3 ترفند ساده برای طراحی سرویس بهداشتی مدرن

صنعت مد و طراحی روز به روز پیشرفت می کند تا حدی که امروزه علاوه بر طراحی داخل منازل، طراحی داخلی سرویس بهداشتی را هم در بر گرفته به حدی که افراد زیادی خواهان اجرای طراحی سرویس بهداشتی مدرن در منازل، ادارات، ساختمان های تجاری و… هستند.

در این مقاله می خواهیم در ترفندهای ساده ای را به شما آموزش دهیم که در طراحی مینیمال سرویس بهداشتی ها بسیار کاربردی و جالب توجه می باشند. همچنین اگر به دنبال ایده هایی ساده و ارزان برای تزیین سرویس بهداشتی منزلتان هستید، حتما مقاله “تزیین سرویس بهداشتی” را دنبال کنید.

کلیپ آموزشی نکاتی برای طراحی سرویس بهداشتی مدرن

ویدئوی کوتاه زیر جهت دادن ایده هایی در طراحی و دیزاین سرویس بهداشتی مدرن به شما، تهیه و تدوین شده است. این ویدئو را از دست ندهید.

معرفی سرویس بهداشتی مدرن و مشخصات آن

امروزه با توجه به علم روز، عده ای از متخصصان در زمینه دکور و طراحی به این نتیجه رسیده اند که محیطی روشن و ساده، دارای خطوط منظم و به دور از هر گونه شلوغی می تواند آرامشی خاصی به انسان دهد.

به این سبک طراحی، طراحی مدرن می‌گویند که امروزه شاهد کاربرد آن در مکان های مختلفی هستیم. طراحی سرویس بهداشتی مدرن یکی از این موارد است.

نکاتی در مورد طراحی مدرن سرویس بهداشتی

اگر می خواهید در منزل خود به طراحی سرویس بهداشتی مدرن بپردازید باید چند نکته را در نظر بگیرید و با توجه به این امر نسبت به اجرای این طراحی اقدام کنید.

1. این طراحی به محیطی بزرگ نیاز دارد

معمولا طرح سرویس بهداشتی مدرن در مکانهایی موفق تر است که مساحت آن بیشتر باشد و همچنین سقف بلندتری هم در اختیار داشته باشند .

طراحی سرویس بهداشتی مدرن
طراحی سرویس بهداشتی مدرن در محیطی با مساحت زیاد

اگر سرویس بهداشتی شما دچار گرفتگی شد و از طرفی هم هزینه طراحی زیادی را برای آن در نظر گرفتید، برای باز کردن لوله می توانید با لوله بازکن های متخصص سایت برچسب در سراسر تهران مثل خدمات لوله بازکنی کلاهدوز، تهرانسر، اختیاریه و… تماس بگیرید تا به سادگی و بدون کثیفی مشکل گرفتگی منزل شما را برطرف کنند.

2. لازم نیست وسایل را از چشم پنهان کنید

اتفاقا در طراحی سرویس بهداشتی مدرن وسایل همگی جلو چشم هستند ولی به دلیل هماهنگی که میان وسایل و محیط اتفاق می افتد، وسایل خودشان از چشم دور می مانند. پس حتما در نظر داشته باشید که در طراحی سرویس بهداشتی مینیمال اصلا نیاز نیست که محیط را با وسایل زیادی شلوغ کنید.

سرویس بهداشتی مدرن با وسایل کم حجم
بهتر است در طراحی مدرن سرویس بهداشتی محیط را شلوغ نکنید، ولی وسایل را هماهنگ با محیط انتخاب کنید.

استفاده از وسایل کوچک زیاد در سرویس بهداشتی باعث می شود که آنها ناغافل در چاه توالت یا حمام سقوط کنند و باعث گرفتگی لوله فاضلاب شوند که در این صورت می توانید برای در آوردن این وسایل با لوله بازکن های ماهر و کاربلد سایت برچسب که در سراسر تهران هستند، مانند سرویس لوله بازکنی نسلون ماندلا و یا هر مکانی که نزدیک به محل زندگی شما است تماس بگیرید تا فورا و در عرض نیم ساعت خودشان را به شما برسانند و مشکل شما را برطرف کنند.

3. در طراحی سرویس بهداشتی مدرن از سرامیک های بزرگ و صیقلی استفاده کنید

معمولا سرامیک های بزرگ در کف و دیواره ها محیط را بازتر نشان می دهند و اگر درزها و خطوط سرامیک ها در یک راستا چیده بشوند، محیطی منطقی و آرام به شما می دهند.

لطفا به این مطلب امتیاز بدهید

مطلب بعدی:

مطلب قبلی: