مشکلات رایج توالت فرنگی و راه‌های برطرف کردن آن‌ها 🚽 + کلیپ آموزشی

امروزه استفاده از توالت فرنگی در بیشتر منازل امری طبیعی است و اکثرا از آن استفاده میکنند. اما به‌دلیل پیچیده بودن سیستم آن ها نسبت به توالت های تخت یا ایرانی، ممکن است با مشکلات رایج توالت فرنگی ها مواجه شوید. در این مطلب ما این مشکلات را بررسی کردیم و راهکارهایی برای برطرف کردن آن ها ارائه داده ایم.

یکی از مشکلات رایج توالت فرنگی ها، گرفتگی لوله فاضلاب آن ها و بالا زدن چاه می باشد که در اکثر مواقع شما را با بوی نامطبوع و زننده فاضلاب مواجه میکند. در این مواقع پیشنهاد میکنیم از خدمات لوله بازکنی شبانه روزی برچسب در سراسر تهران استفاده کنید. کافیست نام منطقه خود را جست و جو کنید تا لیستی از شماره تماس نزدیک ترین لوله بازکن ها به شما نمایش داده شود. مثل خدمات لوله بازکنی دروس، دیباجی، اختیاریه، زعفرانیه و… .

کلیپ آموزشی بررسی مشکلات رایج توالت فرنگی ها را تماشا کنید🎥

در این کلیپ شما با مشکلاتی که اغلب برای توالت فرنگی ها پیش می آید آشنا می شوید.

خرابی فلاش تانک یکی از مشکلات رایج توالت فرنگی

معمولا یکی از مشکلات رایج توالت فرنگی که اکثر افراد ممکن است آن را تجربه کرده باشند، ایجاد مشکل در فلاش تانک توالت فرنگی است که خود به چند دسته تقسیم می شوند.

خرابی سیفون توالت فرنگی از جمله مشکلات رایج توالت فرنگی می باشد.

فلاش تانک نکردن توالت فرنگی

همانطور که گفتیم فلاش تانک نکردن توالت فرنگی از مشکلات رایج توالت فرنگی می باشد و بیشتر به این دلیل است که فلوتر آن درست کار نمی کند و توالت فرنگی دیگر آبی نگه نمی دارد. لذا در این مواقع باید نگاهی به فلاش تانک انداخت و فلوتر آن را آبندی کرد تا بتواند آب نگه دارد و برای فلاش تانک کردن آماده شود.

خرابی دکمه سیفون توالت فرنگی

از دیگر مشکلات رایج توالت فرنگی که در بخش سیفون آن ممکن است پیش بیاید، خرابی دکمه سیفون توالت فرنگی است. در این هنگام اگر قطعه خراب شده است بهتر است تعویض آن را به سرویس کار ماهر لوله بازکن بسپارید. پاسخ سوالات رایج خود درباره مشکلات مربوط به دکمه سیفون توالت فرنگی را می توانید در مقاله مربوط به آن بیابید.

خرابی دکمه سیفون توالت فرنگی از مشکلات رایج توالت فرنگی است و برای تعمیر آن باید با فنی کار تماس بگیرید.

بوی بد توالت فرنگی از آزار دهنده ترین مشکلات رایج توالت فرنگی

یکی دیگر از مشکلات رایج توالت فرنگی که خیلی آزار دهنده می باشد، بوی بد توالت فرنگی است .

معمولا بوی نامطبوع توالت فرنگی به علت گیر کردن فضولات و اشیایی در سیفون توالت فرنگی و پیچ خم آن است یا به دلیل آب بندی نبودن توالت فرنگی است، چرا که اگر در هنگام نصب توالت فرنگی ، آن را درست آب بندی نکنیم می تواند از کنار لوله فاضلاب بوی فاضلاب را به داخل محیط بفرستد.

از مشکلات رایج توالت فرنگی بوی بد آن است که به دو دلیل گرفتگی لوله و عدم آب بندی توالت فرنگی ناشی می شود.

برطرف کردن بعضی از مشکلات رایج توالت فرنگی ها مثل گرفتگی توالت فرنگی یا جلوگیری از بوی نامطبوع فاضلاب، بهتر است از تکنسین های ماهر و کاربلد لوله بازکن کمک بگیرید، شما با مراجعه به سایت برچسب و صفحات مختلف لوله بازکنی آن در سراسر تهران مثل سرویس لوله بازکنی در شمال تهران ، جنوب شرق، غرب یا منطقه محل زندگی خود، می توانید با نزدیک ترین لوله بازکن به خودتان تماس بگیرید و مشکل خود را به آن ها بسپارید.

کند تخلیه شدن آب توالت فرنگی

کند تخلیه شدن آب توالت فرنگی هم از دیگر مشکلات رایج توالت فرنگی است که بعضی از افراد با آن روبرو می شود و ممکن است به دلیل زیاد قرار دادن زانویی های مختلف در سر راه سیفون باشد. اگر هنوز لوله کشی منزل شما تمام نشده بهتر است از یک لوله کش حرفه ای در این زمینه کمک بگیرید.

برخی اوقات گیر کردن مقداری از فضولات و یا رسوبات در پیچ و خم توالت فرنگی می تواند باعث شود که آب توالت فرنگی به صورت آهسته خالی شود؛ در این صورت می توانید با فنر زدن توالت فرنگی یا دیگر راه های لوله بازکنی در منزل مشکل را برطرف کنید.

جمع بندی:

درست کار نکردن فلاش تانک توالت فرنگی چه دلیلی می تواند داشته باشد؟

فلاش تانک نکردن توالت، از مشکلات رایج توالت فرنگی هاست و اغلب به این دلیل است که فلوتر آن درست کار نمی کند و توالت فرنگی دیگر آبی نگه نمی دارد.

کند تخلیه شدن آب توالت فرنگی به چه دلیل اتفاق میفتد؟

این مشکل ممکن است به دلیل زیاد قرار دادن زانویی های مختلف در سر راه سیفون باشد. برای رفع آن بهتر است از فرد متخصص کمک بخواهید.

از مشکلات رایج توالت فرنگی ها، کدام مورد بیشتر اتفاق میفتد؟

پخش شدن بوی بد فاضلاب و گرفتگی لوله های فاضلاب چاه توالت فرنگی از متداول ترین این مشکلات هستند.

مطلب بعدی:

مطلب قبلی:

دیدگاه شما در مورد این مقاله

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اتحادیه لوله بازکنی

قیمت لوله بازکنی

آموزش لوله بازکنی

روشهای غیر اصولی