لوله بازکنی با پودر لباسشویی و نمک! روشی جدید برای لوله بازکنی

شاید تا به حال راه های زیادی را برای بازکردن لوله های گرفته شده منزلتان استفاده کرده باشید، ولی باید بدانید که معمولا در هر آشپزخانه ای وسایلی پیدا می شود که خانم های خانه دار می توانند از آنها برای لوله بازکنی استفاده کنند، مثل لوله بازکنی با جوش شیرین یا لوله بازکنی با پودر لباسشویی و نمک که در این باره می خواهیم توضیح دهیم.

گاها شنیده اید که می شود از پودر ماشین لباسشویی به عنوان لوله بازکنی برای لوله های آشپزخانه، سینک ظرفشویی و… که با چربی و مواد دیگر گرفته شده است استفاده کرد. ولی امروز می خواهیم ترکیبی قوی تر برای لوله بازکنی را معرفی کنیم که لوله بازکنی با پودر لباسشویی و نمک می باشد.

اگر به دنبال راه کارهای دیگر برای بازکردن لوله های آشپزخانه هستید کافی است که به سایت برچسب مقاله رفع گرفتگی لوله آشپزخانه مراجعه کنید و از راه کارهای آن در منزل استفاده کنید.

کلیپ آموزشی روش لوله بازکنی با پودر لباسشویی و نمک 🎥

برای آموزش این روش لوله بازکنی به صورت سریع و آسان، پیشنهاد می کنیم ابتدا فیلم آموزش کوتاه زیر را مشاهده نمایید.

لوله بازکنی با پودر لباسشویی و نمک چگونه است؟

معمولا لوله های آشپزخانه یا توالت به علت رسوب املاح آب و غذا دچار گرفتگی می شوند که در این صورت با استفاده از راه کار لوله بازکنی با پودر لباسشویی و نمک می شود این مشکل را برطرف کرد.

ابتدا مقدار مساوی از پودر لباسشویی و نمک را مخلوط کنید تا خمیری شکل شود و مقداری هم سیال باشد که درون لوله برود. بعد آن را وارد لوله کنید و یک شب تا صبح منتظر بمانید تا این محلول کار خود را انجام دهد.

یکی از راه های لوله بازکنی در منزل استفاده از روش لوله بازکنی با پودر لباسشویی و نمک است

البته اگر این روش برای شما نتیجه بخش نبود نشان از این است که گرفتگی لوله شما شدید است. در این صورت می توانید با مراجعه به سایت برچسب از خدمات شبانه روزی لوله بازکنی در سراسر تهران استفاده کنید. مثل لوله بازکنی قلهک، قیطریه، دروس و… .

در روش لوله بازکنی با پودر لباسشویی و نمک شما می توانید بعد از اتمام کار آن را با مقداری آب داغ بشویید تا اثر خود را بگذارد.

آیا از نمک و پودر لباسشویی در شست و شو هم می شود استفاده کرد؟

بعضا این محلولی که در روش لوله بازکنی با پودر لباسشویی و نمک توصیه شده را برای بهتر تمیز کردن لباس هم توصیه می کنند که این امری غلط و اشتباه است چرا که نمک می تواند الیاف لباس را از بین ببرد.

حتما توجه داشته باشید که در مواقعی که لوله های منزلتان گرفت، حتما از راه کار های اصولی برای باز کردن آن استفاده کنید مثل راهکار لوله بازکنی با پودر لباسشویی و نمک و به هیچ عنوان از راه کارهای غیر اصولی برای این کار استفاده نکنید.

هیچگاه از همان ترکیب لوله بازکنی با پودر لباسشویی و نمک برای شستن لباس استفاده نکنید.

سایت برچسب علاوه بر مقالات آموزشی رایگان درباره لوله بازکنی، به شما همراهان در سراسر تهران، خدمات لوله بازکنی و چاه بازکنی را به صورت شبانه روزی، فوری و تضمینی ارائه می دهد.

نکته!! هیچگاه سعی نکنید که مواد دم دستی که در منزل وجود دارد را با هم مخلوط کنید چرا که بعضی از آنها گازهای سمی خطرناکی از خود متصاعد می کنند که ممکن است تا اخر عمر با عوارض آن درگیر باشید.

جمع بندی:

برای باز کردن لوله فاضلاب با پودر لباسشویی و نمک، چقدر باید منتظر بمانیم تا لوله باز شود؟

معمولا بعد از 24 ساعت، این محلول تاثیر خود را گذاشته و راه فاضلاب را باز می کند.

ترکیب پودر لباسشویی و نمک برای بهتر تمیز کردن لباس ها بهتر است یا لوله بازکنی؟

این ترکیب، یک ترکیب قوی برای لوله بازکنی به شمار می آید اما نمک می تواند الیاف موجود در لباس را از بین ببرد.

در صورتی که لوله بازکنی با پودر لباسشویی و نمک نتیجه بخش نبود، از چه روشی استفاده کنیم؟

در این صورت باید با لوله بازکنی ماهر تماس بگیرید. برای این کار می توانید به صفحات لوله بازکنی و چاه بازکنی سایت برچسب در سراسر تهران مراجعه کرده و لوله بازکن نزدیک به منطقه خود را پیدا کنید و خدمات مورد نیاز خود را درخواست دهید. 

مطلب بعدی:

مطلب قبلی:

دیدگاه شما در مورد این مقاله

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اتحادیه لوله بازکنی

قیمت لوله بازکنی

آموزش لوله بازکنی

روشهای غیر اصولی