تکنسین های لوله بازکنی چیتگر در ایام تعطیلات نوروز 1402 به صورت 24 ساعته سرویس دهی دارند.

یکی از بزرگترین مزیت های لوله بازکنی چیتگر 24 ساعته بودن ارائه خدمات می باشد؛ مشکل گرفتگی ممکن است در هر ساعت از شبانه روزی پیش آید و در صورت پیگیری نکردن فوری، مشکلات بزرگتری ایجاد خواهد شد.

بنابراین در هر ساعت از شبانه روز می توانید به شماره تلفن لوله بازکن چیتگر سایت برچسب که در بالای صفحه قرار دارد، مستقیما زنگ بزنید و درخواست خود را ثبت کنید.

هزینه های خدمات لوله بازکنی در چیتگر

قیمت خدمات لوله بازکنی با توجه به شرایط و عواملی که وجود دارد ثابت نمی باشد. بر همین اساس نمی توان نرخ مشخصی را برای خدمات لوله بازکنی در چیتگر اعلام کرد. عواملی که در هزینه نهایی لوله بازکنی تاثیر گذار است موارد زیر می باشد:

 • نوع گرفتگی
 • میزان گرفتگی
 • تجهیزات استفاده شده
 • ایاب و ذهاب
 • و…

توجه داشته باشید تمامی خدماتی که در سایت برچسب ارائه می شود، با توجه به نرخ اتحادیه است. نرخی که در اتحادیه اعلام شده هزینه پایه خدمات است و در نهایت با توجه به موارد بالا متغیر می باشد. در ادامه به طور دقیق تری توضیح خواهیم داد که هر یک از عوامل بالا چگونه قیمت چاه بازکنی و لوله بازکنی را تحت تاثیر قرار می دهند.

نوع و میزان گرفتگی لوله های فاضلاب

علت گرفتگی لوله فاضلاب معمولا به دلایل ورود پسماندها و مانده مواد غذایی، مو، دستمال، اشیاء و یا مصالح ساختمانی مانند سیمان می باشد.

با توجه به دلایل و نوع گرفتگی، میزان گرفتگی نیز فرق می کند. به طور مثال اگر گرفتگی لوله فاضلاب سطحی باشد می توان با روش های خانگی آن را رفع کرد. اما اگر با این روش ها رفع نشد و یا اینکه می دانید مدت زمان زیادی از ایجاد گرفتگی گذشته، باید به لوله بازکن چیتگر زنگ بزنید.

هزینه تجهیزات استفاده شده

برای رفع گرفتگی لوله و چاه فاضلاب با توجه به نوع گرفتگی و میزان گرفتگی تجهیزاتی که استفاده می شود، متفاوت است.

رایج ترین ابزاری که متخصصین لوله بازکنی چیتگر استفاده می کنند، فنر لوله بازکنی است. اما در مواقع خاص از پیشرفته ترین ابزار یعنی دستگاه پمپ باد نیز استفاده می شود.

هزینه ای که بابت تجهیزات گرفته می شود معمولا به علت استهلاک و کرایه آن می باشد.

خدمات فوری و شبانه روزی لوله بازکنی در چیتگر تهران

چیتگر منطقه فوق العاده خوش آب و هوای شمال غرب تهران است که در منطقه 21 این شهر قرار دارد. علاوه بر آب و هوای چیتگر که زبان زد است، دریاچه و جنگل آن نیز بسیار شهرت دارد.

با توجه به خوش آب و هوا بودن این منطقه، افراد بسیاری هم اکنون در آپارتمان های آن سکونت دارند. از این رو لوله بازکنی برچسب خدمات رفع گرفتگی لوله و چاه بازکنی چیتگر را به صورت شبانه روزی برای اهالی این محله و محدوده آن فراهم کرده است.

فاصله تقریبی نزدیکترین لوله بازکنی به شما7کیلومتر
ساعت کار متخصص24ساعته و بدون تعطیلی
سابقه کار متخصص15سال سابقه کار
شرح خدماتخدمات لوله بازکنی و چاه بازکنی
سطح مهارتدرجهیک

از این پس مشتریان سایت برچسب که در این منطقه زندگی می کنند می توانند از خدمات فوری، تضمینی و 24 ساعته لوله بازکنی چیتگر به کمک شماره تلفن های درج شده در این صفحه از سایت استفاده کنند.

خدمات تضمینی لوله بازکنی چیتگر در سایت برچسب

انواع خدمات لوله بازکنی چیتگر
ارائه خدمات تضمینی در چاه بازکنی منطقه چیتگر

مشکلات فنی منزل و محل کار مشکلی است که برای تمام افراد در همه منطقه های شهر ممکن است پیش بیاید و همواره باید به دنبال نیرویی متعهد، با تجربه و متخصص باشند.

شاید پیدا کردن چنین نیرویی سخت به نظر بیاید؛ برای همین ما در سایت برچسب به مشتریان عزیز مان کمک می کنیم تا بهترین نیروی فنی لوله بازکن چیتگر با هزینه مناسب را پیدا کنند.

ضمن اینکه توسط تیم پشتیبان برچسب به صورت مداوم نظرسنجی انجام می شود و در صورتی که مشتریان از لوله بازکنی چیتگر راضی نباشند، تیم پشتیبان برچسب بلافاصله این موضوع را پیگیری و در صورت نیاز لوله بازکن چیتگر را اخراج می کند.

متخصصین لوله بازکنی در چیتگر از چه ابزاری استفاده می کنند؟

متخصصان لوله بازکنی چیتگر در سایت برچسب هنگام بروز مشکل چاه گرفتگی معمولی از فنر چاه بازکنی و در خصوص چاه گرفتگی سخت، مثل گرفتگی لوله با سیمان، از پمپ تراکم هوا استفاده می کند. تفاوتی که رفع این مشکل در زمان کنونی با زمان های قدیم دارد، استفاده از ابزار آلاتی پیشرفته است که موجب می شود سرعت کار و کیفیت آن افزایش یابد.”

لوله بازکنی چبتگر فوری
دریافت سرویس لوله بازکنی چیتگر برچسب شبانه روزی و تضمینی

چه عواملی باعث می شود شما به لوله بازکنی چیتگر نیاز پیدا کنید؟

اگر ساکن منطقه چیتگر تهران هستید، در صورت مشاهده هر یک از موارد زیر حتما با متخصصین محدوده لوله بازکنی چیتگر تماس حاصل فرمایید:

 • کند خارج شدن آب دستشویی
 • جمع شدن آب در کاسه توالت ایرانی یا فرنگی
 • بالا زدن آب سرویس بهداشتی
 • گرفتگی چاه آشپزخانه و حمام بر اثر گیر کردن موی سر
 • گرفتگی چاه توالت به دلیل افتادن اشیاء مانند موبایل و طلا
 • گرفتگی لوله ماشین ظرفشویی و ماشین لباسشویی

در آوردن اشیا از چاه توالت یا فاضلاب

در زمان افتادن انگشتر در چاه توالت، افتادن موبایل، کلید و… در چاه، همه ما فورا به دنبال راه حلی آسان هستیم. در خصوص افتادن اشیا در چاه توالت روش های ساده ای وجود دارد که فوری می توانید از آن استفاده کنید. روش هایی همچون:

 • استفاده از سیم مفتول جا لباسی به صورت قلاب گیر
 • استفاده از انبر فاضلابی

چنانچه با هریک از این روش ها نتوانستیم موبایل یا طلای خود را از چاه در بیاوریم باید با یک لوله بازکن کاربلد تماس بگیریم. از آنجایی که متخصصین چاه بازکنی چیتگر برچسب در این زمینه از مهارت بالایی برخوردار هستند، می توانید با قیمتی بسیار مناسب این سرویس را دریافت کنید.

رفع بوی فاضلاب با لوله بازکن چیتگر

انتشار بوی فاضلاب در منزل یا ساختمان از آزار دهنده ترین مشکلاتی است که برای حل آن باید فوری اقدام کرد. انتشار بوی بد فاضلاب به دلیل وجود گاز سپتیک در چاه می باشد که وقتی چاه پر یا دچار گرفتگی شود این گاز منتشر می شود.

وجود این گاز در منزل و ساختمان برای سلامتی انسان ضرر دارد که به مرور تاثیر خود را می گذارد. همچنین تجمع حشرات موذی مانند سوسک از بدترین عوارض انتشار بوی فاضلاب است.

برای رفع این مشکل هم می توان از روش های خانگی و ساده مانند: جوش شیرین و سرکه یا نمک، جوش شیرین و لیمو استفاده کنید؛ یا از چاه بازکن چیتگر در سایت برچسب کمک بگیرید.

با کمک از متخصصین لوله بازکنی منطقه چیتگر این اطمینان را حاصل می کنید بوی فاضلاب به صورت تضمینی رفع می شود.

علت گرفتگی لوله فاضلاب حمام

ورود آشغال به خصوص مو در لوله فاضلاب اصلی ترین دلایل گرفتگی در حمام است. تجمع مو در لوله فاضلاب حمام گرفتگی سختی را ایجاد می کند و مانع از عبور کف شامپو و آب می شود.

یکی از دیگر علت های گرفتگی لوله فاضلاب حمام، افتادن صابون یا تکه های آن می باشد. صابون به علت چربی بالایی که دارد با املاح موجود در آب، رسوبات سختی را در لوله فاضلاب تشکیل می دهد و موجب بسته شدن و گرفتگی لوله حمام می شود.

روش های رفع گرفتگی لوله فاضلاب حمام

اگر گرفتگی به دلیل ورود مو به لوله باشد برای رفع آن باید از فنر لوله بازکنی استفاده کنید. فنر لوله بازکنی دارای 2 نوع دستی و برقی می باشد.

در نوع دستی آن می توانید به راحتی و به تنهایی گرفتگی لوله فاضلاب حمام را رفع کنید، اما برای استفاده از فنر لوله بازکنی برقی باید تجربه و مهارت آن را داشته باشید تا خسارات جبران ناپذیری به خود و لوازم وارد نشود.

رفع مشکل گرفتگی لوله فاضلاب حمام در چیتگر
استفاده از فنر برقی لوله بازکنی چیتگر برای رفع گرفتگی لوله حمام

از آنجایی که متخصصین چاه بازکنی چیتگر سابقه کاری بالایی در استفاده از فنر لوله بازکنی برقی را دارند، در کمترین زمان ممکن و با هزینه ای مناسب می توانند گرفتگی لوله فاضلاب حمام را به راحتی رفع کنند.

دلایل گرفتگی چاه حیاط

استفاده نکردن از درپوش چاه فاضلاب باعث می شود گرفتگی در چاه ایجاد شود. ورود شن و خاک، شاخ و برگ درختان، مصالح ساختمانی و اشیاء ریز و درشت در حیاط این گرفتگی را ایجاد می کنند.

مقداری از این مواد باعث ایجاد رسوبات در دیواره چاه شده و با گذشت زمان باعث کاهش قطر لوله و در نتیجه دیر تخلیه شدن آب کفشور حیاط می شوند. این روند تا جایی ادامه دارد که لوله کاملا بسته شده و گرفتگی کفشور حیاط اتفاق می افتد که در این زمان باید نسبت به باز کردن لوله فاضلاب حیاط اقدام نمایید.

روش های رفع گرفتگی چاه فاضلاب حیاط

از آنجایی که گرفتگی لوله و چاه حیاط از سخت ترین نوع گرفتگی ها می باشد، برای رفع آن نمی توان تنها به روش های خانگی و یا حتی اسید لوله بازکنی اکتفا کرد.

برای رفع گرفتگی لوله و چاه فاضلاب حیاط می بایست از لوله بازکن چیتگر در سایت برچسب کمک بگیرید تا این افراد با توجه به تجهیزات پیشرفته و مهارتی که در این زمینه دارند، مشکل را حل کنند.

ساعت کاری لوله بازکن چیتگر

افراد لوله بازکن منطقه چیتگر که در سایت برچسب فعالیت دارند، به صورت 24 ساعته و شبانه روزی خدمات لوله بازکنی و چاه بازکنی را در تمامی محدوده های این منطقه ارائه می دهد.

در روزهای تعطیل مانند جمعه، اعیاد و سایر تعطیلات رسمی نیز نگران مشکلات گرفتگی های لوله خود نباشید. تکنسین های ما حتی در این روزها آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند.

جمع بندی

با توجه به کلاهبرداری های اخیر در خدمات لوله بازکنی، برچسب برای اینکه باعث اطمینان خاطر شما در استفاده از خدمات لوله بازکنی باشد، دارای تیم پشتیبانی و رضایت سنجی می باشد.

تیم پشتیبانی برچسب پس از دریافت خدمات با شما تماس خواهند گرفت تا در صورت وجود مشکل آن را پیگیری کنند. بنابراین می توانید با خیالی راحت به ما اعتماد کرده و درخواست خود را ثبت کنید.

پرسش هایی که ذهن مشتریان لوله بازکنی چیتگر را مشغول کرده است

❓ قیمت لوله بازکنی در چیتگر چقدر است؟

✅ هزینه خدمات لوله بازکنی چیتگر به عوامل مختلف بسیاری مانند نوع و میزان گرفتگی، تجهیزات استفاده شده و ایاب و ذهاب بستگی دارد، که بررسی هزینه بعد از مشاهده مشکل پیش آمده و رفع گرفتگی لوله توسط متخصص مشخص می شود.

❓ ساعت کاری چاه بازکن چیتگر در برچسب چگونه است؟

✅ متخصصین لوله بازکنی در چیتگر برچسب شبانه روزی حتی در روزهای تعطیل آماده ارائه خدمت می باشند و هیچگونه تعطیلی ندارند.

❓ آیا لوله بازکن های چیتگر در تعطیلات نوروز 1402 هم سرویس دهی دارند؟

✅ بله؛ در تمامی روزهای تعطیلات نوروز 1402 می توانید خدمات لوله بازکنی و چاه بازکنی مورد نیاز خود را از طریق سایت برچسب سفارش دهید.

❓ آیا لوله بازکن چیتگر در محدوده بلوار کوهک نیز خدمات ارائه می دهد؟

✅ بله؛ تکنسین های لوله بازکنی در چیتگر در تمامی مناطق و محدوده های این محله خدمات ارائه می دهد که می توانید با نزدیک ترین لوله بازکن به خود به طور مستقیم تماس بگیرید.

4.8/5 - (26 امتیاز)