باز کردن لوله فاضلاب با نوشابه آیا واقعا موثر است؟

یکی از مشکلاتی که معمولا در زندگی روزمره ما دردسر ساز است و می‌تواند اهمیت زیادی هم داشته باشد، مسئله گرفتگی لوله های فاضلاب می باشد، که افراد می خواهند از روشهای مختلفی مثل باز کردن لوله فاضلاب با نوشابه یا لوله بازکنی با تلمبه دستی و دیگر روشهای لوله بازکنی در منزل استفاده کنند تا از شر این گرفتگی ها خلاص شوند.

این گرفتگی ها می‌توانند گاها همراه با بوی تعفن و کثیف کاری بوده و به همین دلیل افراد سعی می‌کنند با توجه به راه حل هایی که می‌‍شناسند آن ها را رفع کنند.
برخی به علت آشنا نبودن با مسائل فنی می توانند به عنوان ساده ترین و بهترین راه حل به سایت برچسب مراجعه کنند تا بتوانند از خدمات شبانه روزی لوله بازکنی برچسب د ر سراسر تهران استفاده کنند.سایت“برچسب barchasb” تمامی کارهای خود را به صورت تضمینی انجام می دهد.
و بعضی هم که قصد دارند خودشان دست به کار شوند از راه حل های خانگی مثل باز کردن لوله فاضلاب با نوشابه به همراه جوش شیرین و یا لوله بازکنی با تلمبه دستی استفاده می کنند.

کلیپ آموزشی باز کردن لوله فاضلاب با نوشابه را از دست ندهید! 🎥

با دیدن ویدئوی زیر می توانید نکات مهم و جالب توجهی را در رابطه با لوله بازکنی با نوشابه، به صورت تصویری دریابید.

باز کردن لوله فاضلاب با نوشابه در منزل + راهکارهای خانگی دیگر

همان طور که در مقدمه اشاره کردیم بعضی از افراد که وقت کافی دارند و یا اینکه با کارهای فنی آشنایی دارند در هنگام گرفتن لوله فاضلاب منزلشان خود می‌خواهند لوله بازکن منزل خود شوند و از راه حل های موجود در این زمینه استفاده می‌کنند که ما در اینجا به چند نمونه از آنها اشاره می‌کنیم:

  1. لوله بازکنی با تلمبه دستی
  2. لوله بازکنی با استفاده از جوش شیرین و سرکه
  3. لوله بازکنی با استفاده از فنر
  4. باز کردن لوله فاضلاب با نوشابه

شما در صورتی که گرفتگی لوله فاضلاب منزلتان شدید باشد با روشهای خانگی قابل حل نیست و حتما باید به سایت برچسب مراجعه کنید. شما با مراجعه به سایت برچسب و صفحه لوله بازکنی غرب تهران یا دیگر مناطق نزدیک خود می توانید از خدمات لوله بازکنی در غرب تهران استفاده نمایید.

آیا استفاده از نوشابه گاز دار در باز کردن لوله توالت فرنگی کار ساز است؟

البته این نکته ناگفته نماند که در این زمینه بعضا راه حل هایی هم ارائه می‌شوند که نامتعارف هستند و حتی ممکن است که خسارت بزرگتری را به بار بیاورند، لذا به شما توصیه می‌شود که اگر در بازکردن لوله فاضلاب منزل موفق نشدید و در تهران هستید حتما با خدمات لوله بازکنی برچسب در تهران تماس حاصل نمایید و از آنها برای باز کردن لوله منزلتان استفاده کنید.

بررسی دقیق راه حل باز کردن لوله فاضلاب با نوشابه

همانطور که در بالا به آن اشاره شد یکی از راه حل های لوله بازکنی و چاه بازکنی در منازل که به دست خود افراد صورت می‌گیرد، باز کردن لوله فاضلاب با نوشابه به همراه جوش شیرین و سرکه می باشد.

افراد در این روش نوشابه را داخل لوله ی فاضلاب حمام یا توالت و یا سینک ظرف شویی ریخته و بعد از مدتی به آن جوش شیرین و سرکه هم اضافه می کنند و صبر می کنند که تاثیر خود را بگذارد و گرفتگی باز شود.

حال در این مطلب میخواهیم بررسی کنیم که آیا واقعا باز کردن لوله فاضلاب با نوشابه می تواند کار ساز باشد یا خیر؟

نکته! همیشه به یاد داشته باشید هنگامی که محلول لوله بازکنی یا مخلوط سرکه و جوش شیرین را داخل لوله فاضلاب یا سینک آشپزخانه می ریزید حتما توجه کنید به هیچ عنوان از تلنبه دستی استفاده نکنید. برای آموزش نکات لوله بازکنی با تلنبه دستی می توانید به سایت برچسب مقاله لوله بازکنی با تلنبه دستی مراجعه کنید.

باز کردن لوله فاضلاب با نوشابه گاز دار راه کار موثر و مفیدی نمی‌باشد

آیا استفاده از نوشابه برای لوله بازکنی منطقی است؟

باز کردن لوله فاضلاب با نوشابه همیشه در سایت های اینترنتی آموزش داده می‌شود و به عنوان راه کار مناسبی به افراد معرفی می‌شود، اما حقیقت این است که این راه کار، اصولی نیست.

علت اصولی نبودن این روش این است که، نوشابه به تنهایی نمی‌تواند گرفتگی لوله ها را باز کند چرا که:

  • اولا :خاصیت اسیدی بودن نوشابه و گاز موجود در آن آنقدر ترکیب قویی به شمار نمی‌آید که بتواند گرفتگی لوله های شما را به تنهایی باز کند.
  • ثانیا: شکر موجود در این ماده در زمان باز کردن لوله فاضلاب با نوشابه اگر در لوله ها بماند خاصیت چسبندگی پیدا کرده و بیشتر به گرفتگی لوله کمک می‌کند، تا باز کردن آن.

ولی شاید برخی از افراد بگویند که برای باز کردن لوله فاضلاب با نوشابه، به همراه نوشابه مقداری جوش شیرین و سرکه به داخل سینگ ظرفشویی و یا لوله های فاضلاب بریزید می‌تواند موثر باشد و ما هم منکر این قضیه نیستیم.

باز کردن لوله با نوشابه می تواند کمی موثر باشد ولی باید جنبه های منفی آن را هم در نظر گرفت.

ولی می‌خواهیم این مطلب را به شما عرض کنیم که خود جوش شیرین و سرکه به تنهایی می توانند عامل خوبی برای باز کردن لوله باشند به صورتی که حتی افراد لوله بازکن ماهر و یا سایت هایی که خدماتی در این زمینه ارائه می کنند مثل سایت برچسب در این مورد آموزش هایی هم دارند و برای آموزش آن می‌توانید به مطلب آموزش بازکردن لوله با جوش شیرین مراجعه کنید .

تمام سعی وتلاش ما در سایت برچسب این است که مطالب درست و دقیق را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا بدون آسیب رساندن به خودتان یا زیر ساختهای منزلتان بتوانید گرفتگی های لوله فاضلاب را برطرف کنید. لذا همیشه سعی داشته باشید از روشهای غیر اصولی استفاده نکنید.

جمع بندی:

باز کردن لوله فاضلاب با نوشابه بهتر است یا با سرکه و جوش شیرین؟

شکر موجود در نوشابه و همچنین خاصیت اسیدی نوشابه، تاثیر آن چنانی در رفع گرفتگی لوله فاضلاب ندارند؛ اما ترکیب سرکه و جوش شیرین راهکار موثری در رفع این مشکل می باشد.

آیا ترکیب نوشابه با سرکه و جوش شیرین می تواند گرفتگی لوله فاضلاب را باز کند؟

ریختن سرکه و جوش شیرین به همراه نوشابه در چاه فاضلاب می تواند موثرتر از ریختن نوشابه به تنهایی در چاه عمل کند.

در صورتی که گرفتگی لوله های فاضلاب منزلمان شدید بود چکار کنیم؟

اگر میخواهید در سریع ترین زمان ممکن گرفتگی لوله فاضلاب را برطرف کنید می توانید با مراجعه به سایت لوله بازکنی برچسب نزدیک ترین لوله بازکن به خودتان را پیدا کنید. این افراد با استفاده از تجهیزات پیشرفته و خاص قادر به رفع هرگونه گرفتگی در لوله های فاضلاب می باشند.

مطلب بعدی:

مطلب قبلی:

دیدگاه شما در مورد این مقاله

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اتحادیه لوله بازکنی

قیمت لوله بازکنی

آموزش لوله بازکنی

روشهای غیر اصولی