاز دوم حلال موهای فشرده شده و مواد زائد دیگر است که مکمل فاز اول این مایع لوله باز کن می باشد که شاید همین امر باعث شد که جزو قویترین محلول لوله بازکن قرار گیرد. مایع لوله باز کن راه گشا دارای قابلیت های زیر نیز می باشد.

 • بازکننده سخت ترین گرفتگی ها درمسیر انواع لوله های فاضلاب
 • سازگاری با محیط زیست
 • ضد عفونی کننده و پاک کننده

محلول لوله بازکن اتک قویترین محلول لوله بازکن از سازمان غذا و دارو

خرید محلول لوله باز کن اتک در بازار کم نیست و باید دانست که مجوز خود را از سازمان غذا و دارو دریافت کرده وهمین دو دلیل کافی است که جزو قویترین محلول لوله بازکن قرار بگیرد علاوه براین، دارای قابلیت های زیر می باشد:

 • برطرف کننده هر گونه گرفتگی در لوله فاضلاب ظرفشویی و چاه آشپزخانه
 • محلول لوله بازکن اتک محلول چربی ها و گرفتگی های انباشه شده است.
 • برطرف کننده بوی بد فاضلاب
 • لوله بازکن اتک قابلیت استفاده برای دستشویی و حمام را دارد لذا بهترین و قویترین محلول لوله باز کن است
قویترین محلول لوله بازکن محلول لوله بازکن اتک است که برطرف کننده بوی بد فاضلاب است.

قویترین محلول لوله بازکن خارجی لوله بازکن کوبایاشی است

محلول لوله بازکن کوبایاشی با حالت پولکی و فوم مانند خود در بازکردن و رفع گرفتگی مجاری انواع لوله های فاضلاب موثر است و قابلیت استفاده در لوله های ظرفشویی ، آشپزخانه ، روشویی ، حمام و توالت را دارد.از جمله ویژگی ها و مزایای مایع لوله باز کن کوبایاشی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • در آب گرم حل می شود
 • آنتی باکتریال و ضدعفونی کننده
 • از بین برنده بوی نامطبوع فاضلاب
 • از بین برنده تخم های سوسک و پشه در اطراف دهانه لوله 

همین ویژگی ها و در دسترس بودن این محلول لوله بازکن باعث شده که آن را جزو قویترین محلول لوله بازکن ها قرار دهیم

محلول لوله بازکن کوبایاشی آنتی باکتریال و ضدعفونی کننده و جزو قویترین محلول لوله بازکن خارجی می باشد.

مایعات و اسید های لوله بازکن به دلیل عملکرد سریع و آسانی که دارند، در انواع و اقسام برندها و قویترین محلول لوله باز کن مختلفی تولید شده اند و بسیار پر فروش می باشند.
از دیگر انواع آن ها می توان به محلول لوله بازکن صاف، چنته، تیرک، روان، کانتین، محشر و… اشاره کرد که مزایای اکثر آن ها تقریبا مشترک است و در موارد بالا ذکر شده است و آنها را هم می توان جزو قویترین محلول لوله بازکن قرار داد.

معایب و خطرات استفاده از محلول لوله بازکن

اگر بخواهیم برای شما از معایب و خطرات قویترین محلول لوله بازکن نکاتی را بیان کنیم می توانیم به این نکات اشاره کنیم:

 1. تنفس گاز های تصاعد شده از محلول لوله بازکن باعث آسیب های جبران ناپذیر به ریه، مری، شش ها و معده خواهد شد و هر چه این مایع لوله بازکن قوی تر باشد اثرش بر روی ریه ها بیشتر است.
 2. برخورد این مایعات با پوست سبب ایجاد زخم های شدید و عمیق می شود.
 3. تماس قویترین محلول لوله بازکن با چشم بسیار خطرناک بوده و در برخی مواقع حتی باعث از دست دادن بینایی می شود.
 4. برند ها و مارک های ارزان قیمیت و بی کیفیت ممکن باعث خرابی سیستم لوله کشی شوند لذا باید همیشه از قویترین محلول لوله باز کن استفاده کنید.
 5. استفاده مکرر از محلول لوله بازکن باعث خوردگی و پوسیدگی لوله های فاضلاب می شود.
 6. شاید برایتان عجیب باشد ولی بهتر است بدانید که خطر سوختگی با اسید لوله بازکنی آنقدر زیاد است که در همین ورامین تهران فردی بر اثر ریختن محلول لوله بازکن بر روی پدر خود باعث مرگ وی شده است لذا حتما از نگهداری این مواد در منزل خود داری کنید.
حتما توجه داشته باشید که حتی قویترین محلول های لوله بازکن را هم اگر به صورت مکرر استفاده کنید باعث پوسیدگی و از بین رفتن لوله فاضلاب می شوند.

قویترین محلول لوله بازکن در کنار تمام مزایایی که دارد، به دلیل خاصیت قلیایی و خاصیت بسیار قوی در حل کردن و از بین بردن مواد زائد، دارای خطراتی احتمالی هستند.
اطلاع نداشتن از این خطرات و هرگونه سهل انگاری در هنگام استفاده از محلول لوله بازکن باعث به وجود آمدن خسارات جبران ناپذیری خواهد شد.
لذا ما روشی امن تر نسبت به استفاده از قویترین محلول لوله بازکن به شما پیشنهاد میکنیم.
بهره مندی از خدمات لوله بازکنی سایت برچسب، روشی ساده، سریع و ارزان می باشد.
شما می توانید با جست و جوی محدوده مورد نظر خود در سایت لوله بازکنی برچسب از خدمات لوله بازکنی در سراسر تهران استفاده نمایید. لوله بازکنی برچسب می تواند بهترین لوله بازکن ها با قیمتی ارزان را در نزدیکی محل زندگیتان را به شما معرفی کند.

اگر بخواهیم در انتها قویترین محلول لوله بازکن را نام ببریم باید بگویم انتخاب قویترین محلول لوله بازکن از میان این همه محصول کار ساده ای نیست وفقط باید توجه کنید که محلول لوله بازکن داخلی و ایرانی با توجه به تولید داخلی بودن غلیظ تر است و توجیه اقتصادی بیشتری دارد.

جمع بندی:

محلول لوله بازکن اکتیو چه ویژگی های دارد؟

دارای مواد ضدعفونی کننده و تمیز کننده است، به سرعت بوی بد فاضلاب را از بین می برد، حلال قوی رسوبات و چربی ها است و… .

چرا به لوله بازکن راه گشا، لوله بازکن دو فاز می گویند؟

زیرا دارای دو فاز برای باز کردن گرفتگی هاست؛ فاز اول حلال چربی هاست و فاز دوم حلال موهای فشرده شده و مواد زائد دیگر است.

برای رفع سریع و تضمینی گرفتگی لوله های فاضلاب از کدام برند محلول لوله بازکنی استفاده کنیم؟

برند های رخشا، تنطور، صاف، چنته، روان، تیرک و… از جمله برند های معتبر در این زمینه هستند.

مطلب بعدی:

مطلب قبلی:

دیدگاه شما در مورد این مقاله

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیدرمضان حسینی

سلام بسری عالیست.

سیدرمضان حسینی

با سلام و خداقوت بسیار عالیست.

اتحادیه لوله بازکنی

قیمت لوله بازکنی

آموزش لوله بازکنی

روشهای غیر اصولی