آموزش لوله بازکنی با پمپ تراکم هوا💨 (به همراه کلیپ آموزشی)

در لوله کشی فاضلاب منازل بیشتر در قسمت سیفون توالت یا برخی نقاط لوله کشی که پیچ و خم دارند این مشکل پیش می آید که رسوبات و فضولات در آن مکان انباشته شده و کم کم سفت می شوند و مسیر خروج فاضلاب را می بندند، این گرفتگی را می توان با روشهای مختلفی از جمله فنر زدن و محلول های لوله بازکنی و یا اینکه با استفاده از پمپ تراکم هوا برطرف کرد. عملکرد این دستگاه ها مانند تلمبه چاه بازکن است که در ادامه به معرفی بیشتر طرزکار این دستگاه می پردازیم.

فیلم آموزشی کار با دستگاه پمپ تراکم هوا 🎥

برای آشنایی بهتر با این دستگاه پرکاربرد و طرز عملکرد آن در لوله بازکنی، پیشنهاد میکنیم ویدئوی کوتاه زیر را از دست ندهید.

پمپ تراکم هوا چیست؟

پمپ تراکم هوا که البته به آن دستگاه تراکم هوا هم می گویند دستگاهی است که در شغل لوله بازکنی از آن استفاده می شود.
پمپ تراکم هوا مثل دیگر پمپهای باد، هوا را در درون مخزن خود متراکم و فشرده می کند و تکنسین لوله بازکن شلنگ مربوط به آن را وارد لوله فاضلاب کرده و با زدن یک دکمه فشار هوایی که داخل پمپ تراکم هوا یا همان دستگاه تراکم هوا جمع شده را به درون لوله فاضلاب می فرستید و با این فشار هوا گرفتگی حرکت کرده و باز می شود.

دستگاه های لوله بازکنی انواع و اقسام بسیار متنوع و گوناگونی دارند که هدف همه آن ها یک چیز است اما در ساختمان و طرز کار با هم فرق می کنند. یکی از این دستگاه ها که طرز کار جالبی دارد، دستگاه لوله بازکنی ارابه ای است. در صورت تمایل برای کسب اطلاعات راجع به این دستگاه، به صفحه مربوط به آن مراجعه کنید.

پمپ تراکم هوا همان دستگاه تراکم هوا است که از آن برای لوله بازکنی استفاده می کنند.

برای کار با پمپ تراکم هوا حتما نیاز به تکنسین لوله بازکنی دارد، که سایت برچسب می تواند برای شما همشهریان گرامی که در تهران هستید به بهترین لوله بازکنی ها و چاه بازکنی ها را در نزدیکی محل زندگیتان مثل خدمات لوله بازکنی تهرانسر، طرشت، صادقیه، شهر زیبا یا دیگر مناطق تهران را به شما معرفی کند.

روش کار با دستگاه تراکم هوا

همانطور که گفتیم حتما برای کار با پمپ تراکم هوا نیاز است که با لوله بازکن های ماهر تماس بگیرید، البته اخیرا دستگاه هایی کوچکتر هم آمده که بتوانید در منزل از آنها استفاده کنید ولی باید بدانید که توان بالایی ندارند و شاید زیاد کار ساز نباشند و فقط برای گرفتگی های کوچک استفاده می شوند.

برای کار با پمپ تراکم هوا ابتدا باید محل گرفتگی را پیدا کنید و لوله دستگاه تراکم هوا را از همان ناحیه وارد لوله فاضلاب کنید.

برای استفاه از پمپ تراکم هوا حتما نیاز است که یک تکنسین لوله بازکنی این کار را انجام دهد .

حتما قبل از کار با دستگاه دیگر خروجی های فاضلاب را با پارچه بپوشانید چرا که هم زور و توان دستگاه در یک نقطه تمرکز داشته باشد و هم اینکه هنگامی که گرفتگی بر طرف شد چون هوا با فشار زیادی درون لوله ها جریان دارد، کثیفی ها به همراه هوا به بیرون نپاشند و منزل شما را کثیف نکنند.

متخصصین لوله بازکنی در سایت برچسب خدمات لوله بازکنی خود را در سراسر تهران ارائه می دهند پس اگر شما در هر منطقه از شهر تهران هستید وبه لوله بازکنی با پمپ تراکم هوا نیاز داشتید میتوانید با مراجعه به آدرس https://barchasb.net/ با نزدیک ترین لوله بازکن محل زندگی خود تماس بگیرید.

نکته!!! به هیچ عنوان برای گرفتگی هایی مثل مصالح ساختمانی از دستگاه پمپ تراکم هوا استفاده نکنید چرا که ممکن است گرفتگی را وسیع تر کند و حتما از لوله بازکن های ماهر بخواهید تا این نوع گرفتگی ها را برطرف کنند.

جمع بندی:

پمپ تراکم هوا چگونه کار می کند؟

دستگاه تراکم هوا، هوا را در درون مخزن خود متراکم و فشرده می کند. با وارد کردن شلنگ آن در لوله فاضلاب و با زدن یک دکمه فشار، هوایی که داخل دستگاه جمع شده، به درون لوله فاضلاب فرستاده می شود و لوله باز می شود.

دستگاه تراکم هوا برای رفع چه نوع گرفتگی هایی مناسب است؟

این دستگاه مناسب برای رفع هر گونه گرفتگی می باشد به جز گرفتگی هایی که در اثر گیر کردن مصالح ساختمانی به وجود آمده اند.

برای لوله بازکنی با پمپ تراکم هوا چکار باید بکنیم؟

لوله بازکنی با دستگاه تراکم هوا به دست یک تکنسین متخصص و باتجربه قابل انجام است. اگر لوله های فاضلاب ساختمان شما دچار گرفتگی شده اند، از طریق سایت لوله بازکنی شبانه روزی برچسب در سراسر تهران می توانید نزدیک ترین لوله بازکن به خود را پیدا کنید و با او تماس بگیرید.

مطلب بعدی:

مطلب قبلی:

دیدگاه شما در مورد این مقاله

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اتحادیه لوله بازکنی

قیمت لوله بازکنی

آموزش لوله بازکنی

روشهای غیر اصولی