معرفی انبر مشکل گشا فاضلابی + نحوه کارکرد آن + کلیپ آموزشی

انبر مشکل گشا فاضلابی یا انبر فاضلابی وسیله ای پر کاربرد و منحصر به فرد می‌باشد که می‌خواهیم در مورد آن صحبت کنیم چرا که بارها شده چون وسیله ای برای انجام کاری نداشته ایم از انجام یک کار ساده عاجز شدیم و نتوانستیم آن را انجام بدهیم و چه بسا ضرر مالی هم به ما متحمل شده است.در این مقاله با مکانیزم و کاربرد و نحوه کار انبر مشکل گشا فاضلابی خواهید شد.
البته انبر فاضلابی بیشتر در مواقعی به کار میرود که به دلیل سقوط اشیا درون توالت گرفتگی توالت پیش می آید. برای اینکه علت گرفتگی چاه توالت برا بشناسید و راه کار متناسب با آن را انتخاب کنید به شما پیشنهاد می کنیم که مقاله 6 علت گرفتگی لوله فاضلاب را مطالعه واز آن استفاده نمایید.

کلیپ آموزشی آشنایی با انبر مشکل گشا فاضلابی 🎥

همراه با ویدئوی کوتاه آموزشی زیر می توانید با ویژگی ها و کارکرد انبر مشکل گشا فاضلابی یا انبر فاضلابی بیشتر آشنا شوید.

انبر مشکل گشا فاضلابی چیست؟

این وسیله که به انبر مشکل گشا هم معروف است یک وسیله ای حدودا 125 سانتی متری است که از یک سَری فلزی و یک دستگیره و یک میله قابل انعطاف تشکیل شده است، که به کمک انبر مشکل گشا فاضلابی می توانیم اشیایی که در توالت می افتند را بدون دخالت دست و با رعایت بهداشت کامل از چاه توالت خارج کنیم.

البته در آوردن برخی از اشیا از داخل توالت که به آسانی نیست را به عهده سایت برچسب بگذارید چرا که ممکن است با کمی هل دادن دیگر این اشای گران قیمت از دسترس خارج شوند و دیگر به آن دسترسی نداشته باشید.لذا شما می توانید با مراجعه به https://barchasb.net/ از خدمات لوله بازکنی آنها در سراسر تهران استفاده نمایید.

انبر فاضلابی یا انبر مشگل گشا چهت در آوردن اشیا از داخل فضلاب کاربرد دارد.

گاهی ممکن است چاه توالت شما گرفته باشد و چیزی هم درون آن نیفتاده باشد در این صورت شما می‌توانید با استفاده از راه کارهای لوله بازکنی در منزل گرفتگی لوله توالت منزلتان را بر طرف کنید ولی اگر در تهران هستید می‌توانید با یک تماس ساده با لوله بازکنی نزدیک محل خود مثل سرویس لوله بازکنی در شمال تهران و یا خدمات لوله بازکنی امیریه با بهترین لوله بازکن همان منطقه آشنا شوید و کار خود را به آنها بسپارید تا کار شما را به بهترین نحو انجام دهند.

کابرد و نحوه کار با انبر مشکل گشا فاضلابی

با کمک انبر مشکل گشا فاضلابی همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم می‌توانیم اشیائی را که در داخل چاه فاضلاب و نهایتا تا عمق 150 سانتی متری افتادند را از چاه توالت بیرون بیاوریم و نحوه کار انبر فاضلاب یا همان انبر مشکل گشا به این صورت است که وقتی فرد، دستگیره بالای آن را فشار می‌دهد به وسیله یک سیم این نیرو به سری فلزی در سر انبر منتقل شده و دو سر انبر مشکل گشا را به هم نزدیک می‌کند و مثل چنگک عمل کرده و می توان با استفاده از انبر مشکل گشا فاضلابی وسایلی را که در چاه توالت سقوط کرده از قبیل موبایل و انگشتر و دسته کلید و …را در آورد.
البته اگر باز هم بعد از در آوردن اشیا از داخل توالت گرفتگی توالت برطرف نشد میتوانید با فنر زدن توالت ایرانی خود راه فاضلاب را باز کرده و مشکل گرفتگی را حل نمایید. برای اینکه با روش فنر زنی چاه توالت ایرانی آشنا شوید ما روش آن را برای شما در این مقاله آماده کردیم. حتما مقاله فنر زدن توالت ایرانی را بخوانید و بعد از آن برا فنر زدن آن دست به کار شوید.

انبر فاضلابی با قابلیت انعطاف پذیری مثل فنر لوله بازکنی میتواند از پیچ و خم توالت رد شده و اشیا را از داخل چاه توالت در بیاورد.

نکات قابل توجه هنگام خرید و استفاده انبر فاضلابی

  • حتما هنگام خرید انبر مشکل گشا فاضلابی دقت کنید که بدنه آن قابل انعطاف باشد تا بتواند به سادگی از پیچ و خم فاضلاب رد شود.
  • انبر مشکل گشا فاضلابی بهتر است از جنس فولاد ضد زنگ باشد تا طی چند بار استفاده و آبکشی زنگ نزد و اتصالات آن سفت نشوند.
  • مهم است که دهانه سر انبر از جنس فولاد مستحکم باشد که بتواند هر وسیله ای را از درون چاه بیرون بکشد
  • این وسیله برای باز کردن لوله های فاضلاب که به وسیله افتادن اشیا گرفته است هم مناسب است و اگر چاه فاضلاب منزل شما گرفت می‌توانید با این وسیله آن را از چاه خارج کنید، و اگر هم انبر مشکل گشا فاضلابی ندارید می‌توانید به لوله بازکن ها و چاه بازکنی های کاربلد و حرفه ای در سایت برچسب کارتان را بسپارید .
  • از خردن جنسهای تقلبی انبر مشگل گشای فاضلابی جدا بپرهیزید، چرا که ممکن است هنگام کار با آنها مشکلی برایشان پیش آید یا دچار زنگ زدگی شوند و دیگر نتوانید از آن استفاده کنید.

*نکته!!چه انبر مشکل گشا فاضلابی و یا انبرفاضلابی مشکل گشا هر دو به یک معنا است و فرقی با هم ندارند. لذا در هنگام خرید این وسیله نیازی نیست به دقت کنید از چه اسمی برای انبر مشکل گشا فاضلابی استفاده می کنید.

جمع بندی:

انبر مشکل گشا فاضلابی چه وظیفه ای دارد؟

به کمک انبر فاضلابی میتوانیم اشیایی که تا عمق 150 متری چاه توالت می افتند را بدون دخالت دست و با رعایت بهداشت کامل از چاه توالت خارج کنیم.

اگر به کمک انبر مشکل گشا فاضلابی موفق به بیرون آوردن شئ مورد نظر از داخل چاه نشدیم چه کار کنیم؟

با مراجعه به سایت برچسب و مشاهده لیست نزدیک ترین افراد فنی کار به محدوده خودتان، با آن ها تماس بگیرید تا این افراد با استفاده از تجهیزات و وسایل خاص، اشیائی که به داخل چاه افتاده اند را بیرون آورند.

پس از تماس با لوله بازکن ها حداکثر چقدر طول میکشد تا به محل برسند؟

حدودا بین 20 الی 30 دقیقه بلافاصله پس از تماس شما.

مطلب بعدی:

مطلب قبلی:

دیدگاه شما در مورد این مقاله

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اتحادیه لوله بازکنی

قیمت لوله بازکنی

آموزش لوله بازکنی

روشهای غیر اصولی