آموزش استفاده از بیده توالت فرنگی به زبان ساده

استفاده از بیده توالت فرنگی در مکان هایی که توالت فرنگی بیده دار وجود دارد، نیاز است که آموزش داده شود. همچنین در هنگام مسافرت به کشورهای خارجی، یا در مواقعی که افراد عمل جراحی انجام می دهند، با آموزش شیوه استفاده از خودشور توالت فرنگی، دیگر هیچ نگرانی ای نخواهید داشت.

لذا در این مواقع بعد از شناخت خودشور توالت فرنگی اولین نکته که در مورد این توالت ها مد نظر است این است که شیوه استفاده از توالت فرنگی بیده دار چگونه است و به چه شکل کار می کند؟

اگر می خواهید به طور کامل با طریقه استفاده از بیده توالت فرنگی یا خودشور توالت فرنگی آشنا شوید کافی است این مطلب را مطالعه نمایید تا درچند دقیقه به هدف خود برسید و با استفاده از خودشور توالت فرنگی آشنا شوید.

شناخت انواع بیده ها برای استفاده از بیده توالت فرنگی

برای استفاده از بیده توالت فرنگی باید با انواع بیده توالت فرنگی آشنا شوید و بدانید که علاوه بر بیده اتوماتیک و دستی که بر روی خود توالت فرنگی نصب می شوند، نوعی دیگر از خودشورها نیز وجود دارد که به صورت یک کاسه مجزا به دیوار متصل است و شما روی آن می نشینید.

ما دراین مقاله شیوه استفاده از انواع مدل های بیده توالت فرنگی را به صورت جامع و کامل آموزش می دهیم.

استفاده از بیده توالت فرنگی و انواع آن
نحوه استفاده از بیده توالت فرنگی های مختلف

لازم است همین جا به شما خبر دهیم که سایت برچسب علاوه بر مقالات آموزشی متعدد در زمینه لوله بازکنی می تواند بهترین لوله بازکن ها را به شما در سراسر تهران معرفی کند. فقط کافی است شما به سایت برچسب مراجعه کنید و نام محل زندگی خود را جستجو کنید تا بهترین لوله بازکن ها را در نزدیکی محل زندگی خود پیدا کنید.

استفاده از بیده توالت فرنگی متصل

استفاده از بیده های توالت فرنگی که به خود کاسه توالت فرنگی متصل هستند کمی کار آسان تر می باشد و به این صورت است که بعد از اجابت مزاج، برای شستشوی خود در بیده مکانیکی کافی است که دستگیره آن را به جلو بکشید و شیر آب را به مقدار کافی باز کنید.

در استفاده از بیده توالت فرنگی اتوماتیک برای شستن خود کافی است دکمه wash در کنار توالت فرنگی یا بر روی دسته توالت فرنگی را فشار دهید تا آب با فشار کافی به شما برخورد کند و شما را بشوید و برای قطع پاشش آب دکمه stop را بزنید.

شیوه استفاده از خودشور توالت فرنگی به صورت کاسه ای

برخی توالت های فرنگی که در خارج از کشور وجود دارند بیده یا خودشور آنها بر روی آنها نصب نشده است بلکه به صورت جدا و به صورت کاسه ای در کنار توالت فرنگی به دیوار نصب است و برای استفاده از بیده توالت فرنگی کاسه ای و یا جدا باید بعد از اجابت مزاج از روی توالت فرنگی بلند شوید و بر روی این کاسه ها بنشینید.

استفاده از بیده توالت فرنگی و انواع آن
برای استفاده از بیده توالت فرنگی به صورت کاسه ای باید داخل آن نشست.

توجه کنید! هر بار که توالت فرنگی شما دچار گرفتگی شد از خودشور یا بیده آن استفاده نکنید چرا که موجب می شود آب بیشتری جمع شود و برای باز کردن آن و یا فنر زدن توالت فرنگی کافی است در سایت برچسب مقاله آموزش فنر زدن توالت فرنگی را بیشتر بخوانید تا بتوانید خودتان در منزل این گرفتگی را برطرف کنید.

البته در توالت های فرنگی که دارای بیده هستند حتما مراقب باشید که به تجهیزات آن صدمه نزنید و اگر خودتان نتوانستید این گرفتگی ها را برطرف کنید حتما از لوله بازکن های ماهر و باتجربه سایت برچسب استفاده کنید.

لطفا به این مطلب امتیاز بدهید

مطلب بعدی:

مطلب قبلی: