افتادن موبایل در چاه توالت و 2 شیوه در آوردن آن 📱 (همراه با کلیپ آموزشی)

یکی از مسائلی که ممکن است برای افراد پیش بیاید افتادن موبایل در چاه توالت است که گاها برخی از افراد از روی حواس پرتی و غفلت دچار آن می شوند.
ولی بهتر است بدانید که بیشتر اوقات بعد از افتادن موبایل در چاه توالت می شود آن را سالم خارج کرد. ما در این مقاله می خواهیم 2 روش خارج کردن موبایل از چاه دستشویی را برای شما بازگو کنیم.

کلیپ آموزشی نکاتی که در زمان افتادن موبایل در چاه توالت باید بدانید! 🎥

ویدئوی کوتاه زیر نکات آموزنده ای را در بر دارد و در هنگام مواجهه با چنین مشکلی شما را به خوبی راهنمایی میکند.

افتادن موبایل در چاه توالت و نریختن آب در توالت

هنگام افتادن موبایل در چاه توالت اولین کاری که باید انجام دهید این است که از ریختن آب در توالت و استفاده از توالت خود داری کنید، چراکه ممکن است هنوز به گوشی شما آب نرسیده و مدار آن سالم باشد و یا اینکه هنگام افتادن موبایل در چاه توالت، گوشی شما درون چاه دیده شود، ولی اگر آب بریزید پایین تر رود دیگر در آوردن آن مشکل شود، که در این صورت باید با لوله بازکنی های ماهر در سطح شهر تهران مثل لوله بازکنی در شهرآرا یا دیگر مناطق تهران تماس بگیرید تا موبایل شما را به شما برگردانند.

افتادن موبایل در چاه توالت مشکلی است که ممکن است برای هر فردی پیش بیاید ولی اولین نکته این است که اصلا داخل توالت آب نریزید و از آن استفاده نکنید

روش های در آوردن گوشی از چاه توالت

معمولا در هنگام افتادن موبایل در چاه توالت، روشهای مختلفی برای در آوردن آن به ذهنمان می رسد؛ که با توجه به نوع توالت که فرنگی است یا ایرانی و یا شرایط دیگر مثل اینکه گوشی موبایل دیده می شود یا خیر و دیگر موارد اقدام به انجام روشهای مختلفی برای درآوردن گوشی از چاه دستشویی می کنند که در اینجا به روش های ساده و عمومی می پردازیم.

در آوردن گوشی از چاه دستشویی با دست

شاید روش درآوردن گوشی با دست هنگام افتادن موبایل در چاه توالت، آخرین روشی باشد که به ذهن شما خطور کند و استفاده از وسایلی مثل انبر فاضلابی، گیره و… اولین روشی باشد که به ذهنتان برسد، ولی باید بگوییم که اگر موبایل شما در توالت ایرانی افتاده و دیده می شود بهترین راه این است که با استفاده از دستکش و بعد از داخل کردن دست در چاه موبایل خود را از داخل لوله فاضلاب توالت خارج کنید چرا که مطمئن ترین راه برای در آوردن موبایل از چاه در زمان افتادن موبایل در چاه توالت، درآوردن آن با دست می باشد.

اولین و ساده ترین راه هنگام افتادن موبایل در چاه توالت، در آوردن آن با دست است.

افتادن موبایل در چاه توالت و درآوردن آن با انبر فاضلابی

در مواقعی که با افتادن موبایل در چاه توالت مواجه می شوید و همچنین می بینید که موبایلتان در ارتفاع زیادی افتاده و دیده نمی شود بهترین راه استفاده از انبر فاضلاب یا گیره فاضلاب است که می توانید به راحتی موبایل خود را با آن بیرون آورید، ولی اگر خودتان نمی توانید این کار را کنید حتما با لوله بازکن های ماهر سایت برچسب در سراسر تهران مثل سرویس لوله بازکنی درنلسون ماندلا (جردن_آفریقا) یا دیگر مناطق تهران که در آن هستید تماس بگیرید تا به سادگی و با آسانی بتوانند موبایل شما را از چاه توالت در آورند.

استفاده از انبر فاضلابی هنگام افتادن موبایل در چاه توالت هم روش مناسبی است البته هنگامی که موبایل را نتوان با دست بیرون آورد

نکاتی که باید بعد از درآوردن موبایل از چاه دستشویی رعایت کنید

  • ابعد از افتادن موبایل در چاه توالت، اگر مشاهده می کنید که هنوز روشن است آن را خاموش کنید و باطری و سیم کارت آن را درآورده و موبایل را در زیر آفتاب یا با سشوار خشک کنید تا زمانی که مطمئن شوید که تمام قطعات آن خشک شده است.
  • اگر موبایل شما از نوع ضد آب است آن را زیر شیر بشویید و گرنه بعد از خشک شدن بهترین راه برای ضد عفونی کردن آن استفاده از پد الکلی است.
  • اگر تلفن همراه شما ابعاد کوچکی دارد و در زمان افتادن موبایل در چاه توالت در ته سیفون گیر کرده حتما با لوله بازکن کار بلد و ماهر تماس بگیرید چرا که ابتدا باید موبایل را از ته سیفون بلند کنند و بعد اقدام به در آوردن آن کنند واین کاری است که افراد مبتدی شاید نتوانند به سادگی آن را انجام دهند و ممکن است به لوله های فاضلاب آسیب بزنند.
جمع بندی:

آیا در آوردن موبایل از چاه توالت با دست، کار درستی است؟

اگر موبایل شما در چاه توالت افتاده و دیده می شود، بله؛ بهترین راه این است که با استفاده از دستکش و بعد از داخل کردن دست در چاه موبایل خود را از داخل لوله فاضلاب توالت خارج کنید.

اولین اقدام در زمان افتادن موبایل در چاه توالت چیست؟

در این زمان اولین کاری که باید انجام دهید این است که از ریختن آب در توالت و استفاده از توالت خودداری کنید.

بهترین راه حل برای بیرون آوردن گوش از چاه دستشویی یا دیگر اشیاء چیست؟

متخصصان لوله بازکنی سایت برچسب، خدمات بیرون آوردن اشیاء از چاه را با استفاده از پیشرفته ترین و بروز ترین تجهیزات انجام می دهند. کافیست نام منطقه خود در تهران را جست و جو کنید، سپس با شماره تماس نزدیک ترین لوله بازکن به خود، تماس بگیرید.

مطلب بعدی:

مطلب قبلی:

دیدگاه شما در مورد این مقاله

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اتحادیه لوله بازکنی

قیمت لوله بازکنی

آموزش لوله بازکنی

روشهای غیر اصولی