قیمت سه نظام لوله بازکنی واقعا چقدر است؟

سه نظام لوله بازکنی یکی از روش های باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب است که اکثر افراد با آن آشنایی زیادی ندارند. همین امر باعث شده که یک عده افراد از این مسئله سوء استفاده کنند و هزینه های زیادی را بابت خدمات لوله بازکنی از مشتری دریافت کنند.

خوب است شما همراهان نیز با کارکرد سه نظام برای لوله بازکنی آشنا شوید تا از کلاهبرداری های احتمالی که در هنگام نیاز به متخصص لوله بازکن ممکن است درگیر آن شوید، در امان باشید.

البته اگر در تهران هستید از بابت رفع گرفتگی لوله های فاضلاب منزلتان هیچ نگرانی نداشته باشید، چرا که سایت لوله بازکنی برچسب با اعزام مورد اعتماد ترین متخصصان در سراسر تهران، می تواند خدماتی با کیفیت و با قیمتی مناسب به شما ارائه دهد.
علاوه بر آن تیم رضایت سنجی سایت برچسب بعد از انجام کار، با شما تماس گرفته و نظر شما را در مورد کیفیت کار و… می پرسند و در صورت بروز هرگونه مشکل، این قضیه ابتدا از سوی سایت پیگیری شده و در صورت حل نشدن آن می توانید با فاکتور ارائه شده به اتحادیه لوله بازکن ها مراجعه کنید.

سه نظام لوله بازکنی چیست؟

سه نظام لوله بازکنی قطعه ای کوچک است که در دستگاه لوله بازکنی یا همان دستگاه فنر زنی استفاده می شود و مانند سری دریل که مته را درون خود نگه می دارد، این قطعه هم فنر را بعد از چرخش موتور الکتریکی نگه می دارد که به اطراف پرت نشود.

این قطعه از جنسهای برنجی و آلمینیومی و استیل ساخته می شود که همگی مانند شکل زیر از سه قسمت تشکیل شده و با سه فنر کوچک به هم متصل می شود.

سه نظام لوله بازکنی به وسیله سه نفر کوچک به هم متصل شده اند

سه نظام لوله بازکنی خود انواع مختلفی دارد که با توجه به قدرت دستگاه ها دسته بندی می شوند مانند:

 • سه نظام دستگاه 4 پایه دینام350
 • سه نظام دستگاه فرقونی دینام1400
 • سه نظام دستگاه سه پایه دینام 300
 • و…

کارایی فنر سه نظام

سه نظام لوله بازکنی با گرفتن فنر باعث می شود که فنر به اطراف پرت نشود و همچنین وقتی فنر داخل لوله فاضلاب می شود باعث حرکت آن به جهات مختلف می شود که همین حرکت سبب تمیز شدن و رسوب زدایی لوله ها در کناره ها و قسمت بالایی لوله فاضلاب می شود.

سه نظام دستگاه لوله بازکنی

اگر لوله فاضلاب توالت فرنگی منزلتان گرفته است شما می توانید ابتدا به سایت برچسب مراجعه کنید و با مطالعه مقاله فنر زدن توالت فرنگی با فنر دستی سعی در برطرف کردن این گرفتگی داشته باشید و در صورتی که فنرزدن توالت فرنگی با فنردستی مؤثر نبود، لوله بازکن های سایت برچسب در خدمت شما عزیزان هستند.

هزینه سه نظام لوله بازکنی

معمولا چالش بر انگیز ترین بحث در مورد سه نظام لوله بازکنی قیمت آن است که برخی از افراد لوله بازکن متاسفانه از این قضیه سوء استفاده می کنند.

شما باید بدانید 3 نظام لوله بازکنی هم مثل دیگر قطعات مکانیکی طول عمر خاصی دارد و بعد از مدتی مستهلک شده و کارایی خود را از دست می دهد، اما به این شکل نیست که در یک نوبت فنر زدن چندین قطعه از این وسیله، مثلا تعداد 3 الی 5 عدد، خراب شود و به همین دلیل افراد بخواهند، قیمت سه نظام دستگاه لوله بازکنی را بسیار زیاد و قابل توجه در نظر بگیرند.

البته طبق تعرفه های اتحادیه لوله بازکن ها استفاده از سه نظام قیمت بیشتری از خدمات دیگردارد ولی به این صورت نیست تفاوت قیمت آن هوش از سر افراد ببرد!

هزینه سه نظام لوله بازکن کمی بیشتر از دیگر خدمات است

اگر شما در شرق تهران هستید و گرفتگی لوله منزلتان شدید است کافی است به سایت برچسب سری بزنید و به صفحه لوله بازکنی شرق تهران مراجعه کنید و با نزدیکترین لوله بازکن به خودتان تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن خودش را به شما برساند و به راحتی و با قیمتی مناسب لوله منزلتان را باز کند.

نکته! لوله بازکن موظف است که اگر می خواهد کاری اضافه انجام دهد، مثل استفاده از سه نظام یا ریختن اسید درون چاه، باید حتما قبل از آن شما را در جریان بگذارد و قیمت آن را مطرح کند و بعد مشغول به کار شود.

مطلب بعدی:

مطلب قبلی:

دیدگاه شما در مورد این مقاله

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سهند

مگه در لوله بازکردن معمولی هم سه نظام نباید روی دستگاه باشه؟ پس گرفتگی زیاده و باید سه نظام بزنم یعنی چی؟
شما هم از این متن استفاده کردید!
سرویس کار در هر حالتی دستگاه رو که روشن میکنه، سه نظام هم استفاده میشه.

  مدیر سایت

  با سلام خدمت شما دوست عزیز
  امیدواریم این مطلب توانسته باشد به شما کمک کند.
  در رابطه با سوال شما باید بگویم که استفاده لوله بازکنی با سه نظام روشی است که برای گرفتگی های شدید استفاده می شود و در لوله بازکنی معمولی و با گرفتگی های کم از دریل و روشهای دیگر استفاده می شود.
  و زمانی که لوله بازکن ها بخواهند از دستگاه خود استفاده کنند و یا به اصطلاح سه نظام بزنند خوب طبیعی است که با روشن کردن دستگاه هم سه نظام به کار می افتد و باید همیشه همراه دستگاه سه نظام باشد.

اتحادیه لوله بازکنی

قیمت لوله بازکنی

آموزش لوله بازکنی

روشهای غیر اصولی