آموزش لوله بازکنی در منزل

گرفتگی لوله ها مشکلی است که در هر منزلی ممکن است رخ دهد. به همین دلیل آموزش لوله بازکنی در منزل برای همه مفید است. زیرا شما می توانید بدون نیاز به خدمات لوله بازکنی، خودتان اقدام به باز کردن لوله فاضلاب نمایید. البته باید به این نکته توجه کرد که روش های خانگی رفع گرفتگی لوله، برای گرفتگی های خفیف کاربردی هستند و در زمان گرفتگی شدید باید حتما از افراد ماهر در زمینه لوله بازکنی استفاده کنید. در ادامه با چند آموزش رفع گرفتگی لوله همراه شما خواهیم بود.

آموزش لوله بازکنی با تلمبه دستی

تلمبه دستی ابزاری است که در اکثر منازل پیدا می شود. این وسیله معمولا در رفع گرفتگی های خفیف کاربردی بوده و شما می توانید به راحتی از آن استفاده نمایید. برای مشاهده کلیپ آموزش لوله بازکنی با تلمبه دستی روی ویدئو زیر کلیک کنید.

آموزش باز کردن لوله با سرکه و جوش شیرین

باز کردن لوله با موادی که داخل منزل پیدا می شوند نیز انجام می شود. شاید برایتان جالب باشد بدانید که سرکه و جوش شیرین غیر از کاربردهای معمول خود، برای باز کردن گرفتگی های لوله و از بین بردن چربی ها نیز استفاده می شوند. با کلیک بر روی ویدئو زیر می توانید آموزش لوله بازکنی با سرکه و جوش شیرین را مشاهده نموده و از این روش برای رفع گرفتگی لوله های منزل استفاده کنید.

آموزش باز کردن لوله با محلول لوله بازکنی درکمتر از 1 دقیقه!

محلول لوله بازکنی یکی از ابزارهایی است که برای رفع بسیاری از گرفتگی ها موثر است. شما میتوانید این محلول ها را از سوپرمارکت ها تهیه کنید و برای باز کردن لوله های منزل خود از آن ها استفاده نمایید. البته توجه به این نکته مهم است که نباید تعداد دفعات زیادی از محلول ها استفاده کنید چون باعث خوردگی لوله می شوند. برای مشاهده آموزش استفاده از محلول لوله بازکنی در کمتر از 1 دقیقه، روی ویدئو زیر کلیک کنید.

مطلب بعدی:

مطلب قبلی: