افتادن صابون در چاه دستشویی🧼 (2 راه حل آسان + کلیپ آموزشی)

امروزه با زیاد شدن آپارتمان نشینی در شهرها اکثراً برای استفاده بهینه از فضای سرویس بهداشتی منزل، روشویی را داخل سرویس بهداشتی قرار می دهند و همین امر باعث می‌شود تا در بعضی از مواقع هنگام شستن دست با صابون، به علت اینکه صابون لیز و سُر می شود، از دست افتاده و افتادن صابون در چاه دستشویی سبب گرفتگی چاه شود.
البته موارد دیگری هم از قبیل افتادن انگشتر، طلا و جواهرات و… هم هستند که ممکن است در توالت بیفتند و همانند معضل افتادن صابون در چاه دستشویی دردسر ساز بشوند، لذا می توانید با مطالعه مقاله درآوردن طلا از چاه، روش های رفع این مشکلات را آموزش ببینید.

کلیپ آموزشی بررسی مشکل افتادن صابون در چاه دستشویی 🎥

در این کلیپ با شیوه های باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب توالت با صابون را آشنا می شوید.

حل مشکل افتادن صابون در چاه دستشویی با آبجوش

هنگام افتادن صابون در چاه دستشویی، اگر به صابون دسترسی داشتید می توانید به سادگی آن را با دست بردارید و بعد صابون را دور بیندازید و دست خود را بشویید، ولی اگر دست شما به صابون نمی رسد و صابون را می بینید می توانید مقداری آبجوش داخل چاه بریزید تا آبجوش بتواند به سادگی صابون را حل کرده و آن را از بین ببرد.

افتادن صابون در چاه دستشویی ممکن است هنگام شستن دست ها رخ دهد که در این زمان می توانید با ریختن آبجوش و حل کردن صابون مشکل را بطرف کنید.

البته باید توجه کنید که استفاده زیادی از آبجوش برای مشکل افتادن صابون در چاه دستشویی باعث از بین رفتن چسب های لوله توالت و نشتی آن یا حتی ایجاد ترک در سنگ توالت می شود، لذا توصیه می شود جز در مواقع ضروری از این راه استفاده نکنید. اگر در تهران هستید می توانید از خدمات لوله بازکنی سایت برچسب در سراسر تهران مثل خدمات لوله بازکنی شهران، شهرآرا، شهر زیبا یا همان منطقه محل سکونت خود استفاده نمایید تا مشکل افتادن صابون در چا دستشویی را بصورت فوری و تضمینی حل کنند.

افتادن صابون در چاه دستشویی و استفاده از میله فلزی یا چوبی

اگر در هنگام افتادن صابون در چاه دستشویی اندازه صابون شما بزرگ باشد و سیفون را هم کشیده باشید صابون در ته سیفون گیر می کند. بر خلاف تصور شما صابون حل نمی شود، به ته سیفون می چسبد و در همان جا رسوب می کند. در این صورت برای جلوگیری از این کار و جلوگیری از رسوب صابون باید با یک میله فلزی و یا چوبی داخل چاه کرده و به داخل صابون فشار دهیم تا صابونی که با افتادن در چاه باعث مسدود شدن راه توالت شده را بتوانیم به راحتی در بیاوریم
البته این روش مقداری سختی های خود را دارد چرا که ممکن است صابون از میله کنده شود دوباره باعث افتادن صابون در چاه دستشویی شود.

اگر هنگام افتادن صابون در چاه دستشویی، از میله فلزی استفاده کردید، باید مراقب باشید که به لوله های فاضلاب آسیب نرسانید.

دقت کنید هنگام افتادن صابون در چاه دستشویی، باید مراقب باشید که با میله به لوله های فاضلاب آسیب نرسانید. پیشنهاد ما این است که به سایت برچسب رفته و با لوله بازکن های ماهر و کاربلد ما در همان منطقه محل سکونت خود در تهران تماس بگیرد بطور مثال اگر در منطقه شهرآرا هستید میتوانید با سرویس لوله بازکنی شهرآرا تماس گرفته و کار خود را به آنها بسپارید.

جمع بندی:

آیا افتادن صابون در چاه توالت باعث گرفتگی آن می شود؟

بله؛ اگراندازه صابون بزرگ باشد و سیفون را هم کشیده باشید، صابون در ته سیفون گیر می کند، به ته سیفون می چسبد و در همان جا رسوب می کند.

در صورت گرفتگی توالت بر اثر صابون، ساده ترین راه برطرف کردن آن چیست؟

اگر دست شما به صابون نمی رسد و صابون را می بینید می توانید مقداری آبجوش داخل چاه بریزید تا صابون را در خود حل کند و از بین ببرد.

در اثر افتادن صابون در چاه دستشویی و گرفتگی شدید سیفون توالت، چه باید بکنیم؟

با تماس با لوله بازکن های سایت برچسب، می توانید جهت رفع گرفتی سیفون توالت خود سریعا اقدام کنید. تجهیزاتی که این افراد به کار می گیرند کاملا بروز بوده و رفع گرفتگی لوله فاضلاب را در کمترین زمان ممکن ضمانت میکنند.

مطلب بعدی:

مطلب قبلی:

دیدگاه شما در مورد این مقاله

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اتحادیه لوله بازکنی

قیمت لوله بازکنی

آموزش لوله بازکنی

روشهای غیر اصولی