باز کردن لوله با جوش شیرین را حتما امتحان کنید

باز كردن لوله با جوش شیرین و سرکه و یا نمک از روش های رفع گرفتگی لوله فاضلاب در منزل است که اکثر بانوان خانه دار تا به حال حداقل یک بار آن را امتحان کرده اند.
این ماده که در بسیاری از خانه ها یافت می شود، یکی از قوی ترین لوله بازکن های خانگی است. روش باز كردن لوله فاضلاب با جوش شيرين از راهکارهایی است که برای گرفتگی های مثل گرفتگی لوله ظرفشویی نتیجه می دهد. شما می توانید با استفاده از این ماده، خودتان لوله بازکن شوید!

از جمله علت های رایج گرفتگی لوله فاضلاب می توان به ریخته شدن پسماند مواد غذایی، چربی ها و روغن، مو و… داخل چاه اشاره نمود. این مواد به مرور زمان باعث گرفتگی لوله می شوند.
شما می توانید عمل باز كردن لوله با جوش شیرین را انجام دهید. این ماده خاصیت اسیدی داشته و باعث حل شدن مواد داخل لوله می شود. در این مطلب روش بازکردن لوله فاضلاب با جوش شیرین و نکات ایمنی در زمان استفاده از آن را به شما آموزش خواهیم داد.

با ویدئوی آموزشی باز كردن لوله با جوش شیرین همراه باشید! 🎥

با دنبال کردن فیلم آموزشی می توانید روش باز کردن لوله ظرفشویی با جوش شرین را دنبال کنید و هم چنین از همین روش برای باز کردن دیگر لوله های منزل هم استفاده کنید.

نکات ایمنی قبل از باز كردن لوله فاضلاب با جوش شيرين

قبل از این که کار خود را برای باز كردن لوله فاضلاب با جوش شيرين شروع کنید، باید نکات ایمنی لازم را دانسته و حتما به آن ها عمل کنید. این کار هم باعث ایمن بودن شما و هم باعث بالا رفتن باز كردن لوله فاضلاب با جوش شیرین می شود:

  1. در صورتی که اقدام به باز کردن لوله با محلول لوله بازکن کرده اید، به هیچ وجه بعد از آن روش باز كردن لوله با جوش شیرین و سرکه یا نمک را استفاده نکنید.
  2. در صورت استفاده از روش بازکردن لوله با جوش شیرین و سرکه، نباید این دو ماده را بیش از حد با هم ترکیب کنید؛ زیرا ترکیب دو ماده قلیایی و پایه با هم موجب انتشار گاز خواهد شد.
  3. حداکثر دو بار مجاز هستید که از باز كردن لوله فاضلاب با جوش شيرين استفاده کنید. اگر بعد از بار دوم نتیجه دلخواه حاصل نشد، نباید دوباره این روش را امتحان کنید زیرا باعث تشدید گاز های فاضلابی می شود. در صورتی که بعد از بار دوم به وسیله روش باز كردن لوله فاضلاب با جوش شيرين انسداد برطرف نشد، نگران نباشد! از طریق سایت برچسب و با جست و جوی محدوده مورد نظر خود در تهران، به عنوان مثال لوله بازکنی در ظفر، در سریع ترین زمان می توانید از خدمات فنی کارهای با تجربه استفاده کنید.

نحوه باز كردن لوله با جوش شیرین

استفاده از جوش شیرین، یک روش خانگی رایج برای باز کردن لوله می باشد و مخصوصا در رفع گرفتگی سینک و از بین بردن بوی بد آشپزخانه کاربرد دارد. بهتر است در روش لوله بازکنی با جوش شیرین، از سرکه نیز استفاده کنید. سرکه یک ماده اسیدی رقیق است که ترکیب آن با جوش شیرین، واکنشی را ایجاد می کند که باعث می شود چربی ها را در خود حل کند.

پیش از شروع کار دقت کنید که داخل لوله و سینک، خالی از آب باشد؛ در غیر این صورت عمل لوله بازکنی موفقیت آمیز پیش نخواهد رفت.
نحوه باز كردن لوله با جوش شیرین و سرکه به این صورت است که ابتدا یک فنجان از هر دو ماده را با هم ترکیب کنید، سپس آن ها را داخل لوله فاضلاب بریزید و مدتی صبر کنید تا این محلول کاملا در همه گرفتگی ها نفوذ کند (هر چقدر مدت زمان بیشتری صبر کنید، مثلا صبح تا شب، تاثیر شویندگی و نفوذ محلول بیشتر خواهد بود). بعد از اینکه محلول به خوبی در عمق گرفتگی ها نفوذ کرد، آب جوش را به آرامی داخل سینک و لوله ریخته تا گرفتگی ها کاملا از بین بروند.

یکی دیگر از راه های ساده برای بازکردن لوله مراجعه به سایت لوله بازکنی برچسب است. لوله بازکنی برچسب با ارزانترین و بهترین کیفیت در سراس تهران خدمات ارائه می دهد. فقط کافی است به که به آدرس www.barchasb.net مراجعه نمایید و نام محل زندگی خود را در تهران جستجود کنید تا نزدیکترین لوله بازکن به خودتان را فقط با یک تماس به کار دعوت کنید.

باز کردن لوله با جوش شیرین و سرکه روش موثر در لوله بازکنی است.

چگونگی لوله بازکنی با جوش شیرین و نمک

در صورتی که رفع گرفتگی لوله فاضلاب با جوش شیرین و سرکه اثر گذار نبود، می توانید از روش باز كردن لوله فاضلاب با جوش شيرين و نمک، که  یکی دیگر از روش های پر کاربرد خانگی در باز کردن لوله است، استفاده کنید.

برای باز كردن لوله با جوش شيرين و نمک، ابتدا یک فنجان جوش شیرین را داخل لوله فاضلاب بریزید، سپس مقدار نصف فنجان نمک را به جوش شیرین اضافه کنید. در این روش مانند روش بازکردن لوله فاضلاب با جوش شیرین و سرکه ، بهتر است مدت زمان زیادی صبر کنید (شب تا صبح). پس از آن دو فنجان آب جوش را به آرامی اضافه کنید تا شویندگی انجام شود. بعد از برطرف شدن گرفتگی می توانید آب سرد را باز کنید.

گرفتگی لوله در منزل بیشتر در لوله آشپزخانه منزل پیش می آید که باید شما ابتدا روش رفع گرفتگی لوله آشپزخانه را فرا گیرید و در این راستا می توانید به  مقاله برطرف کردن گرفتگی لوله آشپزخانه در سایت برچسب مراجعه کنید تا با علت های گرفتگی لوله آشپزخانه و راه های بازکردن آن آشنا شوید.

آموزش باز کردن لوله با جوش شیرین و نمک

مزایای باز كردن لوله با جوش شیرین

  1. استفاده از جوش شیرین روشی خانگی، کم هزینه و فوری برای رفع انسداد لوله فاضلاب آشپزخانه، توالت و حمام می باشد.
  2. جوش شیرین یکی از قوی ترین لوله بازکن های طبیعی است و با خاصیت اسیدی که دارد می تواند چربی ها را در خود حل کند.
  3. دارای خواص ضدعفونی کننده و آنتی باکتریال است.
  4. روش باز كردن لوله فاضلاب با جوش شيرين  برای لوله های فاضلاب و انسان بی خطر است.
  5. باز كردن لوله با جوش شیرین و سرکه نسبت به لوله بازکنی با محلول های شیمیایی، روشی مطمئن تر است؛ چرا که خاصیت خوردنگی و پوسیدگی برای لوله های فاضلاب ندارد.

به طور کلی با استفاده از محلول های ساخته شده با ترکیب جوش شیرین، بسیاری از امور گرفتگی چاه ها در منزل قابلیت برطرف شدن دارند. اگر گرفتگی در منزل شما به میزانی باشد که باز كردن لوله با جوش شیرین شیرین قادر نباشد آن را رفع کند، سایت برچسب با معرفی تکنسین های فعال در این حوزه، خدمات خود را به شما ارائه می کند.

شناخت دقیق جوش شیرین

شاید برای باز كردن لوله با جوش شیرین خوب باشد با ترکیب خود جوش شیرین بهتر آشنا شویم.
جوش شیرین که در روش لوله بازکنی با جوش شیرین استفاده می شود، همان بیکربنات سدیم است پودری قلیایی است با کمی خاصیت اسیدی که به خوبی می تواند چربی ها در خود حل کند، به همین دلیل است که می تواند روش مناسبی برای لوله بازکنی باشد.

جالب است بدانید که جوش شیرین کابردهای دیگری هم دارد و می توان از آن برای تمیز کردن ماشین لباسشویی و از بین بردن بوی بد آن استفاده کرد. حتی استفاده های خوراکی این ماده قلیایی در کیک ها و نان ها به عنوان حجم دهنده هم اتفاق می افتد.


برای تمیز کردن ماشین لباسشویی با جوش شیرین همانند بازکردن لوله فاضلاب با جوش شیرین باید مقداری جوش شیرین را به همراه کمی سرکه داخل ماشین لباسشویی بریزید و بگذارید که به صورت خالی ماشین لباسشویی شما کار کند و بعد می بینید که محفظه آن بسیار تمیز شده و بوی نا مطبوع آن از بین رفته است.

 

جمع بندی:

باز كردن لوله با جوش شیرین در چه مواقعی کاربرد دارد؟

ریخته شدن پسماند مواد غذایی، چربی ها و روغن، مو و… داخل لوله سینک ظرفشویی و روشویی به مرور زمان باعث گرفتگی لوله می شود. جوش شیرین در رفع گرفتگی لوله های سینک و از بین بردن بوی بد آشپزخانه بسیار کاربرد دارد.

باز ک ردن لوله با جوش شی ری ن بهتر است یا با محلول لوله بازکنی؟

بازکردن لوله فاضلاب با جوش شیرین و سرکه نسبت به لوله بازکنی با محلول های شیمیایی، روشی مطمئن تر است؛ چرا که خاصیت خوردنگی و پوسیدگی برای لوله های فاضلاب ندارد.

اگر گرفتگی لوله فاضلاب منزلمان با جوش شیرین برطرف نشد چه کار کنیم؟

بهتر است از خدمات شرکت های لوله بازکنی همچون برچسب استفاده کنید. لوله بازکن های ما تلاش می کنند تا در سریع ترین زمان ممکن در محل حاضر شده و رفع گرفتگی لوله ها را با استفاده از راه های مختلف و با هزینه مناسب انجام دهند.

مطلب بعدی:

مطلب قبلی:

دیدگاه شما در مورد این مقاله

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اتحادیه لوله بازکنی

قیمت لوله بازکنی

آموزش لوله بازکنی

روشهای غیر اصولی