فنرزنی چاه توالت ایرانی چگونه است؟ (کلیپ آموزشی)

یکی از رایج ترین راهکارهای باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب دستشویی، فنرزنی چاه توالت ایرانی می باشد. فنر، اشیایی که در چاه افتاده اند را به سادگی با چرخش خود یا به جلو هل داده یا به‌طور مثال ریشه درخت در چاه توالت را به دور خود می پیجاند و می تواند آن را برطرف کند.
جالب است بدانید که به کمک فنر از دغدغه تخریب توالت و تعمیر دوباره لوله های فاضلاب نجات می یابیم.

سایت لوله بازکنی برچسب علاوه بر مقالات آموزشی می تواند خدمات لوله بازکنی و چاه بازکنی را در سراسر تهران به شما معرفی کند. فقط کافی است شما به سایت لوله بازکنی برچسب سری بزنید تا با لوله بازکن ماهر در نزدیکی منزل خود آشنا شوید.

کلیپ آموزشی فنرزنی چاه توالت ایرانی را از دست ندهید! 🎥

ویدئوی زیر برای درک بهتر مطالب این مقاله تهیه و تدوین شده است. پیشنهاد می کنیم قبل از مطالعه ادامه مقاله، آن را حتما مشاهده کنید تا بتوانید با شیوه فنرزنی چاه توالت ایرانی بهتر آشنا شوید.

چرا فنرزنی چاه توالت ایرانی رایج تر از فرنگی است؟

شکل کاسه توالت ایرانی و نوع نشستن بر آن باعث می شود که سقوط اشیاء در آن بیشتر از توالت فرنگی اتفاق بیافتد. این مسئله نیاز ما را به باز کردن و فنرزنی چاه توالت ایرانی از توالت فرنگی بیشتر خواهد کرد، چرا که این مسئله یکی از دلایل مهم گرفتگی توالت ایرانی و در نهایت نیاز به فنرزنی فاضلاب برای آن می باشد.
اگر چاه توالت ایرانی شما به دلیل افتادن اشیا داخل آن دچار گرفتگی شده است می توانید با استفاده از انبر فاضلابی مشکل گشا آن را باز کنید و شیئی که باعث گرفتگی شده را بردارید. برای آموزش استفاده و آشنایی با انبر فاضلابی می توانید به سایت برچسب مراجعه کنید.

فنر زنی چاه توالت ایرانی با فنر دستی به جای برق از نیروی محرکه دست برای چرخیدن استفاده می کند

چرخیدن، مکانیزم اصلی فنرزنی چاه توالت ایرانی

در کل همه انواع فنر هنگام فنرزنی فاضلاب در اثر چرخیدن و لرزیدن، موانع سر راه لوله فاضلاب را از بین می برند. مثلا در فنرزنی چاه توالت ایرانی همانطور که شاید دیده باشید در فنرزنی چاه توالت ایرانی با دستگاه، یک سمت فنر توسط دستگاه انرژی چرخشی به فنر وارد می کند و فنر در تمام طول خود شروع به چرخیدن می کند. به مرور فنر جلو می رود و اگر مانعی سر راهش باشد برطرفش می کند.
البته استفاده از دستگاه فنرزنی فاضلاب بهترین راه برای فنر زدن توالت ایرانی است چرا که میزان چرخش و فشاری که به فنر وارد می شود به وسیله دستگاه کاملا کنترل می شود.

دستگاه فنر زنی می تواند یکی از راه ها برای بازکردن توالت فرنگی هم باشد اگر میخواهید با فنر زدن توالت فرنگی و راه های آن آشنا شوید بهترین راه مراجعه به سایت برچسب و کلیک کردن در اینجا است

فنرهای لوله بازکنی دستی توسط دسته ای که در سر آن قرار گرفته کار می کنند. اغلب گرفتگی های معمولی در هنگام فنرزنی چاه توالت ایرانی با این نوع فنر باز می شود که نیروی محرک آنها با استفاده از دست و چرخاندن عضلات تامین می شود و البته در مواقعی که ریشه درخت در چاه توالت عامل گرفتگی توالت ایرانی باشد، نمی توان  آن را به سادگی با فنر دستی برطرف کرد.

اما فنرهای لوله بازکنی برقی با دستگاه کار می کنند. گاه این دستگاه ها همان دریل های خانگی یا صنعتی می باشند که فنر را می چرخانند و گاه از موتورهای الکتریکی قوی تری برای فنرزنی چاه توالت ایرانی استفاده می شود. مزیت این دستگاه ها راندمان بهتر فنرزنی فاضلاب است که به دلیل افزایش طول فنر، قدرت بیشتر فنرزنی و از بین بردن گرفتگی های غیرمعمولی و همچنین استفاده از سرفنرهای مختلف است.

دستگاه فنرزنی چاه توالت ایرانی با نیروی محرکه برق کار می کند

سر فنر مناسب، در هنگام فنرزنی توالت ایرانی موانع سخت را از سر راه بر می دارد

در هنگام فنرزنی فاضلاب با انتخاب سر فنر مناسب می توانید حالت های مختلف برای فنر زنی چاه توالت ایرانی را امتحان کنید. مثلا سرفنر نیزه ای، فنر را برای شکافتن یا خرد کردن موانع سر راه آماده می کنند. مثل وقتی که در چاه توالت نخاله ریخته شده باشد یا ریشه درخت در چاه توالت نفوذ کرده باشد. در این حالت فنرزنی چاه توالت ایرانی راحت تر است چرا که به سرعت مشکل برطرف می شود.
البته اگر خودتان نمی توانید و با اینکه به هر دلیلی مایل به فنرزنی توالت منزلتان نستید، برای باز کردن لوله های فاضلاب خود به هیچ وجه مشکلی نخواهید داشت، چون ما در تمام تهران این خدمات را به شما ارائه می دهیم؛ حتی در خیابانهای پر ترافیک و شلوغ مثل خیابان مولوی، شما می توانید از خدمات لوله بازکنی مولوی بهره مند شوید.

از آن جایی که فنر زدن یک فعالیت تخصصی است و می تواند در صورت مبتدی بودن فرد درهنگام فنرزنی چاه توالت ایرانی باعث خروج زیاد کثیفی و فضولات از چاه فاضلاب شود، بهتر است برای این کار از نیروهای متخصص برچسب استفاه کنید. خدمات لوله بازکنی درشرق تهران یا شمال تهران آماده خدمت به همشهریان جنوب شهر می باشد.

توجه!فنرزنی چاه توالت ایرانی به نسبت به چاه توالت فرنگی ساده تر است ولی حتما باید دقت کنید که در هنگام انجام عملیات فنرزنی به هیچ عنوان زور زیاد بر روی فنر اعمال نکنید، چرا که ممکن است هم به لوله های فاضلاب آسیب برسانید و هم با شکستن فنر امکان آسیب رساندن به دستتان به وجود آید.

همچنین برای از بین بردن ریشه درخت در لوله فاضلاب اگر ریشه ها زیاد قطور نشده باشند و هنوز زیاد رشد نکرده باشند می توان به سادگی و با استفاه از فنر لوله بازکنی همه را با شیوه فنرزنی چاه توالت ایرانی برطرف کرد.

جمع بندی:

فنرزنی چاه توالت ایرانی با فنر دستی بهتر است یا فنر برقی؟

بسته به نوع گرفتگی مشخص می شود که از کدام فنر باید استفاده کرد اما دستگاه فنر زنی برقی بهترین راه برای فنر زدن توالت ایرانی است چرا که میزان چرخش و فشاری که به فنر وارد می شود به وسیله دستگاه کاملا کنترل می شود.

 اگر چاه توالت منزلمان بسته شده باشد، چگونه برای فنر زدن آن اقدام کنیم؟

سایت برچسب با ارائه خدمات آنلاین لوله بازکنی به صورت شبانه روزی، با مرغوب ترین و پیشرفته ترین فنرها و سرفنرها، انجام این کار را برای شما ساده کرده است. تنها با یک کلیک می‌توانید به شماره تماس نزدیک ترین افراد لوله بازکن به محل خود دسترسی پیدا کنید.

چقدر طول می کشد تا لوله بازکن های به محل برسند؟

معمولا بین 20 الی 30 دقیقه.

آیا لوله بازکن های برچسب نکات و پروتکل های بهداشتی را رعایت میکنند؟

کاملا! لوله بازکن های برچسب ملزم به رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی می باشند. این افراد در تمامی مراحل کار ماسک و دستکش به همراه دارند و دائما در حال ضدعفونی کردن وسایل هستند. همچنین در زمان اتمام کار، محل را کاملا تمیز و پاکیزه به شما تحویل خواهند داد.

 

مطلب بعدی:

مطلب قبلی:

دیدگاه شما در مورد این مقاله

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اتحادیه لوله بازکنی

قیمت لوله بازکنی

آموزش لوله بازکنی

روشهای غیر اصولی