کف شور سرامیک خور و کاربرد آن + کلیپ آموزشی

انسان همواره برای زیبا سازی محیط زندگی خود در تلاش است و می کوشد که هر طور شده و با هر خلاقیتی محیطی زیباتر در منزل خود خلق کند که این کار معمولا با ایجاد گچ بری ها و کاغذ دیواری و حتی طراحی کف شور مناسب برای منزل صورت می‌گیرد. یکی از کفشورهایی که بسیار در زیبایی منازل به ما کمک میکند کف شور سرامیک خور است که در این مطلب قصد توضیح در مورد این نوع کفشور استیل زیبا را داریم.

کلیپ آموزشی آشنایی با کف شور سرامیک خور را مشاهده کنید

در این کلیپ با کفشور سرامیک خور و مزایای آن آشنا خواهید شد.

کف شور سرامیک خور چیست؟

کف شور سرامیک خور همانطور که از اسم آن مشخص است نوعی کفشور است که چهار چوبی فلزی از جنسهای مختلف دارد و به جای سری چاه می توان روی آن یک سرامیک، متناسب و هم جنس سرامیک محیط، نصب کرد و به نوعی کف شور مخفی هم حساب می شود؛ چرا که وقتی کف شور سرامیک خور در یک محیط مثل حمام های بزرگ و یا سالن های بزرگ قرار می‌گیرد با نگاه به کف سالن اصلا متوجه وجود کفشور نمی‌شوید!!

کف شور سرامیک خور نمای یک دستی به محیط ما میدهد.

برای آشنایی با مدلهای مختلف دیگر کف شور فقط کافی است به سایت برچسب مراجعه کنید و مقاله انواع کفشور را مطالعه کنید تا بتوانید با توجه به طرح و نقش منزلتان و همچنین میزان فضایی که دارید و … کف شور مناسب برای منزلتان را انتخاب کنید.

مزایای کفشورهای سرامیک خور

هر کف شور متناسب با ساخت و طراحی خود نوعی کاربرد و مزیت دارد. کف شور سرامیک خور، آب را از کناره های خود عبور داده، به محفظه زیر خود هدایت می‌کند و در آخر آب جمع شده را به لوله فاضلاب منتقل می‌کند. اگر بخواهید از مزایای کف شور سرامیک خور نام ببریم میتوانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

  • ویژگی بصری بسیار زیبا و چشم نواز که در خلق فضاهای یک دست کمک بسیار زیادی به سازندگان و دکوراسیون کارها میکند.
  • کف شور سرامیک خور، قابل تولید برای انواع مختلف ابعاد سرامیک است و جالب است بدانید که برای ابعاد پر کاربرد سرامیک که معمولا 10*10 یا یک مقدار بزرگتر هستند این بدنه ها به صورت آماده در بازار می باشد.
  • دارای چهار چوب مختلف فلزی مثل برنج و استیل و فولاد و… که هر کدام از این بدنه های کفشور سرامیک خور بنا بر زیبایی خاصی که دارند مورد توجه مشتریان عزیز قرار گرفته اند.
کف شور سرامیک خور از یک چهار چهار چوب تشکیل شده که سرامیک به عنوان درب روی آن قرار میگرید و آب از کناره های سرامیک به داخل کفشور میرود و بعد به لوله منتقل میشود.
  • اگر لوله های فاضلاب منزلتان دچار گرفتگی شده و از کف شور سرامیک خور استفاده می‌کنید هیچ جای نگرانی ندارد! متخصصان لوله بازکن و چاه بازکن برچسب با ارائه خدمات شبانه روزی لوله بازکنی غرب تهران، شرق، شمال، جنوب و سایر نقاط شهر، رفع گرفتگی کفشورها را در کم ترین زمان ممکن انجام می دهند

چند نکته مهم هنگام خرید کفشور سرامیکی

  • اصلا نگران این نباشید که چهار چوب های کف شور سرامیک خور زنگ بزند و یا اینکه در مقابله با مواد شوینده رنگ عوض کند. معمولا چون بیشتر مواقع با مواد شوینده مختلف درگیر هستند، کارخانه های سازنده کف شور سرامیک خور از مواد و ساختاری استفاده می‌کنند که مشکلی برای آن در دراز مدت پیش نیاید.
  • کف شور سرامیک خور با توجه به پیچی که در زیر خود دارد، ارتفاعش قابل تنظیم است و به راحتی با سرامیک های اطرافش تراز می شود.
بدنه های کف شور سرامیک خور از مدلهای استیل و فلز های دیگر هستند که در مقابل مواد شوینده و زنگ زدگی مقاوم هستند.

ما در سایت لوله بازکنی برچسب توانمان را بر این گذاشتیم که برای شما مطالب آموزشی لوله بازکنی را به صورت رایگان در اختیارتان قرار دهیم تا شما همشهریان عزیز بتوانید بدون نیاز به هزینه کردن از پس لوله بازکنی منزل خود بر بیایید. اگر گرفتگی لوله شدید شد و خودتان از پس باز کردن لوله فاضلاب منزلتان پس نیامدید ما میتوانیم بهترین لوله بازکن ها و سرویس چاه بازکنی را در سراسر تهران معرفی کنیم تا کار شما را به بهترین نحو انجام دهند.

جمع بندی:

چرا می گویند کفشور سرامیک خور، کفشور مخفی می باشد؟!

زیرا وقتی کف شور سرامیک خور در یک محیط مثل حمام های بزرگ و یا سالن های بزرگ قرار می‌گیرد با نگاه به کف سالن اصلا متوجه وجود کفشور نمی‌شوید!!

عملکرد کف شور سرامیک خور چگونه است؟

کف شور سرامیک خور، آب را از کناره های خود عبور داده، به محفظه زیر خود هدایت می‌کند و در آخر آب جمع شده را به لوله فاضلاب منتقل می‌کند.

کفشور سرامیک خور چه مزایایی نسبت به دیگر انواع کفشورها دارد؟

طراحی زیبا و چشم نواز، تنوع رنگ و ابعاد و دارای چهارچوب های از جنس های مختلف همچون فلز، برنج، فولاد و… .

مطلب بعدی:

مطلب قبلی:

دیدگاه شما در مورد این مقاله

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اتحادیه لوله بازکنی

قیمت لوله بازکنی

آموزش لوله بازکنی

روشهای غیر اصولی