معرفی توالت آسان نشین یا نیم فرنگی + کلیپ آموزشی

معمولا برای افرادی که به درد زانو و یا آرتروز در مفاصل دچار هستند یا عملی در ناحیه کمر و ستون فقرات انجام داده‌اند و یا خانم های باردار توصیه می‌شود که از توالت فرنگی استفاده کنند، اما با این وجود عده‌ای از افراد هستند که مایل به استفاده از توالت فرنگی نیستند و با وجود سختی های استفاده از توالت های ایرانی از این نوع توالت ها استفاده می کنند. برای این افراد توالت آسان نشین یا همان توالت نیم فرنگی اختراع شده است.

به وسیله توالت آسان نشین، این افراد به سادگی می‌توانند از توالت ایرانی یا تخت استفاده کنند. در ادامه مطالب بیشتری در این مورد بیان می‌کنیم. در صورتی که مطالب آموزشی این مقاله برای شما کارآمد واقع شد، بازدید از صفحات لوله بازکنی برچسب که در سراسر نقاط تهران، همه روزه و همه ساعته در دسترس بوده و آماده پاسخگویی به درخواست های کاربران می باشد را از دست ندهید!

کلیپ آموزشی آشنایی با توالت آسان نشین را از دست ندهید! 🎥

در این کلیپ به آشنایی با توالت آسان نشین و مزایای آن اشاره خواهد شد.

توالت آسان نشین یا نیم فرنگی چیست؟

همانطور که بیان شد توالت آسان نشین یا راحت نشین نمونه پلاستیکی و خیلی ساده ای می باشد ولی در عین حال وسیله ای کاربردی است و افراد سالمند و کسانی که نمی توانند از توالت‌های ایرانی استفاده کنند به راحتی با نشستن بر روی توالت آسان نشین یا نیم فرنگی می‌توانند از توالت تخت یا دستشویی طبی استفاده کنند.
البته شاید روزهای اول برای فرد سخت باشد که بر روی راحت نشین توالت بنشیند ولی بعد از یکی دو  بار استفاده دیگر این نوع نشستن برای فرد عادی می شود.

توالت آسان نشین نشتن بر روی توالت های ایرانی را برای افرادی که نمیتوانند از توالت ایرانی استفاده کنند آسان میکند.

چرا باید از زانو نشین با نیم فرنگی استفاده کرد؟

معمولاً استفاده از توالت فرنگی به دلایل مختلف سخت می‌باشد، و هم چنین امروزه دانشمندان به این رسیده اند که استفاده از  آن مناسب نیست به دلیل اینکه از لحاظ گوارشی در هنگام اجابت مزاج روده کاملاً تخلیه نمی شود و در دراز مدت باعث بیماری هایی از قبیل یبوست، سرطان روده و دیگر بیماری های گوارشی می شود.
همچنین از دیگر ایرادات در این نوع از توالت ها این می باشدکه شستن و طهارت گرفتن به سادگی انجام نمی گیرد لذا توصیه می شود که از توالت آسان نشین یا نیم فرنگی استفاده کنید.

برای جلوگیری از مضرات استفاده از توالت فرنگی میتوانید از توالت آسان نشین استفاده کنید

وسایل دیگری مشابه آسان نشین توالت هم هستند که افراد می‌توانند از آنها برای استفاده از توالت ایرانی استفاده کنند، مانند توالت فرنگی تاشو که می‌توانید برای آشنایی بیشتر با این وسیله مقاله مربوط به آشنایی با توالت فرنگی تاشو را مطالعه کنید و فیلم آموزشی آن را مشاهده کنید.

مزایای توالت آسان نشین نیم فرنگی

با توجه به نکات بالا و مضرات استفاده از توالت فرنگی بهتر است افراد از توالت آسان نشین استفاده کنند، و برای اینکه بیشتر با این محصول آشنا شوید به چند مورد از مزایای آنها اشاره می کنیم:

  • استفاده در کمپ و بیرون از منزل : شما اگر اهل بیرون رفتن هستید می توانید به سادگی از توالت آسان نشین در تفریحات خود در بیرون از شهر، از آن استفاده کنید.
  • راحتی طهارت گرفتن و شستن خود: قسمت جلویی توالت فرنگی بسته است؛ به همین دلیل عمل شست و شو و طحارت گرفتن معمولا به راحتی انجام نمی شود. اما توالت آسان نشین طوری طراحی شده که با چنین مشکلی مواجه نخواهید شد.
  • سبک و قابل حمل بودن: توالت آسان نشین به دلیل سبک و قابل حمل بودن به سادگی جابجا می شود و کسانی که نمی خواهند از آن استفاده کنند، می توانند به سادگی آن را جابجا کنند.
با جمع کردن پایه های توالت آسان نشین می توان آن را جمع کرد و به سادگی حمل کرد.
  • حالت استاندارند در هنگام نشستن و تخلیه کامل روده: در زمان استفاده از توالت آسان نشین شما به حالت استاندارد نشستید که برعکس توالت فرنگی چیزی از مواد داخل بدن شما باقی نمی ماند.

نکته!!! سایت برچسب علاوه بر مقالات متعدد آموزشی، جهت رفاه حال شما همشهریان عزیز لوله بازکنی و چاه بازکنی های کاربلد و ماهر را با قیمت مناسب به شما معرفی می کند فقط کافی است که اسم منطقه خود را درسایت برچسب جستجو کنید، مثلا اگر در ظفر هستید به سادگی میتوانید با متخصصین لوله بازکنی ظفر (دستگردی) تماس گرفته و از خدمات آنها برای لوله بازکنی و چاه بازکنی بهرمند شوید.

به طور کلی اگر بخواهیم نتیجه گیری کنیم با استفاده از توالت آسان نشین یا نیم فرنگی هم می توانید برای بیرون ازمنزل در هنگام تفریح وسیله ای راحت برای اجابت مزاج داشته باشید و هم در منزل با کمترین هزینه از پادرد و کمر درد در هنگام استفاده کردن از سرویس بهداشتی رهایی پیدا می کنید.

جمع بندی:

توالت آسان نشین چیست و چه استفاده ای دارد؟

استفاده دراز مدت از توالت فرنگی مشکلاتی از قبیل یبوست، سرطان روده، سختی طهارت گرفتن و… به همراه دارد؛ لذا به استفاده از توالت آسان نشین توصیه شده است.

توالت آسان نشین برای چه افرادی کاربرد دارد؟

برای افرادی که به درد زانو یا درد مفاصل دچار هستند یا عملی در ناحیه کمر و ستون فقرات انجام داده‌اند، یا خانم های باردار و سالمندان توصیه می‌شود.

توالت نیم فرنگی چه مزیتی دارد؟

سبک و قابل حمل است؛ همچنین قابل استفاده در کمپ و خارج از منزل می باشد.

مطلب بعدی:

مطلب قبلی:

دیدگاه شما در مورد این مقاله

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاپور شیخی

سلام
بسیار خوب و کاربردی است من چند ساله دارم خیلی راضیم ، اگه می شد برای جلوگیری از ترشح آب به پاشنه پاها هنگام شستشو فکری می شد ، کاملا رضایت بخش می شد.

اتحادیه لوله بازکنی

قیمت لوله بازکنی

آموزش لوله بازکنی

روشهای غیر اصولی