سایت برچسب یکی از معتبر ترین سایت های ارائه دهنده خدمات چاه بازکنی و لوله بازکنی در تهران است. از این رو شما کاربران عزیز در صورت سکونت در خانی آباد نو می توانید از خدمات فوری و 24 ساعته ما در لوله بازکنی خانی آباد برچسب نهایت استفاده را انجام دهید.

اطلاعاتی مختصر از نزدیکترین لوله بازکن خانی آباد به شما

در جدول زیر اطلاعاتی مختصر از نزدیکترین متخصص لوله بازکنی در خانی آباد نو به شما قرار دارد، که می توانید اطلاعاتی همچون میزان سابقه کاری، فاصله تقریبی لوله بازکن به شما و… را مشاهده کنید.

جهت ثبت درخواست با لوله بازکن خانی آباد کافیه که با یکی از شماره تلفن های ابتدای صفحه تماس بگیرید. متخصصین ما بدون تعطیلی در هر ساعت از شبانه روزی خدمات لوله بازکنی و چاه بازکنی را به قیمتی بسیار مناسب ارائه می دهند.

فاصله تقریبی نزدیکترین لوله بازکنی به شما7کیلومتر
ساعت کار متخصص24ساعته و بدون تعطیلی
سابقه کار متخصص12سال سابقه کار
شرح خدماتخدمات لوله بازکنی و چاه بازکنی
سطح مهارتدرجهیک

خدمات لوله بازکنی خانی آباد نو و جنوب تهران در برچسب

در لیست زیر خدمات پر تقاضایی که در لوله بازکنی خانی آباد ارائه می شود، آماده شده است. چنانچه با هریک از مشکلات زیر دست و پنجه نرم می کنید کافیه با یکی از لوله بازکن های منطقه خانی آباد نو تماس بگیرید:

 • رفع گرفتگی لوله فاضلاب حمام، آشپزخانه، سینک ظرفشویی
 • رفع گرفتگی لوله و چاه فاضلاب توالت فرنگی و ایرانی
 • رفع بوی بد فاضلاب
 • رفع گرفتگی لوله فاضلاب حیاط، پارکینگ و پشت بام
 • در آوردن اشیاء مانند طلا، موبایل و… از چاه
 • رفع گرفتگی لوله فاضلاب با سیمان

چنانچه در هر منطقه دیگه ای جنوب تهران ساکن هستید و نیاز فوری به نزدیکترین لوله بازکن جنوب تهران به خود را دارید کافیست روی دکمه زیر کلیک کنید.


دسترسی به نزدیک ترین تکنسین های لوله بازکنی جنوب تهران تنها با کلیک روی دکمه:


متخصصین چاه بازکنی جنوب تهران در هر کجای این محدوده باشید پس از تماس شما فوری در محل حضور می یابند.

در آوردن اشیاء از چاه

گاهی پیش آمده است که با موبایل رفته اید توالت ولی از دستتان سر خورده و درون توالت افتاده است. تنها کاری که در این موقعیت باید انجام دهید این است که شیر آب را باز نکنید و سیفون را نکشید و فوری با لوله بازکن خانی آباد نو تماس بگیرید.

توجه داشته باشید زمانی می توان موبایل، طلا و سایر اشیاء شما را از چاه توالت در آورد که به چاه فاضلاب اصلی نرفته باشد. در غیر این صورت نمی توان کاری انجام داد.

رفع بوی بد فاضلاب

انتشار بوی فاضلاب در منزل و ساختمان بسیار آزار دهنده است و اگر برای رفع آن فوری اقدام نکنید حتی بیشتر هم می شود. از اصلی ترین علت بوی فاضلاب پر شدن چاه یا گرفتگی می باشد.

متخصصین لوله بازکنی در خانی آباد نو با توجه به تجربه بالایی که در این زمینه دارند پس از بررسی منشا اصلی این مشکل، اگر بوی فاضلاب به علت گرفتگی لوله باشد می توانند در کمترین زمان ممکن این مشکل را رفع کنند.

اگر مدتی هست با این مشکل رو به رو هستید بدون معطلی باید با متخصصین چاه بازکنی خانی آباد تماس بگیرید و درخواست خود را با آنها ثبت کنید.

لوله بازکنی خانی آباد (خانی آباد نو) قیمت مناسب و شبانه روزی

لوله بازکنی خانی آباد (خانی آباد شمالی و جنوبی ) و تمام محدوده خانی آباد نو و قدیم با لوله بازکنی برچسب دارای بهترین تکنسین های لوله بازکن می باشد.

خانی آباد از محله هایی است که در جنوب تهران واقع شده است و با اسم غلامرضا تختی شناخته می شود، چرا که زادگاه ایشان و خانه پدری و پدر بزرگی این بزرگ مرد در این محله قرار دارد.

خدمات لوله بازکنی در خانی آباد تهران
خدمات لوله بازکنی خانی آباد را شبانه روزی و تضمینی دریافت کنید

سایت برچسب به عنوان معتبرترین سایت لوله بازکنی در تهران با بهترین و ماهرترین لوله بازکن های خانی آباد نو هکاری دارید. متخصصین لوله بازکنی خانی آباد نو با توجه به مهارت و سابقه کاری بالایی که در رفع انواع گرفتگی لوله فاضلاب دارند، به صورت تضمینی و با هزینه ای بسیار مناسب مشکلات لوله و چاه فاضلاب شما را حل خواهند کرد.”

شما در ادامه می توانید با مناطقی که لوله بازکن ماهر خانی آباد خدمات رسانی می کند، آشنا شوید:

 • خیابان مولوی
 • خیابان تختی
 • خیابان مختاری
 • شوش
 • وحدت اسلامی

هم چنین متخصصین برچسب در دیگر خیابان های مرتبط با این محله که در اطراف آن قرار دارند هم به صورت فوری و شبانه روزی در خدمت شما هستند.

مشتریان عزیز به سادگی می توانند در هر کجای تهران که باشند با تلفن همراه هوشمند خود و با مراجعه به سایت برچسب در کمتر از یک دقیقه از خدمات لوله بازکنی در سراسر تهران استفاده نمایند.

قیمت خدمات لوله بازکنی در خانی آباد نو

هزینه خدمات چاه بازکنی در خانی آباد لو به دلیل عواملی که در هزینه نهایی آن تاثیر گذار است، ثابت نیست. اما می توان اطمینان داد که تمامی خدماتی که در برچسب توسط چاه بازکن خانی آباد ارائه می شود مطابق با نرخ پایه اتحادیه می باشد.

عواملی که در قیمت چاه بازکنی خانی آباد موثر است موارد زیر می باشد:

 • نوع گرفتگی و میزان گرفتگی: گرفتگی لوله و چاه فاضلاب بر اثر عواملی همچون: فضولات، رسوبات، تجمع مو در لوله، انداختن دستمال در چاه، سیمان و مصالح ساختمانی و… ایجاد می شود که هر کدام میزان سختی هایی دارد. مثلا میزان گرفتگی لوله با سیمان عمیق و سخت است و گرفتگی با دستمال سطحی و آسان است. با توجه به هر کدام از این موارد که هزینه نهایی خدمات لوله بازکنی متفاوت است.
 • تجهیزات استفاده شده: با توجه به نوع و میزان گرفتگی تجهیزات و ابزارهایی که برای آنها استفاده می شود متفاوت است. مثلا در گرفتگی لوله با سیمان باید از ژنراتور و سه نظام استفاده کرد که این امر هزینه لوله بازکنی را افزایش میدهد. اما با توجه به نوع گرفتگی ممکن است سریع و تنها با فنر گرفتگی رفع شود که هزینه زیادی را ایجاد نمی کند.
 • ایاب و ذهاب: چنانچه منطقه شما خارج از شهر یا دور افتاده تر از محدوده مورد نظر باشد هزینه ای که بابت این امر به نسبت منطقه ای نزدیک گرفته می شود، متفاوت است. همچنین چنانچه کارشناس در محل حضور یابد اما درخواست شما لغو شود هزینه ای بابت این امر نیز دریافت می شود.

لوله بازکنی خانی آباد برچسب سریع و فوری

معمولا سایت هایی که خدمات لوله بازکنی را ارائه می دهند، باید برای استفاده از خدمات آنها با گذراندن چند مرحله طولانی و متعدد لوله بازکن دریافت نمایید، ولی شما در سایت برچسب تنها با جستجوی نام محل زندگی خود در تهران مثل خیابان خانی آباد می توانید نزدیکترین و ارزان ترین لوله بازکن را به صورت شبانه روزی پیدا کنید.

شما بعد از مشاهده بهترین لوله بازکن های برچسب در خانی آباد شمالی یا جنوبی یا همان خانی آباد نو می توانید با هر کدام از لوله بازکن ها و متخصصین ما در این زمینه که امتیاز بالاتری دارند تماس گرفته و مشکل گرفتگی لوله های منزلتان را برطرف کنید.

چاه بازکنی خانی آباد
دریافت خدمات 24 ساعته لوله بازکنی خانی آباد

استفاده از تجهیزات مدرن در چاه بازکنی خانی آباد

همانطور که گفته شد متخصصین چاه بازکنی در خانی آباد نو از تجهیزات مدرن و پیشرفته ای برای رفع گرفتگی ها استفاده می کنند؛ زیرا استفاده از این تجهیزات کمترین میزان کثیفی را به همراه دارد و کار با سرعت بالاتری انجام می شود.

نمونه ابزارهایی که تکنسین های لوله بازکنی در منطقه خانی آباد استفاده می کنند موارد زیر است:

 • دریل لوله بازکنی
 • دستگاه تراکم هوا
 • ژنراتور
 • سه نظام

استفاده از پمپ باد (Air Pump)

دستگاه تراکم هوا یا همان پمپ باد از جدیدترین ابزارهایی است که در لوله بازکنی از آن استفاده می کنند. نحوه استفاده از این دستگاه بدین گونه است که ابتدا خروجی های دیگر لوله فاضلاب را می بندند تا هوا از آن خاج نشود و آشغال ها به بیرون پرت نشوند. سپس آن لوله ای که دچار گرفتگی شده را شلنگ دستگاه را می گذارند تا با فشار هوایی که وارد می شود عامل گرفتگی تکون خورده و مسیر لوله باز شود.

استفاده از دریل لوله بازکنی

دریل لوله بازکنی یکی از انواع دستگاه های فنر لوله بازکنی می باشد. در استفاده از این دستگاه باید تجربه و مهارت کافی داشته باشی تا خسارات جبران ناپذیری ایجاد نشود.

با این دستگاه که فنر لوله بازکنی به آن متصل است، فنر با سرعت شروع به چرخش می کند که این امر باعث می شود تمامی رسوبات و عوامل گرفتگی رفع شوند.

قبل از تماس با لوله بازکن خانی آباد نو فنر دستی را امتحان کنید

شما عزیزان می توانید قبل از استفاده از متخصصین چاه بازکن خانی آباد نو در برچسب و تماس با تکنسین لوله بازکنی خانی آباد که به صورت 24 ساعته در خدمت می باشند، برای گرفتگی های کوچک از فنر دستی استفاده نمایید، و خودتان در منزلتان براحتی گرفتگی های کوچک را برطرف نمایید تا بتوانید در هزینه های زندگی خود صرفه جویی کنید.

برای اینکار باید سر فنر لوله بازکنی را داخل چاه گرفته شده فرو کنید و بعد فنر را به جلو هل دهید تا به گرفتگی برسد و بعد از آن شروع به چرخاندن فنر کنید به طوری که فنر به جهت عقربه های ساعت بچرد و برای درآوردن فنر کافی است فنر را به صورت معکوس بچرخانید.

!!نکته مهم: به یاد داشته باشید که روش های خانگی نمی توانند گرفتگی های قدیمی یا گرفتگی های بزرگ را که بر اثر رسوب فضولات و… ایجاد شده اند، برطرف کند، لذا شما عزیزان برای بازکردن این گرفتگی ها به لوله بازکنی برچسب در سراسر تهران مثل لوله بازکنی شهرک شریفی یا دیگر مناطق نیاز دارید. برای این امر کافیست نام منطقه خود را (شهرک شریف) در کادر ابتدای صفحه جستجو کنید و با نزدیکترین لوله بازکن شهرک شریف یا هر منطقه ای دیگر به تماس بگیرید تا کار شما را سریع و با دقت و بدون آسیب به سیستم لوله کشی انجام دهند.

جمع بندی

توجه داشته باشید که رفع گرفتگی لوله فاضلاب با تجهیزات به آسانی انجام نمی شود، بنابراین به هیچ عنوان به تنهایی از تجهیزاتی که تجربه و مهارت آن را ندارید، استفاده نکنید.

در لوله بازکنی خانی آباد نو متخصصین به صورت 24 ساعته حتی در ایام تعطیلات آماده خدمات رسانی به تمامی ساکنین این منطقه با هزینه ای بسیار مناسب می باشند. بنابراین اگر نیاز به خدمات لوله بازکنی داشتید سایت برچسب را فراموش نکنید.

اگر از خدمات لوله باز کنی و چاه بازکنی سایت برچسب استفاده کردید خوشحال می شویم نظرات خود را در انتهای این صفحه کامنت کنید. همچنین اگر پیشنهادات و انتقاداتی دارید ما آن را منتشر و پاسخ خواهیم داد.

پرسشهای پر تکرار کاربران از چاه بازکنی خانی آباد نو

❓ قیمت لوله بازکنی خانی آباد نو چقدر است؟

✔ هزینه کار به شدت و نوع مشکل پیش آمده بستگی دارد و نمی توان از قبل هزینه مشخصی را برای آن تعیین کرد. از این رو شما کاربران عزیز می توانید جهت اطلاع از قیمت کار با متخصص برچسب تماس حاصل کنید.

❓ چگونه می توان به سایت برچسب اعتماد کرد؟

✔ با مشاهده نظرات مثبت کاربران در سایت برچسب و همچنین مشاوره رایگانی که ما به مشتریان ارائه می دهیم، می توانید از ارائه خدمات درست سایت برچسب مطمئن شوید.

❓ پشتیبانی خدمات سایت برچسب به چه صورت است؟

✔ پس از انجام کار، تیم پشتیبانی سایت برچسب با مشتریان تماس گرفته و میزان رضایت آنها از کار را جویا می شوند. چنانچه نارضایتی وجود داشته باشد، تیم رضایت سنجی ما آن را پیگیری خواهد کرد.

4.6/5 - (20 امتیاز)