قیمت خدمات لوله بازکنی در تهران

با توجه به این که هزینه و قیمت لوله بازکنی ثابت نیست و عوامل مختلفی بر قیمت تاثیرگذار است از این رو نمیتوان مبلغ دقیقی برای نرخ لوله بازکنی در نظر گرفت. دقت کنید که بعضی افراد سودجو با مطرح کردن قیمت های کم و ناچیز شما را به اشتباه انداخته و پس از اینکه با آنها تماس بگیرید و در محل حاضر شوند معمولا با دیدن نوع گرفتگی بهانه ای تراشیده و مبلغ زیادی را از شما طلب میکنند و اگر شما بخواهید از بازکردن لوله منصرف شوید هزینه ای برای بازدید و ایاب و ذهاب طلب میکنند که بعضا ازهزینه اولیه گفته شده بیشتر است. پس دقت کنید که از چه فرد یا شرکتی خدمات لوله بازکنی دریافت میکنید.

اما برای اینکه از حدود قیمت وعوامل تاثیرگذار بر قیمت لوله بازکنی اطلاعاتی داشته باشید ما در ادامه مهمترین عوامل موثر بر قیمت خدمات لوله بازکنی را برای شما مطرح میکنیم:

  • میزان گرفتگی لوله: مقدار گرفتگی لوله در هزینه آن تاثیر گذار است. 
  • استفده از دستگاه و یا تجهیزات در رفع گرفتگی لوله: اینکه در گرفتگی لوله از چه دستگاه یا تجهیزاتی استفاده شود بر قیمت تاثیر گذاراست. ممکن است در بعضی از موارد گرفتگی با دستگاه فنر معمولی رفع شود و در بعضی از موارد نیاز به دستگاه قوی تری مانند تراکم هوا باشد که هرکدام هزینه متفاوتی دارد. 
  • نوع گرفتگی لوله: بسته به این که نوع گرفتگی لوله با اجسام سخت باشد و یا مواد زائد، هزینه رفع آن متفاوت است.
  • در آوردن اشیاء از چاه: باز کردن گرفتگی لوله با در آوردن یک شیء مهم از لوله متفاوت است، چون در این مورد نیاز به دقت و استفاده از دستگاه مخصوص بوده که هزینه متفاوتی در بر دارد.
  • لوله بازکنی با خرابی و یا بدون خرابی: گرفتگی های سطحی که نیاز به خرابی ندارد هزینه کمتری نسبت به گرفتگی های بالاتر، که همراه با خرابی است دارد.
  • استفاده از محلول شیمیایی: در بعضی از گرفتگی ها علاوه بر استفاده از دستگاه فنر لوله بازکنی نیاز است تا از محلول لوله بازکنی برای کم کردن شدت گرفتگی استفاده کرد که هزینه محلول نیز جداگانه محاسبه میشود.
  • هزینه رفت و آمد: در مکان هایی که دورتر ازمحدوده لوله بازکن باشد و یا مسافت بیشتر از حد معمول باشد مبلغی توافقی برای هزینه رفت و آمد محاسبه می شود.
  • مدت زمان انجام کار: بعضی از گرفتگی ها نیاز به خرابی و صرف زمان چند روزه برای رفع گرفتگی دارد که بر هزینه تاثیر گذار خواهد بود.

مطلب بعدی:

مطلب قبلی: