قتل با محلول لوله بازکنی توسط دختر 17 ساله

همیشه عنوانهایی شبیه بازکردن لوله با محلول لوله بازکن ، یا لوله بازکنی با اسید و… را زیاد شنیدیم، ولی عنوان قتل با محلول لوله بازکنی یا دختر 17 ساله با محلول لوله بازکنی پدرش را کشت و… می تواند برای همه ما عجیب باشد.

این مطلب پیش رو نشان می دهد که سوختگی با اسید لوله بازکن خطری جدی به شمار می آید که حتی توانسته منجر به قتل با محلول لوله بازکنی شود پس به هیچ عنوان محلول لوله بازکنی را در منزل نگه داری نکنید.

قبل از این هم سایت برچسب در مقاله های آموزش لوله بازکنی که درسایت خود منتشر کرده است مثل سوختگی با اسید لوله بازکنی خطرات اسید لوله بازکنی و راه های جایگزین آن را بیان کرده است.
پس حتما این مقاله را مطالعه نمایید تا بتوانید خطر سوختگی با محلول لوله بازکنی را بشناسید و از آن دور بمانید.

قتل با محلول لوله بازکنی چگونه رخ داده است؟

به نقل قول از خبرگزاری های معتبر مردی حدودا 50 ساله روز 19 آبان سال 99 در بیمارستان شهید مطهری تهران درگذشت، که قتل مشکوک او به کلانتری 145 ونک اطلاع داده شد.

پس از پیگیری های بازپرس پرونده مشخص می شود شب گذشته این فرد به علت سوختگی سر و صورت و بدن با اسید لوله بازکنی به بیمارستان ورامین منتقل شده و بعد از آن به بیمارستان تهران.

قتل با محلول لوله بازکنی اتفاقی واقعی
قتل با محلول لوله بازکنی، جان مرد 50 ساله را گرفت.

طی تماس با برادر این فرد مشخص می شود قتل با محلول لوله بازکنی توسط دختر 17 ساله فرد فوت شده، اتفاق افتاده که درگیر مریضی عصبی هم بوده است.
برادر مرد 50 ساله می گوید: دختر برادرم از مریضی اعصاب رنج می برد که همین باعث شده بود با پدرش بارها درگیر شود و شب حادثه هم مادر او با برادر شوهرش تماس می گیرد و می گوید که دخترشان با پدرش درگیر شده و روی پدرش مایع لوله بازکن ریخته است. این پرونده تا صدور حکم نهایی و حکم قاضی در دادسرای ورامین مفتوح است.

بکار بردن روشهای جایگزین یا تماس با لوله بازکن های ماهر سایت برچسب در سراسر تهران باعث می شود تا لوله های منزلتان کمتر آسیب ببینند و هم اینکه از سوختگی و یا مسمومیت و یا قتل با محلول لوله بازکن در امان باشید.

اسید پاشی علت قتل با محلول لوله بازکنی
اسید پاشی با محلول لوله بازکنی، می تواند علتی برای قتل با محلول لوله بازکنی باشد.

نکته ای که باید به آن توجه کنید همان مطلبی است که بارها در سایت برچسب به آن اشاره شده و آن هم این است که تا می توانید از روشهای جایگزین برای استفاده از اسید لوله بازکنی مثل استفاده از جوش شیرین و سرکه استفاده کنید .

اسید پاشی تنها خطر محلول لوله بازکنی نیست

اسید های لوله بازکنی را بهتر است به یکباره استفاده کنید چرا که اسید پاشی تنها خطر این محلول ها نمی باشد. در زیر می توانیم به خطرات احتمالی غیر از قتل با محلول لوله بازکنی اشاره کنیم:

  • تنفس گازهای صادر از این محلول ها باعث از بین رفتن ریه و آسیب به دستگاه تنفسی می شود.
  • ریختن آن ها بر روی بدن باعث سوختگی های شدید و در موارد شدید مرگ فرد می شود.
  • مسمومیت با محلول لوله بازکن از خطراتی است که بیشتر کودکان زیر 7 سال را تهدید می کند.
  • استفاده زیاد از مایع های لوله بازکنی باعث از بین رفتن لوله های فاضلاب می شود.
پوسیدگی لوله ها با محلول لوله بازکنی
علاوه بر قتل با محلول لوله بازکنی، پوسیدگی لوله ها از دیگر خطرات استفاده از این محلولهاست.

اگر شما مایل نیستید خودتان از محلول های لوله بازکنی استفاده کنید، می توانید در هنگام گرفتگی لوله های منزلتان اگر درتهران هستید به سایت برچسب مراجعه کنید واز خدمات لوله بازکنی آنها در سراسر تهران استفاده نمایید. اگر شما در ستارخان هستید با جستجوی نام ستارخان در صفحه اول سایت برچسب یا کلیک کردن بر روی کلمه لوله بازکنی ستارخان می توانید از خدمات لوله بازکنی ستارخان استفاده نمایید.

ولی به هر حال قتل با محلول لوله بازکنی تیتری عجیب و تاسف برانگیزی بود که در روزنامه ها و سایت های خبری منتشر شد و با شنیدن این خبر باید هنگام استفاده از این محلول ها دقت بیشتری داشته باشیم چرا که می دانیم سوختگی با محلول لوله بازکنی شوخی بردار نیست و امری جدی است.

لطفا به این مطلب امتیاز بدهید

مطلب بعدی:

مطلب قبلی: