آموزش طریقه فنرزدن لوله فاضلاب حمام + کلیپ آموزشی

حمام‌ها مکان‌هایی هستند که از دیرباز تا کنون مورد اهمیت بوده اند و همیشه سعی شده در این مکان نظافت و تمیزی رعایت شود، اما امروزه برای اکثر افراد اتفاق افتاده است که چاه حمام آنها گیر کرده و برای تمیز شدن و باز شدن لوله فاضلاب حمام مجبور به آموختن طریقه فنرزدن لوله فاضلاب حمام یا فنرزدن چاه فاضلاب شدند.

در همین ابتدا خدمت همراهان عزیز سایت برچسب عرض کنم اگر خودتان به هر دلیلی مایل نیستید که این گرفتگی ها را باز کنید می توانید به سایت برچسب مراجعه کنید تا نزدیکترین لوله بازکن به شما در تهران به شما نشان دهد فقط کافی است که روی لینک www.barchasb.net بزنید نام منطقه محل زندگی خود در تهران را در لوله بازکنی برچسب جستجو کنید.

کلیپ آموزشی طریقه فنرزدن لوله فاضلاب حمام را مشاهده کنید 🎥

گلچین نکات مهمی را که در زمینه فنرزدن چاه فاضلاب حمام، لازم است بدانید، در فیلم آموزشی زیر تهیه کرده ایم؛ آن را از دست ندهید!

چه مواقعی از طریقه فنرزدن لوله فاضلاب حمام استفاده می کنید؟

معمولا راه حل های زیادی برای رفع گرفتگی چاه حمام وجود دارد، از قبیل آموختن طریقه فنرزدن لوله فاضلاب حمام که برای خواندن مابقی این راهکارها می‌توانید به مقاله 5 روش آسان برای رفع گرفتگی چاه حمام، در سایت برچسب مراجعه کنید. مواقعی هم هستند که گرفتگی چاه حمام زیاد می‌شود و می تواند علت های گوناگونی هم داشته باشد به صورتی که حتی با استفاده از تلمبه دستی و یا راه های دیگر نمی‌توان آن را بر طرف کرد لذا در این مواقع از فنر لوله بازکنی برای فنرزدن لوله فاضلاب حمام استفاده می‌شود، که باید هر چه سریعتر نسبت به آموختن نحوه فنرزدن لوله فاضلاب حمام اقدام کرد.

نحوه فنرزدن لوله فاضلاب حمام در مواقعی به کار میرود که گرفتگی لوله شدید است و با محلول و… باز نمیشود.

علت فنرزدن چاه فاضلاب حمام

چاه فاضلاب حمام به علت اینکه ورودی کوچکتری نسبت به چاه توالت دارد لذا خوشبختانه اشیای بزرگ داخل آن نمی‌افتند ولی از طرفی با توجه به کوچک بودن قامه و لوله فاضلاب آن، چاه حمام قابلیت این را دارد که با کوچکترین علتی مسدود شود و به همین دلیل مشکلات زیادی را در منزل برای افراد به بار می‌آورد و در صورتی که خود فرد نتواند با شیوه های مختلف مثل طریقه فنرزدن لوله فاضلاب حمام این گرفتگی را بر طرف کند می‌تواند با یا لوله بازکنی ستار خان یا هر لوله بازکنی نزدیک محل زندگی خود در تهران تماس بگیرد تا بتوانند با فنرزدن چاه فاضلاب حمام به وسیله دستگاه فنر زنی یا با استفاده از راه کارهای دیگر گرفتگی را برطرف کنند.

طریقه فنرزدن لوله فاضلاب یا فنر زدن چاه فاضلاب حمام

اگر شما قصد دارید که خودتان در منزلتان به آموزش نحوه فنرزدن لوله فاضلاب حمام مشغول شوید حتما این مراحل را به دقت دنبال کنید تا بتوانید نتیجه مطلوبی را کسب کنید.

مرحله ی اول در فنرزدن لوله فاضلاب حمام؛ تهیه فنر لوله بازکنی

در این مرحله از فنرزدن چاه فاضلاب، شما ابتدا به مغازه های ابزار فروشی رفته و فنر مناسب برای فنرزدن لوله فاضلاب حمام را تهیه کنید. پیشنهاد ما به شما این است که از فنر های لوله بازکنی دستی استفاده کنید، چرا که میزان و سرعت چرخش آنها بستگی به میزان نیرویی است که شما به آنها وارد می‌کنید و به سادگی قابل کنترل می‌باشد.

فنر های لوله بازکن دستی می توانند برای کارهای دیگر مثل فنر زدن توالت ایرانی و یا دیگر گرفتگی ها به درد بخورند، لذا داشتن یکی از این فنر ها در منزل کافی است. برای مطالعه شیوه فنر زنی توالت ایرانی به مقاله فنر زدن توالت ایرانی در سایت برچسب مراجعه کنید.

مرحله دوم؛ وارد کردن فنر به داخل لوله فاضلاب حمام

شما در این مرحله از طریقه فنرزدن لوله فاضلاب حمام کافی است تا درپوش لوله فاضلاب حمام را بردارید و سر فنر را به آرامی داخل لوله نمایید. توجه کنید که هنگامی که فنر شما به قسمت خمیدگی و یا به اصلاح زانویی لوله رسید می توانید کمی فنر را بچرخانید و با استفاده از نیروی دست آن را به آرامی به جلو هدایت کنید. این کار را تا زمانی انجام دهید که فنر شما دیگر جلوتر نرود و یا اصطلاحا به محل گرفتگی لوله حمام برسد.
وقتی این کار را انجام دادید آماده شوید برای فنرزدن چاه فاضلاب حمام

برای انجام نحوه فنرزدن لوله فاضلاب حمام به صورت اصولی بعد از رسیدن فنر به گرفتگی فنر را در جهت عقربه ساعت میچرخانید.

مرحله سوم در فنر زدن چاه فاضلاب، چرخاندن فنر لوله بازکنی

در این مرحله از فنرزدن چاه فاضلاب حمام شما بعد از اینکه به محل گرفتگی رسیدید باید فنر را در جهت عقربه های ساعت به آرامی بچرخانید تا جایی که احساس کنید چرخش فنر به حالت عادی در آمده است.

در هنگام فنرزدن لوله فاضلاب حمام مراقب باشید که اگر فنر نمی‌چرخد نیروی زیادی بر روی فنر وارد نکنید و کمی فنر را بالا بکشید و از قسمت بالا تر شروع به چرخاندن کنید و کم کم فنر را به جلو هل دهید، چرا که اگر نیروی زیادی هنگام فنر زدن لوله فاضلاب حمام بر روی فنر اعمال کنید باعث شکسته شدن فنر و یا سوراخ شدن لوله فاضلاب حمام می‌شود.

مرحله چهارم؛ در آوردن فنر از داخل لوله

در این مرحله از طریقه فنرزدن لوله فاضلاب حمام بعد از اینکه احساس کردید که فنر راحت تر می‌چرخد می‌توانید فنر را به جهت عکس عقربه های ساعت بچرخانید تا فنر به همراه رسوبات و موادی که راه لوله را مسدود کرده است، خارج شود.

نکات قابل توجه هنگام کار با فنر برای باز کردن لوله حمام

در این مرحله فنرزدن لوله فاضلاب حمام تمام شده است و حتما بعد از آن به نکاتی که در ادامه بیان می‌شود دقت کنید.

  • اگر خودتان به هر دلیلی موفق به آموزش نحوه فنرزدن لوله فاضلاب حمام و استفاده از طریقه فنرزدن لوله فاضلاب حمام برای باز کردن گرفتگی چاه حمام نشدید، باید توجه کنید که به هیچ وجه از راه های غیر اصولی و نامتعارف لوله بازکنی استفاده نکنید و حتما با سرویس لوله بازکنی برچسب تماس بگیرید
آبجوش و مواد شوینده می توانند موادی که باعث گرفتگی شده اند را نرم تر کنند و باعث میشود که عمل فنر زدن لوله فاضلاب حمام ساده تر صورت بگیرد.
  • قبل از فنرزدن لوله فاضلاب حمام می‌توانید مقداری آب جوش به همراه مقداری مواد شوینده از قبیل شامپو یا مایع دستشویی و امثال آن داخل چاه بریزید تا گرفتگی‌ها کمی نرم تر شوند و به راحتی باز شوند.
  • بهتر است که فنر زدن چاه فاضلاب را چند بار تکرار کنید تا مطمئن شوید که داخل لوله هیچ شیء مزاحمی که باعث مسدود شدن لوله باشد قرار نگرفته باشد.
  • بعد از فنرزدن لوله فاضلاب حمام، مقداری آب داغ به داخل چاه حمام بریزید تا اگر مواد کوچک یا لجنی هم باقی مانده باشد را بشورد و لوله را به صورت کامل تمیز کند
  • به دلیل اینکه حمام محیطی سر بسته است، فنر زدن لوله فاضلاب حمام و یا استفاده از تلمبه دستی می تواند بهترین راه حل برای برطرف کردن گرفتگی چاه حمام باشد و سعی کنید حتی الامکان از محلول های لوله بازکنی اسیدی در این محیط سربسته استفاده نکنید.

باید توجه کنید که آموزش طریقه فنرزدن لوله فاضلاب حمام، باعث می شود که در خیلی از اوقات از تماس با لوله بازکنی بی نیاز شوید، ولی باید بدانید که در گرفتگی های شدید حتما باید از لوله بازکن مجرب در سایب برچسب کمک بگیرید تا با استفاده از دستگاه های مخصوص بتواند گرفتگی را برطرف کند.

امیدورایم برای شما همراهان عزیز برچسب این موضوع را جا انداختن باشیم که با آموختن طریقه فنر زدن خودتان می توانید گرفتگی چاه حمام را با زکنید بدون اینه هزینه ای پرداخت کنید، البته استفاده از پد بهداشتی جهت تمیز کردن محیط می توانند به ار ببرند.

جمع بندی

فنر زدن لوله فاضلاب حمام در چه مواقعی باید انجام شود؟

در مواقعی که گرفتگی چاه حمام بسیار سخت باشد و از طریق روش های خانگی قابل برطرف کردن نباشد، فنرزنی انجام می شود.

گرفتگی چاه حمام را با فنر دستی برطرف کنیم یا برقی؟ کدام بهتر است؟

پیشنهاد می شود که از فنر لوله بازکنی دستی استفاده کنید؛ زیرا میزان و سرعت چرخش آنها به سادگی قابل کنترل می‌باشد.

اگر در حین فنر زدن لوله فاضلاب حمام، فنر نچرخید چه کنیم؟

دقت کنید که در این زمان هرگز نیروی زیادی به فنر وارد نکنید! کمی فنر را بالا بکشید و از قسمت بالاتر شروع به چرخاندن کنید و کم کم فنر را به جلو هل دهید.

مطلب بعدی:

مطلب قبلی:

دیدگاه شما در مورد این مقاله

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اتحادیه لوله بازکنی

قیمت لوله بازکنی

آموزش لوله بازکنی

روشهای غیر اصولی