بهترین راه تبدیل توالت ایرانی به فرنگی

استفاده از توالت فرنگی سال هاست که در ایران رواج پیدا کرده و افراد به دلایل مختلف از آن استفاده می کنند. در برخی از منازل جدید در سیستم لوله کشی ساختمان جایگاهی برای هر دو توالت در نظر گرفته شده است؛ اما در خانه های قدیمی باید تبدیل توالت ایرانی به فرنگی صورت بگیرد.

البته ممکن است در بعضی از منازل هم لازم باشد توالت فرنگی حذف شود و به جای آن توالت ایرانی استفاده کنند که در این صورت باید عکس این مطلب، یعنی تبدیل توالت فرنگی به ایرانی صورت گیرد.

کلیپ آموزشی روش های تبدیل توالت ایرانی به فرنگی را تماشا کنید 🎥

در ویدئوی آموزش کوتاه زیر، 3 روش اصولی تبدیل توالت ایرانی به فرنگی به صورت مختصر اما مفید آموزش داده شده. آن را از دست ندهید.

معرفی راه های تبدیل توالت ایرانی به فرنگی

برای تبدیل کردن توالت ایرانی به فرنگی باید دقت کنید که چند راه وجود دارد و می توانید با توجه به شرایط خود هرکدام را که مناسب تر بود انتخاب کنید.

ساده ترین راه تبدیل توالت ایرانی به فرنگی

اگر می خواهید ساده ترین راه برای تبدیل توالت ایرانی به فرنگی را انتخاب کنید می توانید با مراجعه به مراکز فروش تجهیزات پزشکی از انواع توالت های فرنگی تاشو و پلاستیکی و… خریداری کنید که جدید ترین نوع آن ها زانو نشین توالت یا همان نیم فرنگی می باشد.

نصب توالت فرنگی تاشو بر روی توالت ایرانی، ساده ترین راه برای تبدیل توالت ایرانی به فرنگی است.

اگر سرویس بهداشتی شما چه توالت فرنگی و چه ایرانی دچار گرفتگی شد، می توانید با راهکارهای خانگی لوله بازکنی آن را برطرف کنید ولی اگر مایل بودید می توانید با مراجعه به سایت برچسب با خدمات لوله بازکنی و چاه بازکنی در کل تهران مثل خدمات لوله بازکنی در شهر آرا یا خدمات لوله بازکنی در دیگر مناطق تماس بگیرید و کار خود را به آنها بسپارید.

برداشتن کامل توالت ایرانی

یکی از راه های اصولی که می توانید برای تبدیل توالت ایرانی به فرنگی انجام دهید این است که توالت ایرانی را به کلی خارج کنید و به جایش توالت فرنگی را جایگزین نمایید.

در این روش شما باید با احتیاط کامل توالت ایرانی را از لوله خود جدا کنید تا بتوانید به طور صحیح لوله های توالت فرنگی را جای گذاری کنید. مراقب باشید که لوله آسیب نبیند چرا که کار طولانی می شود و باید مقداری هزینه لوله کشی را هم تقبل کنید.

برداشتن توالت ایرانی یکی از راه هایی است که برای تبدیل توالت ایرانی به فرنگی انجام می شود.

بعد از انجام لوله گذاری محل توالت ایرانی را با مصالح پر کنید و توالت فرنگی را در سر جای خود متصل کنید.

تبدیل کردن توالت ایرانی به فرنگی با پوشاندن توالت ایرانی

یک از روش هایی که برای تبدیل توالت ایرانی به فرنگی به کار گرفته می شود این است که بدون نیاز به تخریب به وسیله یک صفحه فلزی مقاوم و ضد زنگ روی توالت ایرانی را بپوشانید و توالت فرنگی را روی آن قرار دهید و برای اتصالات لوله فاضلاب در تبدیل توالت فرنگی به ایرانی فقط یک لوله از توالت فرنگی به داخل لوله توالت ایرانی برده می شود.

این روش تبدیل توالت ایرانی به فرنگی هرچند ارزان و بدون خراب کاری است ولی دارای معایبی است و بزرگترین عیب آن بحث نظافت است که در زمان نشتی لوله فاضلاب رخ می دهد. زیرا ممکن است از محل اتصال لوله توالت فرنگی به محل لوله توالت ایرانی نشتی رخ دهد و کاسه توالت ایرانی را پر کند. این موضوع باعث بوی بد و رشد قارچ و… می شود.

گاهی می شود بدون کنده کاری کار تبدیل توالت ایرانی به فرنگی را انجام داد

اگر لوله توالت فرنگی شما بعد از نصب دچار گرفتگی شد حتما با لوله بازکنی های سایت برچسب در سراسر تهران تماس بگیرید مثل خدمات لوله بازکنی در ستارخان، باقرخان، قیطریه، فرمانیه یا دیگر مناطق تهران. متخصصان لوله بازکنی برچسب در کم تر از نیم ساعت خود را به محل مورد نظر شما رسانده و به بصورت فوری و تضمینی مشکلات لوله های فاضلاب شما را برطرف می کنند.

جمع بندی:

برای تبدیل توالت ایرانی به فرنگی، آیا روش بدون نیاز به تخریب وجود دارد؟

بله؛ با قرار دادن توالت تاشو یا توالت نیم فرنگی بر روی توالت ایرانی میتوان به سادگی و بدون نیاز به تخریب، این کار را انجام داد.

اگر بخواهیم بدون هیچ گونه تخریب از توالت فرنگی واقعی (نه توالت تاشو یا نیم فرنگی) استفاده کنیم، چه باید بکنیم؟

برای این کار می توانید با یک صفحه فلزی مقاوم و ضد زنگ روی توالت ایرانی را بپوشانید و توالت فرنگی را روی آن قرار دهید.

برداشتن کامل توالت ایرانی یا پوشاندن آن با صفحه فلزی؟ کدام روش بهتر است؟

روش اول تبدیل توالت ایرانی به فرنگی هزینه بیشتری دارد و نیازمند تخریب است. اما روش دوم با وجود ساده و ارزان بودن، مشکل نشتی از محل اتصال لوله توالت فرنگی به محل لوله توالت ایرانی را دارد که این مسئله می تواند کاسه توالت ایرانی را پر کرده و مشکلات زیادی را به همراه آورد.

مطلب بعدی:

مطلب قبلی:

دیدگاه شما در مورد این مقاله

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اتحادیه لوله بازکنی

قیمت لوله بازکنی

آموزش لوله بازکنی

روشهای غیر اصولی