بهترین آموزش فنر زدن توالت فرنگی + کلیپ آموزشی

امروزه استفاده از توالت فرنگی رواج پیدا کرده است. به همین دلیل لازم است تا با روش های لوله بازکن توالت فرنگی، مانند فنر زدن توالت فرنگی آشنا باشید. توالت فرنگی برای افراد سالخورده و کسانی که توانایی نشستن طولانی مدت بر روی پاهای خود را ندارند بسیار کاربردی می‌باشد.

از طرفی یکی از مشکلاتی که این نوع توالت ها با خود به همراه دارند، گیر کردن لوله های آنها است که باعث می شود افراد همیشه هزینه زیادی را در قبال خدمات لوله بازکن توالت فرنگی متقبل شوید. در این مقاله، آموزش فنر زدن توالت فرنگی، با انواع فنر لوله بازکنی را برای شما بیان می کنیم تا خودتان بتوانید با فنر توالت فرنگي آشنا شوید و آن را به کار گیرید.

کلیپ آموزشی فنر توالت فرنگی 🎥

با دنبال کردن آموزش تصویری از فنر توالت فرنگی می توانید مطالب این مقاله را بصورت مختصر و مفید فراگرفته و مفهوم آن ها را بهتر درک کنید.

فنر زدن توالت فرنگی بهترین روش از بین بردن گرفتگی توالت فرنگی

معمولا افراد به علت ترس از خراب شدن و شکستن توالت فرنگی و هم چنین بالا بودن قیمت های این نوع توالت ها از راه حل گرفتگی توالت فرنگی به وسیله فنر زدن توالت فرنگی و یا به کار بردن راه های دیگر لوله بازکن توالت فرنگی خودداری می‌کنند. لذا، اگر در تهران هستید می‌توانید با لوله بازکنی باقرخان و یا دیگر لوله بازکنی های منطقه محل سکونت خود، تماس بگیرید تا بتوانند به سادگی مشکل گرفتگی توالت فرنگی شما را بر طرف کنند.

ولی جالب است بدانید که استفاده از فنر توالت فرنگی برای رفع گرفتگی توالت فرنگی و یا لوله بازکن توالت فرنگی کاربردی ترین نحوه باز كردن توالت فرنگي می باشد. ضمن اینکه این راه حل گرفتگی توالت فرنگی با فنر توالت فرنگی می توانید خودتان با کمی دقت و حوصله در منزل انجام دهید.

فنر زدن توالت فرنگی می‌تواند نسبت به دیگر راهکارهای باز کردن توالت فرنگی موثرتر باشد.

آموزش فنر زدن توالت فرنگی

یکی از روش هایی که معمولا رایج تر است و درصد جواب دادن آن از بقیه راه حل های گرفتگی توالت فرنگی بیشتر است، استفاده از فنر لوله بازکنی یا فنر توالت فرنگی و یا اصطلاحا فنر زدن توالت فرنگی می‌باشد. استفاده از این نوع فنر ها به عنوان لوله بازکن توالت فرنگی شیوه ی خاص خود را دارد که ما در ادامه و در طول چهار مرحله به آن می پردازیم:

مرحله اول: تهیه فنر توالت فرنگی مناسب

برای تهیه فنر توالت فرنگی مناسب ابتدا باید فنرهای لوله بازکنی دستی یا برقی که در ابزار فروشی ها وجود دارند را تهیه کنید و پیشنهاد ما به شما این است که، اگر مبتدی هستید و در انجام کارهای فنی تبحر زیادی ندارید حتما از فنر های دستی استفاده نمایید چرا که میزان سرعت چرخیدن فنر با میزان چرخش دست خودتان کنترل می‌شود و کنترل فنر ساده تر می باشد.

مرحله دوم: نحوه فنر زدن توالت فرنگي؛ وارد کردن سر فنر در توالت فرنگی

در مرحله بعد برای فنر زدن توالت فرنگی و استفاده از فنر توالت فرنگی، باید سر فنر را وارد مجرای خروجی توالت فرنگی کرده و به آرامی به جلو هدایتش کنید تا به گرفتگی مورد نظر برسد تا حدی که دیگر جلو تر نرود.

توجه: در این بین زمانی که فنر به خمیدگی های خروجی توالت فرنگی رسید می توانید با کمی پیچاندن آن و کمی هل دادن، فنر را به جلو هدایت کنید تا زمانی که فنر به گرفتگی برسد.

مرحله سوم نحوه فنر زدن توالت فرنگي؛ چرخاندن فنر در جهت عقربه ساعت

از اینجا به بعد فقط کافی است که فنر توالت فرنگی را در جهت عقربه های ساعت بپیچانید تا گرفتگی را برطرف کند، و زمانی دست از کار بکشید که فنر توانسته کاملا به جلو حرکت کند و مجرای خروجی کاملا باز شده باشد.

برای فنر زدن توالت فرنگی کافی است که فنر را بعد از وارد کردن به سمت عقربه های ساعت بچرخانیم.

مرحله چهارم؛ در آوردن فنر از داخل توالت فرنگی

در این مرحله از فنر زدن توالت فرنگی شما باید فنر را از داخل توالت فرنگی به بیرون بیاورید و برای این کار کافی است که فقط فنر را عکس عقربه های ساعت بچرخانید تا فنر به همراه اشیائی که باعث گرفتگی لوله شده است، به بیرون بیاید. به شما تبریک می گوییم شما به همین سادگی موفق به فنر زدن توالت فرنگی منزل خود شدید! و راه حل راه حل گرفتگی توالت فرنگی خود را پیدا کردید.

نکات مهم در زمان فنر زدن توالت فرنگی

در حین انجام فنر زدن توالت فرنگی می‌توانید به این نکات توجه کنید تا نتیجه مطلوب تری بگیرید.

  1. قبل از استفاده از فنر به عنوان لوله بازکن توالت فرنگی ، می توانید مقداری آب جوش با مواد شوینده داخل توالت ریخته تا کمی گرفتگی نرم تر شود.
  2. در انتهای کار اگر به هر دلیل موفق به باز کردن توالت فرنگی نشدید و می‌توانید با لوله بازکنی ستارخان در سایت برچسب یا دیگر لوله بازکنی ها در محدوده منزلتان تماس بگیرید تا هر چه سریع تر مشکل گرفتگی لوله یا هر مشکل در مورد لوله بازکنی دارید را بر طرف کنند.
  3. مراقب باشید اگر در هنگام فنر زدن توالت فرنگی، فنر را به زور و با فشار زیاد هل دهید ممکن است باعث شکستن و آسیب دیدن توالت فرنگی شود که هزینه  آن خیلی بیشتر از تماس با لوله بازکنی می باشد.

استفاده از فنر لوله بازکنی به عنوان لوله بازکن توالت فرنگی یکی از روش هایی که است نیاز به کمی تبحر و تخصص دارد، لذا برای بازکردن توالت فرنگی حتما از آموزش تصویری از توالت فرنگی استفاده کنید و به هیچ عنوان از فنر زدن با دریل استفاده نکنید، همانم استفاده از روش های خانگی راه حل های مناسبی برای نحوه بازکردن توالت فرنگی است.

جمع بندی:

برای فنر زدن توالت فرنگی از فنر دستی استفاده کنیم یا برقی؟

اگر مبتدی هستید و تا به حال با فنر لوله بازکنی کار نکرده اید، بهتر است از فنر دستی استفاده کنید زیرا کنترل آن راحت تر است.

عمل فنرزنی را تا کجا ادامه دهیم و چگونه متوجه شویم گرفتگی توالت فرنگی کاملا برطرف شده؟

تا جایی که دیگر فنر تواند کاملا به جلو حرکت کند و مجرای خروجی کاملا باز شده باشد.

آیا فنرزدن توالت فرنگی نیاز به دقت و مهارت دارد؟

بله؛ در هنگام فنر زدن توالت فرنگی باید مراقب باشید فنر را با فشار زیاد هل ندهید زیرا ممکن است باعث شکستن و آسیب دیدن توالت فرنگی شود.

مطلب بعدی:

مطلب قبلی:

دیدگاه شما در مورد این مقاله

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اتحادیه لوله بازکنی

قیمت لوله بازکنی

آموزش لوله بازکنی

روشهای غیر اصولی