آموزش 3 روش خیلی ساده برای درآوردن طلا از چاه💍

گاهی اوقات ممکن است در هنگام استفاده از سرویس بهداشتی، زیورآلاتی که به همراه داریم مثل گردنبند، انگشتر، گوشواره و… ناغافل سقوط کرده و به درون چاه بیفتند. با توجه به اهمیتی که این اجسام زینتی و با ارزش برای ما دارند، در این مطلب می‌خواهیم روش های درآوردن طلا از چاه را شرح دهیم.

عده ای از افراد هم ناچارا و یا اینکه طبق عادت با موبایل خود به سرویس بهداشتی می روند و بر اثر سهل انگاری، گوشی موبایل به درون چاه فاضلاب سقوط می کند. در این صورت می توانید برای آشنایی با روش در آوردن موبایل از چاه دستشویی به مقاله افتادن موبایل در توالت مراجعه کنید و اطلاعات لازم در این باره را مطالعه نمایید.

اولین نکته برای درآوردن طلا از چاه

اولین قدم برای درآوردن طلا از چاه این است که به هیچ عنوان چه در توالت ایرانی و یا چه توالت فرنگی، سیفون توالت را نکشید، چرا که زیورآلات خصوصا از جنس طلا بسیار سبک هستند و می توانند با جریان آب به سمت عمق بیشتری از لوله برود، که در بعضی مواقع اگر از سیفون عبور کند دیگر در آوردن آن ممکن نیست چرا که ممکن است به چاه توالت برسد.

هنگام درآوردن طلا از چاه توالت، هرگز سیفون را نکشید

استفاده از سیم مفتول یا آویز لباس

اگر طلای شما، بعد از افتادن در چاه قابل دیدن بود، می توانید با استفاده از آویز لباس مفتولی آن را در بیاورید. به این صورت که آویز لباس را از هم باز کنید و به صورت یک سیم مفتولی بزرگ در آورید، بعد یک سر آن را با انبر دست قلاب کنید به صورتی که بتوانید با آن انگشتر خود را بگیرید، حال سیم مفتول را وارد توالت کنید و به همین سادگی به نسبت به درآوردن طلا از چاه اقدام کنید.

استفاده از انبر فاضلاب

می توانید برای درآوردن طلا از چاه در مواقعی که ارتفاع آن زیاد است و یا داخل سیفون گیر کرده است از انبر فاضلاب استفاده کنید و یا اینکه با دست این کار را انجام دهید.
اگر این روش‌ها برای شما سخت و ریسکی می باشد، می توانید از خدمات لوله بازکنی سایت برچسب در سراسر تهران استفاده کنید. بیرون آوردن اشیاء قیمتی از چاه، از خدمات ویژه سایت برچسب می باشد. کافیست نام منطقه خودر را جست وجو کنید،مثلا لوله بازکنی در نسلون ماندلا، شریعتی، کلاهدوز و… .

درآوردن طلا از چاه با انبر فاضلاب راهی ساده و موثر است.

درآوردن طلا از چاه با تکان دادن توالت فرنگی

اگر جواهر با ارزش شما در توالت فرنگی افتاده است برای درآوردن طلا از چاه می توانید فلاش تانک و آب کاسه توالت را به وسیله مکش یا با تکه ابر خالی کنید. بعد توالت فرنگی را تکان دهید و اگر صدای شیء را از داخل آن شنیدید می توانید به سادگی و در نهایت با برداشتن توالت فرنگی طلای خود را بردارید.
ولی اگر انگشتر شما داخل توالت فرنگی نبود، بهتر است با لوله بازکن های ماهر تماس بگیرید که خوشبختانه سایت برچسب مطمئن ترین و مجرب ترین لوله بازکن ها را به شما معرفی می کند. شما می توانید در هر کجای تهران که هستید مثل شمال تهران و یا مناطق دیگر با خدمات لوله بازکنی در شمال تهران و یا منطقه محل سکونت خود تماس بگیرید و از این خدمات استفاده کنید.

مطلب بعدی:

مطلب قبلی:

دیدگاه شما در مورد این مقاله

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اتحادیه لوله بازکنی

قیمت لوله بازکنی

آموزش لوله بازکنی

روشهای غیر اصولی