آشنایی بهتر با چهارچوب کمکی توالت فرنگی + فیلم آموزشی

چهارچوب کمکی توالت فرنگی امروزه بسیار کارآمد می باشد؛ زیرا در جامعه امروزی افراد زیادی وجود دارند که مجبور هستند به دلایل مختلفی از قبیل بارداری یا کهولت سن و یا آسیب دیدگی کمر، پا و زانو و یا به هرعلت دیگر، از توالت فرنگی استفاده نمایند.

برای استفاده از توالت فرنگی هم ضعف ها و مشکلاتی وجود دارد؛ از قبیل مشکل نشست و برخاست از روی توالت فرنگی برای سالمندان و افرادی که از توالت فرنگی استفاده می نمایند. لذا در این راستا برای برطرف کردن این مشکل محصولی ابداع شده به نام چهارچوب کمکی توالت فرنگی که در اینجا می‌خواهیم به معرفی این محصول بپردازیم.

کلیپ آموزشی معرفی چهارچوب کمکی توالت فرنگی 🎥

برای آشنایی بیشتر با این وسیله و درک بهتر کارآیی آن، فیلم کوتاه زیر برای شما عزیزان تهیه و تدوین شده است. ان را از دست ندهید!

چهارچوب کمکی توالت فرنگی چیست؟

محصولات زیادی در حوزه بهداشت فردی و… ساخته شده که کار انسان را راحت تر کرده است از قبیل همین چهارچوب کمکی توالت فرنگی و یا توالت فرنگی تاشو و… که میتوانید در سایت برچسب در بخش مجله، مطلب مربوط به توالت فرنگی تاشو و یا دیگر محصولات و موارد دیگر را مطالعه نمایید و با آن بیشتر آشنا شوید.

چهارچوب کمکی توالت فرنگی وسیله ای است فلزی با دستگیره های پلاستیکی که به افراد سالمند و آسیب دیده که نشستن و بر خواستن برایشان مشکل است این اجازه را می‌دهد که خودشان با کمک گرفتن از نیروی دستشان بر روی توالت فرنگی نشست و بر خواست کنند به صورتی که روی پاها و کمرشان فشار زیادی وارد نشود.

خود این امر میتواند برای این عزیزان حس استقلال و توانایی به همراه داشته باشد که در نهایت باعث بهبود سریع و یا انگیزه در افراد میشود.

چهارچوب کمکی توالت فرنگی این کمک را به ما میکند که افراد نشست و برخاست آسان تری از روی توالت فرنگی داشته باشند.

توجه! سایت برچسب با پیاده سازی استاندارد هایی منظم، افراد لوله بازکن خبره و با تجربه در مناطق مختلف تهران را با درج آگهی آنها در سایت خود، به شهروندان تهران در محدوده ای که باشند معرفی می کند.

مقایسه چهارچوب کمکی با دستگیره کمکی در توالت فرنگی

چهارچوب کمکی توالت فرنگی و دستگیره کمکی توالت فرنگی دو محصول هستند که هر دو کار مشابه انجام می‌دهند، و افراد سالمند می‌توانند در نشستن و بر خواستن از آنها کمک بگیرند ولی ، هنگام مقایسه این دو محصول با همدیگر، چهار چوب کمکی توالت فرنگی مزیای بیشتری از دستگیره کمکی توالت فرنگی دارد که در ادامه به این مزایا اشاره خواهیم کرد.

اگر بخواهیم به طور کلی بین چهارچوب کمکی توالت فرنگی با دستگیره استیل کمکی توالت فرنگی مقایسه کنیم باید به موراد زیر اشاره کنیم.

 1. چهارچوب کمکی توالت فرنگی نیاز به نصب و دریل کاری ندارد درحالی که دستگیره کمکی را باید به دیوار پیچ کرد.
 2. در چهارچوب های کمکی توالت فرنگی فرد تسلط بیشتری به بلد شدن و برخواستن دارد و به دلیل داشتن پایه های پلاستیکی ژله ای امکان لیز خوردن وی کمتر میشود.
 3. هزینه ی این دسته ها در مقایسه با چهار چوب کمکی توالت فرنگی بسیار زیاد است و مقرون به صرفه نیستند.
وقتی دستگیره کمکی توالت فرنگی را در کنار چهارچوب کمکی توالت فرنگی در کنار هم میسنجیم؛ با وجود اینکه کاربرد هر دو یکی است ولی مزیت های چهارچوب کمکی بیشتر است

مزایای چهارچوب کمکی توالت فرنگی

چهارچوب کمکی توالت فرنگی مزایای بسیاری دارد که همین مزایا آن را به محصولی شگرف و کاربردی تبدیل کرده است، که در ادامه به این ویژگی های خواهیم پرداخت:

 • به علت استفاده راحت برای سالمندان در امر نشستن و بر خواستن بر روی توالت فرنگی، نوعی توالت طبی به شمار می روند.
 • چهارچوب کمکی توالت فرنگی دارای پایه های لاستیکی که در برابر لغزش مقاوم هستند و سر نمی‌خورند
 • قابلیت تنظیم کردن ارتفاع پایه ها و دسته ها از یک تا چهار سانت
 • بدون نیاز به نصب و دریل کاری و مانند واکر روی زمین و اطراف توالت فرنگی قرار می‌گیرند
 • وزن سبک و قابلیت باز شدن و مونتاژ چهارچوب کمکی توالت فرنگی به صورت ساده این امکان را به افراد می‌دهند که به سادگی آن را حمل کنند.
 • قابلیت نصب چهارچوب کمکی توالت فرنگی بر روی تمامی توالت های فرنگی وال هنگ
 • دارای پوشش سفید و ضد آب که از زنگ زدگی آن جلوگیری می‌کند
 • دارای دستگیره با جنس آلاستومز تزریقی که مقاوم و نرم هستند
یکی از ویژگی های چهارچوب کمکی توالت فرنگی این است نصب و مونتاژ راحتی دارد و علاوه بر آن قابل جابجایی می باشد

اگر در حین نصب چهارچوب کمکی توالت فرنگی، متوجه بوی نامطبوع فاضلاب شدید، احتمال گرفتگی لوله فاضلاب وجود دارد. در صورت عدم تشخیص این موضوع می توانید با لوله بازکن های متخصص سایت برچسب در سراسر تهران تماس بگیرید. تنها کافیست نام منطقه خود را جست و جو کنید، مثلا لوله بازکنی در میرداماد، سپس با یکی از لوله بازکن هایی که لیست آن ها را در ابتدای صفحه مشاهده نمودید، تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن مشکل شما را برطرف نمایند.

جمع بندی:

چهارچوب توالت فرنگی چه استفاده هایی دارد؟

امر نشستن و برخاستن از روی توالت را برای افرادی باردار، کهن سالان یا کسانی که از آسیب دیدگی کمر، پا و زانو و… رنج می برند، آسان می کند.

آیا این چهارچوب ها قابل حمل هستند؟

بله؛ وزن سبک و قابلیت باز شدن و مونتاژ شدن آن ها این امکان را به افراد می‌دهد که به سادگی آن را حمل کنند.

چهارچوب کمکی توالت فرنگی بهتر است یا دستگیره کمکی توالت فرنگی؟

چهارچوب توالت فرنگی نیاز به نصب و دریل کاری ندارد درحالی که دستگیره کمکی را باید به دیوار پیچ کرد. همچنین چهارچوب بسیار ارزان تر از دستگیره کمکی می باشد.

مطلب بعدی:

مطلب قبلی:

دیدگاه شما در مورد این مقاله

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اتحادیه لوله بازکنی

قیمت لوله بازکنی

آموزش لوله بازکنی

روشهای غیر اصولی