شکایت از لوله بازکن و پیگیری از طریق اتحادیه!

یکی از موضوعات پر تکرار در سوالات کاربران درباره خدمات لوله بازکنی نحوه شکایت از لوله بازکن، روشهای کلاهبرداری لوله بازکن ها و نحوه برقراری ارتباط با اتحادیه لوله بازکنی است. در این مقاله از سایت برچسب هر آنچه که کاربران جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شکایت از کلاهبرداری لوله بازکنی به آن احتیاج دارند را ذکر کرده ایم؛ از این رو تا انتها با ما همراه باشید تا پاسخ به سوالات خود را دریافت نمایید.

شکایت از لوله بازکن ها از طریق اتحادیه
شکایت از لوله بازکن ها از طریق اتحادیه لوله بازکنی

چه عواملی منجر به شکایت از لوله بازکن می شود؟

لوله بازکنی از جمله خدمات فنی محسوب می شود که نرخ ثابتی ندارد؛ در واقع عواملی مختلفی مانند شدت و سختی کار، متراژ فنر مورد نیاز، ابزارآلات مورد استفاده و استفاده از سه نظام لوله بازکنی بر قیمت کار تاثیرگذار هستند.

قیمت خدمات لوله بازکنی با توجه به عوامل موثر بر آن ممکن است بسیار متغیر باشد و نرخ مشخصی را نمی توان از قبل برای آن تعیین کرد. در واقع قیمت واقعی کار پس از مشاهده مشکل توسط تکنسین خوب و کاربلد مشخص می شود. اما تمامی موارد گفته شده نمی تواند توجیهی بر قیمت بسیار بالایی که برخی لوله بازکن ها از مشتریان دریافت کرده و سر آنها را کلاه می گذارند باشد.

 عواملی که منجر به شکایت از لوله بازکن می شود
نسبت به عواملی که منجر به شکایت از لوله بازکن می شود آگاه باشید

عواملی که منجر به شکایت از لوله بازکن می شود بسیار متعدد است که نمونه هایی از آنها را در ادامه برای شما عنوان کرده ایم:

تغییر قیمت پس از تماس تلفنی

برخی تکنسین های لوله بازکن در تماس تلفنی پس از شرح مشکل توسط مشتری، هزینه بسیار کمی را به ایشان اعلام کرده اما پس از ورود به منزل و رفع مشکل هزینه کار را بسیار بالا می برند.

بله درست است که تا زمانی که مشکل از نزدیک مشاهده نشده و برطرف نشود، نمی توان مبلغ دقیق آن را مشخص کرد اما به این صورت هم نباید باشد که لوله بازکن ها در تماس تلفنی با مبلغ بسیار ناچیزی مشتری را گول بزنند اما پس از رفع مشکل مبلغ هنگفتی را از وی طلب کنند. این جور اتفاقات ممکن است منجر به شکایت از لوله بازکن شود، از این رو به افرادی که مبلغ بسیار ناچیزی را پشت تلفن اعلام می کنند بهتر است اعتماد نکنید.

استفاده از سه نظام لوله بازکنی

در برخی موارد که شدت گرفتگی و نوع مشکل پیش آمده شدید است؛ تکنسین نیاز پیدا می کند تا از ابزارآلات برقی فنر زنی و لوله بازکنی به همراه قطعه سه نظام استفاده کند. قیمت سه نظام لوله بازکنی بالا است و چنانچه در حین کار شکسته شود، مشتری موظف است هزینه آن را پرداخت نماید. اما برخی از چاه بازکن ها از این موضوع سوء استفاده کرده و به دروغ می گویند که سه نظام شکسته است؛ در این جور مواقع حتما از آنها بخواهید تا قطعه شکسته شده را به شما نشان دهند. علاوه بر این به صورت کلی درست است که گفتیم هزینه لوله بازکنی با سه نظام سنگین است اما تکنسین ها اجازه دریافت هزینه بیش از حد معقول از مشتری را ندارند.

هزینه سه نظام لوله بازکنی بالاتر از سایر خدمات است
تکنسین ها اجازه ندارند با استفاده از سه نظام لوله بازکنی کلاهبرداری کنند

جهت اطمینان از هزینه کار و جلوگیری از مواردی مانند شکایت از لوله بازکن می توانید با چند متخصص تماس گرفته و قیمت کار را جویا شوید. علاوه بر این بهتر است حتما قبل از اینکه تکنسین گرفتگی و مشکل را از نزدیک مشاهده کرد و خواست شروع به کار کند بر سر هزینه کار با او به توافق برسید.

استفاده از مایع اسید لوله بازکنی

استفاده از مایع اسید لوله بازکنی از آسان ترین روش های باز کردن چاه فاضلاب است. اما این روش منجر به خراب شدن لوله های فاضلاب و آسیب دیدن آنها می شود. از این رو تکنسین ها اجازه ندارند با استفاده از این مایع گرفتگی لوله فاضلاب را رفع کنند.

شکایت از لوله بازکن با چه روشی امکان پذیر است؟

با توجه به مواردی که در این مقاله ذکر شد، متاسفانه کلاهبرداری های لوله بازکنی در شهر بسیار زیاد شده است. جهت دریافت خدمات لوله بازکنی حتما حواس تان را جمع کنید تا سرتان کلاه نرود. چنانچه احساس کردید تکنسین لوله بازکنی که به منزل یا محل کار شما جهت رفع مشکل مراجعه کرده، هزینه هنگفتی را از شما طلب می کند، حتما پس از پرداخت مبلغ، فاکتور را دریافت کرده و شماره حساب، کد واریزی و اسم و فامیل تکنسین را ثبت کنید تا در صورت نیاز بتوانید از وی شکایت به عمل آورید.

برای اطلاع از اینکه آیا هزینه پرداختی شما معقول بوده است یا نه می توانید با شماره تلفن اتحادیه لوله بازکنی تماس گرفته و با کارشناس این امر صحبت نمایید. چنانچه متوجه شدید هزینه بیشتری را پرداخت کرده اید از طریق همین شماره راهنمایی های لازم را برای شکایت از لوله بازکن دریافت نمایید.

  • شماره تماس اتحادیه لوله بازکنی تهران: 77531759-021
  • آدرس اتحادیه لوله بازکنی تهران: تهران – انقلاب – خ. هدایت – پ. 167

لازم به ذکر است که سایت برچسب از معتبر ترین مراکز ارائه خدمات لوله بازکنی و چاه بازکنی در سراسر ایران است. سایت barchasb.net دارای تیم پشتیبان و نظر سنجی می باشد. از این رو شما می توانید تمامی خدمات لوله بازکنی را در محدوده شهر تهران و یا اطراف آن از سایت برچسب دریافت نمایید.

 پیگیری تیم پشتیبان برچسب پس از انجام کار
چنانچه کاربران از خدمات لوله بازکنی برچسب ناراضی بودند می توانند پس از پیگیری تیم رضایت سنجی ما این موضوع را مطرح کنند

همچنین تیم رضایت سنجی برچسب پس از اتمام کار تکنسین لوله بازکن با شما مشتری محترم تماس گرفته و میزان رضایت شما را جویا می شود؛ چنانچه مشتری از انجام کار ناراضی باشد می تواند شکایت از لوله بازکن را از طریق تیم پشتیبان برچسب پیگیری نماید.

4.5/5 - (42 امتیاز)

مطلب بعدی:

مطلب قبلی: