نحوه استفاده از بیده توالت فرنگی به زبان ساده و قدم به قدم

استفاده از بیده توالت فرنگی که در اروپا امری طبیعی می باشد، در ایران که افراد به استفاده از توالت ایرانی عادت دارند، امری سخت است. نحوه استفاده از بیده توالت فرنگی همیشه سوال بوده است. بنابراین برای پاسخ همیشگی این سوال، در ادامه به طور کامل به این امر پرداخته شده است.

اگر می خواهید به طور کامل با طریقه استفاده از بیده توالت فرنگی یا خودشور توالت فرنگی آشنا شوید کافی است این مطلب را مطالعه نمایید تا در چند دقیقه به هدف خود برسید و با استفاده از خودشور توالت فرنگی آشنا شوید.

شناخت انواع بیده ها برای استفاده از بیده توالت فرنگی

استفاده از بیده توالت فرنگی در مکان هایی که توالت فرنگی بیده دار وجود دارد، نیاز است که آموزش داده شود. همچنین در هنگام مسافرت به کشورهای خارجی، یا در مواقعی که افراد عمل جراحی انجام می دهند، با آموزش شیوه استفاده از خودشور توالت فرنگی، دیگر هیچ نگرانی ای نخواهید داشت.

لذا در این مواقع بعد از شناخت خودشور توالت فرنگی اولین نکته که در مورد این توالت ها این است که شیوه استفاده از توالت فرنگی بیده دار چگونه است و به چه شکل کار می کند؟

برای استفاده از بیده توالت فرنگی باید با انواع بیده توالت فرنگی آشنا شوید و بدانید که علاوه بر بیده اتوماتیک و دستی که بر روی خود توالت فرنگی نصب می شوند، نوعی دیگر از خودشورها نیز وجود دارد که به صورت یک کاسه مجزا به دیوار متصل است و شما روی آن می نشینید.

ما در این مقاله شیوه استفاده از انواع مدل های بیده توالت فرنگی را به صورت جامع و کامل آموزش می دهیم.

استفاده از بیده توالت فرنگی و انواع آن
نحوه استفاده از بیده توالت فرنگی های مختلف

لازم است همین جا به شما خبر دهیم که سایت برچسب علاوه بر مقالات آموزشی متعدد در زمینه لوله بازکنی می تواند بهترین لوله بازکن ها را به شما در سراسر تهران معرفی کند. فقط کافی است شما به سایت برچسب مراجعه کنید و نام محل زندگی خود را جستجو کنید تا بهترین لوله بازکن ها را در نزدیکی محل زندگی خود پیدا کنید.

نحوه استفاده از بیده توالت فرنگی متصل

استفاده از بیده های توالت فرنگی که به خود کاسه توالت فرنگی متصل هستند کمی کار آسان تر می باشد. نحوه استفاده از بیده توالت فرنگی متصل به این صورت است که بعد از اجابت مزاج، برای شستشوی خود در بیده مکانیکی کافی است که دستگیره آن را به جلو بکشید و شیر آب را به مقدار کافی باز کنید.

در استفاده از بیده توالت فرنگی اتوماتیک برای شستن خود کافی است دکمه wash در کنار توالت فرنگی یا بر روی دسته توالت فرنگی را فشار دهید تا آب با فشار کافی به شما برخورد کند و شما را بشوید و برای قطع پاشش آب دکمه stop را بزنید.

در بیده توالت فرنگی اتوماتیک همچنین می توانید زاویه پاشش آب، درجه و فشار آب را تنظیم کنید. نحوه استفاده از بیده توالت فرنگی برای افرادی که نمی توانند خود را با دست بشویند، کودکان و سالمندان بسیار آسان و راحت است.

توجه داشته باشید که پس از استفاده از بیده توالت فرنگی باید روی آن و کاسه توالت را آب بگیرید تا نجاسات را بشوید. همچنین استفاده از سیفون در انتهای کار نیز فراموش نشود.

توالت فرنگی های بیده دار بیشتر از سایر توالت ها دچار گرفتگی می شود. بنابراین برای جلوگیری از این امر باید پیشگیری های لازم را انجام داد. اما اگر دچار مشکل گرفتگی توالت فرنگی شدید نگران نباشید. همینجا در سایت برچسب می توانید با ماهرترین لوله بازکن شمال تهران به طور مستقیم تماس بگیرید و مشکل خود را با کمک آنها به صورت تضمینی و با بهترین قیمت حل کنید.


دسترسی به نزدیک ترین متخصصین لوله بازکنی در شمال تهران برای رفع گرفتگی توالت فرنگی


اگر در محدوده شمال تهران هستید کافیست روی دکمه بالا کلیک کنید تا شماره تلفن نزدیکترین لوله بازکن شمال تهران برایتان نمایش داده شود.

شیوه استفاده از خودشور توالت فرنگی به صورت کاسه ای

برخی توالت های فرنگی که در خارج از کشور وجود دارند بیده یا خودشور بر روی آنها نصب نشده است بلکه به صورت جدا و به صورت کاسه ای در کنار توالت فرنگی به دیوار نصب است.

نحوه استفاده از بیده توالت فرنگی کاسه ای به این صورت است که پس از اجابت مزاج باید از روی کاسه توالت فرنگی بلند شده و روی کاسه بیده بنشینید.

در کاسه بیده توالت فرنگی محلی برای پاشش آب قرار دارد که با باز کردن شیر آب، از این نقطه آب پاشیده می شود. بنابراین باید طوری بنشینید که نقطه موردنظر در معرض پاشش آب قرار داشته باشد.

استفاده از بیده توالت فرنگی و انواع آن
برای استفاده از بیده توالت فرنگی به صورت کاسه ای باید داخل آن نشست.

توجه کنید! هر بار که توالت فرنگی شما دچار گرفتگی شد از خودشور یا بیده آن استفاده نکنید؛ چرا که موجب می شود آب بیشتری جمع شود. برای باز کردن آن و یا فنر زدن توالت فرنگی کافی است در سایت برچسب با متخصصین آن تماس بگیرید.

از آنجایی که در برچسب در تمامی نقاط تهران خدمات چاه بازکنی و لوله بازکنی را 24 ساعته ارائه می دهد، افرادی که در خارج شهر تهران مانند شهر ری هستن نیز می توانند در برچسب از این خدمات بهره مند شوند. بنابراین اگر در محدوده شهر ری هستید کافیست با لوله بازکن شهر ری تماس بگیرید. برای این امر باید روی دکمه زیر کلیک کنید.


دسترسی به نزدیک ترین تکنسین های لوله بازکنی شهر ری برای رفع گرفتگی توالت


توجه داشته باشید که در توالت های فرنگی دارای بیده دار حتما مراقب باشید که به تجهیزات آن صدمه نزنید و برای رفع گرفتگی آن حتما با متخصصین لوله بازکنی در شهر ری تماس بگیرید.

سوالات متداول

چند نوع بیده توالت فرنگی داریم؟

✅ بیده توالت فرنگی 2 نوع می باشد که شامل بیده متصل یا اتوماتیک و بیده توالت فرنگی کاسه ای.

نحوه استفاده از بیده توالت فرنگی متصل چگونه است؟

✅ نحوه استفاده از خودشور توالت فرنگی متصل به این صورت است که پس از اجابت مزاج دکمه wash که کنار دسته توالت قرار دارد را فشار دهید تا آب جریان یابد و پس از اتمام دکمه stop را فشار دهید تا آب قطع شده و بیده سر جای خود قرار گیرد.

نحوه استفاده از بیده توالت فرنگی کاسه ای چگونه است؟

✅ برای استفاده از خودشور توالت فرنگی کاسه ای باید پس از اجابت مزاج از روی کاسه توالت فرنگی بلند شده و روی کاسه خودشور بنشینید و شیر آب را باز کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

مطلب بعدی:

مطلب قبلی: