با معجزه محلول لوله بازکن صاف در باز کردن لوله ها آشنا هستید؟

محلول لوله بازکن صاف یکی از بهترین محلول لوله بازکن برای رفع گرفتگی لوله ها در خانه، می باشد. این محلول شیمیایی با ترکیبات اسیدی که دارد، به راحتی تمام رسوبات، چربی ها و مواد زائد را در خود حل کرده و از بین می برد.

اگر مایل هستید از دیگر محلول های لوله بازکنی استفاده کنید می توانید به سایت برچسب مراجعه کنید وبا خواندن مقاله قویترین لوله بازکن  بهترین محلول های لوله بازکنی را بشناسید و هر کدام که مایل هستید را برای خرید انتخاب نمایید.

طریقه استفاده از محلول لوله بازکن صاف

طریقه استفاده از لوله بازکن صاف یا همان محلول لوله بازکن صاف به این صورت است که در درجه اول، طبق دستور العمل نوشته شده بر روی آن عمل کنید. به این ترتیب که ابتدا مایع را به داخل چاه ریخته، سپس بعد از مدت زمان مشخص شده بر اساس دستورالعمل، شیر آب را باز کنید تا مواد داخل لوله فاضلاب را بشوید.

محلول لوله بازکن صاف یکی از موثرترین محلول ها برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب است.

نکات ایمنی در هنگام به کار بردن روش استفاده از لوله بازکن صاف

محلول لوله بازکن صاف حاوی مواد اسیدی و شیمیایی خطرناکی است که استفاده از آن را ملزم به رعایت نکات ایمنی بسیار مهمی کرده است. عدم توجه به این نکات، خسارات جبران ناپذیری را به همراه دارد لذا توصیه می شود حتما به نکاتی که در زیر گفته می شود توجه کنید:

 1. در هنگام استفاده محلول لوله بازکن صاف، حتما دستکش بپوشید و از ماسک ضخیم استفاده کنید؛ مواد شیمیایی بسیار قوی موجود در این محلول در صورت تماس با پوست، باعث ایجاد زخم های عمیق می شود. در صورت برخورد محلول با پوست، سریعا به پزشک مراجعه کنید. همچنین می توانید با مراجعه به صفحه سوختگی با محلول لوله بازکنی، راهکار های درمان و پیشگیری از سوختگی را مطالعه کنید.
  البته بهتر است بدانید که سایت برچسب علاوه بر مقاله های آموزشی در مورد لوله بازکنی خدمات لوله بازکنی تهران را به شما ارائه می دهد به این معنا که در هر جای تهران هستید می توانید به صورت شبانه روزی نزدیکترین لوله بازکن به خودرا درسایت برچسب بیابید.
 2. پس از ریختن محلول لوله بازکن صاف درون چاه، مراقب باشید بخارات خارج شده از آن وارد چشم ها نشوند؛ زیرا باعث زخم شدن قرنیه و در برخی موارد در صورت بی احتیاطی زیاد باعث از دست دادن بینایی شده است.
 3. در صورت پاشیده شدن چاه بازکن صاف به درون چشم ها، ابتدا سریعا حدود 15 دقیقه آن ها را با آب بشویید سپس به پزشک مراجعه کنید چرا که با کیفیت ترین محلول لوله بازکن می باشد.
 4. از محلول لوله بازکن صاف در غلظت پایین استفاده کنید و در مصرف آن زیاده روی نکنید چرا که یکی از بهترین محلول لوله بازکن درمیان محلول های لوله بازکن است و مقدار زیاد این مایع با گاز های موجود در لوله فاضلاب ترکیب شده و خطرناک می باشد.
 5. بعد از ریختن مایع لوله بازکنی به داخل چاه، حتما بعد از مدت زمان تعیین شده آب را باز کنید؛ ماندن محلول لوله باز کن صاف درون لوله باعث خوردگی و پوسیدگی آن می شود.
 6. مایع لوله بازکن را دور از دسترس کودکان قرار دهید.

 مزایای استفاده از محلول لوله بازکن صاف

 1. محلول لوله بازکن صاف در رفع انواع گرفتگی ها از جمله انسداد لوله های ظرفشویی، روشویی، حمام و توالت موثر است.
 2. محلول لوله بازکن صاف درست است که ترکیب غلیظ وقوی دارد، ولی  به دلیل داشتن مواد محافظت کننده در ترکیبات خود، باعث تخریب و آسیب لوله ها نمی شود.
 3. مایع لوله بازکن صاف با فرمولاسیون بسیار قوی خود، تمامی جرم ها و رسوبات را از بین برده و به راحتی لوله های بسته را باز می کند.
 4. لوله بازکن صاف قدمت زیادی دارد و خود همین نشان از اصالت آن و کیفیت بالای  آن می دهد که توانسته است ده ها سال رضایت مشتریان را کسب کند.
از محلول لوله بازکن صاف در غلظت های پایین استفاده کنید.

به طور کلی استفاده از محلول لوله بازکن صاف روشی موثر در رفع انواع گرفتگی لوله های فاضلاب منزل  می باشد چرا که به نوبه خود یکی از با کیفیت ترین محلول لوله بازکن است؛ اما باید توجه کرد که  در صورت باز نشدن چاه، با مراجه به صفحات مختلف لوله بازکنی تهران در سایت برچسب در سراسر تهران مثل لوله بازکنی در دروس، شریعتی، مولوی یا در شمال تهران نیز لوله بازکنی در پاسداران، ونک، زعفرانیه و…  می توانید این کار را به متخصصان ما در این زمینه بسپارید. 

اما در کل باید بدانید که ممکن است استفاده از محلول لوله بازکن صاف برای منازل قدیمی ایجاد درد سر کند، چرا که باعث می شود لوله های فاضلاب قدمی که خشک شده اند از هم بپاشند وباعث نشستی یا سوراخ شدن لوله فاضلاب می شود و بهتر است از روش های جایگزین در این باره استفاده کنید.

سایت لوله بازکنی برچسب در سراسر تهران در خدمت شماست، شما با کلیک بر روی آدرس barchasb.net می توانید به سایت برچسب بروید و از خدمات لوله بازکنی برچسب در تمامی مناطق تهران همراه با بهترین لوله بازکن ها در نزدیکی منزلتان استفاده کنید.

طریقه استفاده از محلول لوله باز کن صاف مانند دیگر محلول های لوله بازکنی است که باید حتما شما در هنگام خرید به دستور مصرف آن در پشت بطری محلول توجه کنید و بعد از آن استفاده کنید.

جمع بندی:

محلول لوله بازکن صاف در رفع چه نوع گرفتگی هایی موثر است؟

این محلول در رفع انواع گرفتگی ها از جمله انسداد لوله های ظرفشویی، روشویی، حمام و توالت موثر است.

اگر مایع لوله بازکنی صاف وارد چشممان شد چه کنیم؟

ابتدا سریعا حدود 15 دقیقه آن ها را با آب بشویید سپس فورا به پزشک مراجعه کنید.

چرا “صاف” قوی ترین و موثر ترین محلول لوله بازکن است؟

زیرا با فرمولاسیون بسیار قوی خود، تمامی جرم ها و رسوبات را از بین برده و به راحتی لوله های بسته را باز می کند.

مطلب بعدی:

مطلب قبلی:

دیدگاه شما در مورد این مقاله

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اتحادیه لوله بازکنی

قیمت لوله بازکنی

آموزش لوله بازکنی

روشهای غیر اصولی