توالت فرنگی تاشو + کلیپ آموزشی

توالت فرنگی تاشو در زندگی روزمره امروزی و استفاده از آن برای خیلی از خانواده های ایرانی ضرورت دارد و این مسئله متاسفانه بخاطر کهولت سن و یا بیماریهای درد زانو و پا و همچنین معلولیت هایی است که ممکن است برای افراد رخ دهد. البته چهارچوب کمکی توالت فرنگی نیز ابزار مناسبی برای این افراد می باشد

استفاده از توالت فرنگی برای یک عده خاص به یک ضرورت تبدیل شده و بعضا در منازل بخاطر وجود مسائلی مثل محدودیت مکان امکان نصب سنگ توالت فرنگی وجود ندارد؛ در اینجا است که افراد می‌توانند از توالت فرنگی تاشو استفاده کنند.

معرفی توالت فرنگی تاشو 🎥

با دیدن فیلم کوتاه زیر، با این نوع از توالت ها بیشتر آشنا خواهید شد.

توالت فرنگی تاشو چیست ؟

همانطور که بیان کردیم در بعضی از منازل که قدیمی تر هستند و توالت فرنگی وجود ندارد و یا اینکه به علت داشتن فضایی کوچک و یا زیاد بودن هزینه سنگ توالت فرنگی معمولی و یا حتی اجاره ای بودن منزل، امکان نصب توالت فرنگی فراهم نمی‌باشد، که در این هنگام فرد می تواند از توالت فرنگی تاشو استفاده نماید.

این نوع توالت ها همانطور که از اسمشان مشخص است نوعی از توالت فرنگی هستند که از طرح اولیه توالت فرنگی ایده گرفته اند و دارای یک لگن هستند که کار کاسه توالت فرنگی را می‌کند و هم چنین دو پایه هستند که بر روی توالت ایرانی قرار می‌گیرد. می‌توانید با توالت فرنگی تاشو، توالت ایرانی خود را به سادگی تبدیل به یک توالت فرنگی بکنید .

توالت فرنگی تاشو ساده از اولین مدل های توالت فرنگی است که بخاطر نحوه طراحی موفق آن تا به امروز مورد استفاده قرار گرفته است.

انواع مختلف توالت فرنگی تاشو

از زمانی که اولین طرح های این توالت به بازار آمد تا این زمان این توالت ها هم به نسبت پیشرفت کردند و از نوع اولیه خود که دارای یک گلن بزرگ قیفی شکل بوده که بر روی یک چهار پایه تاشو قرار می‌گرفته وجود دارند تا مدل های امروزی آن که فضای کمتری اشغال می‌کنند و سبک تر هستند.

بطورکلی مدل ها و برندهای زیادی از توالت فرنگی تاشو و توالت فرنگی معمولی در بازار وجود دارد که برای انتخاب بهترین مارک توالت فرنگی می‌توانید اینجا کلیک کنید و بهترین برند را انتخاب کنید.

اگر بخواهیم انواع مختلف توالت فرنگی تاشو را نام ببریم می‌توانیم به دو نوع آن که خیلی در بازار زیاد است می‌توانیم اشاره کنیم:

توالت فرنگی قیفی تاشو

این مدل توالت تاشو که از نوع اولیه آن است، یک قیف بزرگ دارد که بر روی چهارپایه خود سوار می‌شود و بعد روی توالت ایرانی یا هر جای مورد نظر می‌شود آن را گذاشت و از آن استفاده کرد و از مزیت های این نوع توالت می‌شود به قابل حمل بودن آن اشاره کرد.

توالت فرنگی تاشو دیواری 

این نوع توالت ها بر دیوار شرقی توالت یعنی بالای سر توالت و در زیر فلاش تانک در توالت های ایرانی نصب می‌شوند و هنگام باز کردن دو پایه دارند که بر روی سنگ توالت قرار می‌گیرند و طرف عقب آن هم به دیوار متصل است و وزنی حدود 150 کیلو گرم را می‌توانند تحمل کنند.

نصب توالت فرنگی تاشو بر روی توالت ایرانی، ساده ترین راه برای تبدیل توالت ایرانی به فرنگی است.

توالت فرنگی تاشو دو مدل دیواری و ساده دارد که دیگر مدل هایی که هستند پیشرفته تر و یا ساده تر از همین دو مدل هستند.

استفاده از توالت فرنگی تاشو ایده است که تکنسین های ماهر لوله بازکنی و کسانی که در این باره سر رشته دارند به شما خواهند داد و مطمئن باشید که دفعات اولی که از این نوع توالت استفاده می‌کنید زیاد راحت نیستید، ولی بعد از چند بار استفاده با آن کنار می آیید

اگر با گرفتگی شدید چاه توالت ایرانی یا فرنگی مواجه شدید، می‌توانید از ما بهترین سرویس لوله بازکنی در کل سطح شهر تهران را سفارش دهید. کافیست نام منطقه خود را جست و جو کنید. مثلا لوله بازکنی ستارخان، باقرخان، اختیاریه، فرمانیه و… .

بهترین نوع توالت فرنگی تاشو

اگر می‌خواهید توالت فرنگی تاشو را در مکانی ثابت استفاده نمایید می‌توانید از نمونۀ دیواری آن استفاده کنید چراکه علاوه برداشتن روش ساده در باز و بسته کردن آن این قابلیت را دارد که در هنگام جمع شدن کلا بیش از 30 سانتی متر از دیوار پشت سرتان را اشغال نمی‌کند.

بقیه افرادی که می‌خواهند از توالت ایرانی استفاده نمایید فقط کافی است که این توالت را به سمت دیوار هل دهند تا جمع شود، ولی باید توجه کرد که این نوع از توالت قابلیت جابه جایی ندارد و جالب تر اینکه برای این نوع توالت های تاشو یک قیف سلیکونی انعطاف پذیر هم در نظر گرفتند که استفاده از آن را بسیار ساده تر میکند.

برای توالت فرنگی تاشو دیواری میتوان از قیف های ژله ای استفاده کرد.

اگر شما نیاز دارید که توالت فرنگی خود را جابه جا کنید باید از نوع توالت فرنگی قیفی شکل استفاده نمایید چرا که قابل حمل بوده و می توان آن را به مکانی دیگر ببرید.

همچنین اگر کسانی دیگر می‌خواهند از توالت ایرانی استفاده کنند طبیعتا این نوع توالت برای این منازل مناسب نیست چرا که هنگامی که جمع می‌شوند قیف آنها مکان زیادی را اشغال می‌کند و باز و بسته کردن آنها در مقایسه با نوع دیواری خود زحمت بیشتری دارد.

متخصصین لوله بازکنی برچسب به صورت شبانه روزی و تضمینی امور مربوط به گرفتگی توالت فرنگی، بالا زدن چاه دستشویی، فنر زدن توالت و… را در سریع ترین زمان ممکن انجام می دهند.

جمع بندی

این نوع توالت در بعضی از منازل کاربرد دارد که قدیمی تر هستند و توالت فرنگی وجود ندارد و یا اینکه به علت داشتن فضایی کوچک و یا زیاد بودن هزینه سنگ توالت فرنگی معمولی و یا حتی اجاره ای بودن منزل که امکان نصب توالت فرنگی فراهم نمی‌باشد.

توالت فرنگ های تاشو دیواری چگونه نصب می شوند؟

این توالت ها بر دیوار شرقی توالت یعنی بالای سر توالت و در زیر فلاش تانک در توالت های ایرانی نصب می‌شوند و هنگام باز کردن دو پایه دارند که بر روی سنگ توالت قرار می‌گیرند و طرف عقب آن هم به دیوار متصل است.

در بین انواع توالت های تاشو، مدل قیفی آن ها بهتر است یا مدل دیواری؟

توالت فرنگی تاشو دیواری بهتر است، زیرا باز و بسته کردن آن راحت تر است و فضای کمتری را اشغال میکند.

مطلب بعدی:

مطلب قبلی:

دیدگاه شما در مورد این مقاله

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اتحادیه لوله بازکنی

قیمت لوله بازکنی

آموزش لوله بازکنی

روشهای غیر اصولی