2 ایده ساده و کم هزینه برای تزیین سرویس بهداشتی

رسیدگی به فضای سرویس بهداشتی و تزیین سرویس بهداشتی، به اندازه رسیدگی به سایر قسمت های خانه اهمیت دارد. نیازی نیست برای این کاری هزینه های گزافی را صرف کنید، با وسایل ساده و کوچک می توان تغییرات بزرگ و قابل توجهی برای بهتر به نظر رسیدن سرویس بهداشتی انجام داد که در ادامه به معرفی چند نمونه می پردازیم.

هزینه تزیین سرویس بهداشتی

معمولا وقتی حرف از تزیین و تغییر دکوراسیون می‌شود، اولین سوالی که پیش می آید، این است که چقدر هزینه باید صرف کنیم؟ ما در این مطلب سعی داریم که ایده هایی ساده و راحت برای تزیین سرویس بهداشتی با وسایل دکوری کم هزینه و در دسترس را به شما آموزش دهیم.

رنگ کردن کاشی ها به جای تعویض آنها

اگر از کاشی های سرویس بهداشتی خسته شده اید به راحتی میتوانید بدون کندن آنها، با یک برچسب یا با رنگ کردن ساده آن ها را عوض کنید.

توصیه می شود از رنگ های روشن برای تزیین سرویس بهداشتی استفاده کنید چرا که فضا را باز تر و تمیز تر نشان میدهد. البته بعد از رنگ کردن یا قبل از آن باید به فکر یک ست حوله و وسایل هم رنگ و ست برای تزئین سرویس بهداشتی باشید.

رنک کردن کاشی یکی از راه های مقرون بصرفه و راحت برای تزیین سرویس بهداشتی به شمار می آید.

قبل از رنگ کردن و تزیین سرویس بهداشتی منزلتان، برای انتخاب رنگ مورد نظرتان می توانید به مراجعه به مقاله رنگ سرویس بهداشتی در سایت برچسب، ایده بگیرید.

اگر جایی از سرویس بهداشتی نیاز به تعمیر دارد، حتما آن را تعمیر کنید. در حین کار مراقب باشید مصالح ساختمانی داخل لوله فاضلاب نریزد تا موجب گرفتگی چاه نشود. البته در صورت گرفتگی لوله فاضلاب با مصالح سخت، نگران نباشید! متخصصین لوله بازکنی برچسب سخت ترین گرفتگی ها را با بهترین تجهیزات برطرف می کنند.

در هر کجای تهران هستید با لوله بازکنی همان منطقه تماس بگیرد مثلا اگر در قیطریه هستید ما به شما بهترین سرویس لوله بازکنی در قیطریه را معرفی میکنیم و همینطور در تمام مناطق تهران بهترین لوله بازکن ها و ارزان ترین لوله بازکن ها را از ما بخواهید.

معرفی وسایل ارزان جهت تزئین دستشویی

با کمک این وسایل ساده و کوچک، تغییرات زیبایی در تزیین سرویس بهداشتی ایجاد کنید

  • گلدان های کوچک یا مجسمه کوچک تزئینی: بودن یکی دو تا گلدان کوچک مصنوعی در کنار آینه سرویس بهداشتی میتواند فضای مناسبی به سرویس بهداشتی ببخشد و کمک بسیاری در تزیین سرویس بهداشتی کند.
  • استفاده از آیینه مناسب: یک آینه مناسب یا چند آینه با ابعاد متفاوت هم می‌تواند فضای خوبی را در سرویس بهداشتی بسازد و به فضا جلوه دهد. حتی گوشه ای از آینه را می‌توانید با خلاقیت تزیین کنید و یا در کنار آن از حوله آویزهای ساده و زیبا استفاده نمایید تا در تزئین سرویس بهداشتی موفق تر باشید.
میتوانید تزیین سرویس بهداشتی را با قرار دادن یک قاب آیینه زیبا یا یک آینه بزرگ طرح دار و یا چند آینه کوچک انجام بدید.
  • شمع و عود: شما میتوانید در کنار روشویی و در جلو آیینه در طاقچه جلویی آن یک یا دو شمع با رنگ متناسب محیط قرار دهید. همچنین روشن کردن عود در سرویس بهداشتی تاثیر بسزایی در خوشبو کردن فضا دارد.
  • رنگ کردن کمد سرویس بهداشتی: در اکثر سرویس بهداشتی ها، روشویی کابینتی قرار دارد. شما می‌توانید این کمد ها را بعد از چند سال به رنگ مناسب در آورید و با رنگ آمیزی کمد سرویس بهداشتی منزلتان را تزیین کنید.

چند نکته در مورد تزیین سرویس بهداشتی

  • وسایل گران برای تزئین سرویس بهداشتی خود تهیه نکنید چرا که هر گاه ممکن است یک وسیله بیفتد و بشکند و یا اینکه در چاه دستشویی بیوفتد و دیگر از بین برود و موجب گرفتگی لوله هم شود.
  • سعی نکنید سرویس بهداشتی را با وسایل مختلف شلوغ کنید چرا که مکانهای شلوغ همیشه باعث کلافگی می‌شوندد پس همیشه سعی کنید در تزیین سرویس بهداشتی حد تعادل را رعایت کنید.
اگر برای تزیین سرویس بهداشتی بیش از حد وسایل در آن بگذارید، ممکن است نتیجه معکوس دهد و دچار کلافگی شوید.

اگر چاه توالت شما بالا زد و تصویر نامناسب و مشمئز کننده ای را در سرویس بهداشتی رقم زد، بهتر است پیش از پیشروی فاضلاب، سریعا اقدام کنید. سایت برچسب میتواند با توجه به محل زندگیتان در تهران، نزدیک ترین متخصصان لوله بازکنی همان منطقه را به شما معرفی کند. مثلا اگر شما در منطقه دروس هستید فقط کافی است با سرویس لوله بازکنی در دروس بگیرید، تا لوله بازکن ها در عرض نیم ساعت خود را به محل برسانند و مشکل را برطرف کنند.

مطلب بعدی:

مطلب قبلی:

دیدگاه شما در مورد این مقاله

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اتحادیه لوله بازکنی

قیمت لوله بازکنی

آموزش لوله بازکنی

روشهای غیر اصولی