معرفی بهترین مارک توالت فرنگی در ایران (مروارید یا گلسار؟)

امروزه بر کسی پوشیده نیست که داشتن یک توالت فرنگی در هر منزلی جزء واجبات است مخصوصا برای زنان باردار و افراد مسن که به دردهای مفصلی و آرتروز دچار هستند. لذا در اولین قدم برای خرید توالت فرنگی باید به دنبال بهترین مارک توالت فرنگی با ساخت داخلی باشیم. ما به عنوان تکنسین در این امر و بدون هیچ جانبداری بهترین مارک توالت فرنگی را به شما عزیزان معرفی کرده و برند های مختلف را باهم مقایسه می کنیم.

البته اگر می خواهید هزینه کمتری در این زمینه کنید و یا اینکه در منزل جایی برای قرار دادن توالت فرنگی ندارید می توانید از توالت فرنگی تاشو استفاده نمایید که برای آشنایی بیشتر با این نوع از توالت ها می توانید به مقاله آشنایی با توالت فرنگی تاشو مراجعه کنید تا شما را در یک انتخاب دقیق همراهی کند.

کلیپ معرفی بهترین مارک توالت فرنگی را از دست ندهید!

در ویدئوی کوتاه زیر، با دو نمونه از بهترین برندهای توالت فرنگی ها در ایران، یعنی مروارید و گلسار، آشنا خواهید شد.

بهترین مارک توالت فرنگی در ایران

امروزه با توجه به وضعیت گرانی و هم چنین بالا رفتن بدون حساب و کتاب اجناس خارجی و از همه مهمتر پیشرفته تر شدن کارخانه جات ایرانی و تولید جنس مرغوب داخلی برای بهترین مارک توالت فرنگی بهتر است در بین مارکهای داخلی جستجو کنید.

نهایتا از بین برندهای ایرانی توالت فرنگی به دو محصول به نام توالت فرنگی مروارید و گلسار می‌رسید که در ایران بهترین تولید کننده ها در زمینه چینی بهداشتی مخصوصا توالت فرنگی هستند.

گلسار و مروارید دو نمونه از بهترین مارک توالت فرنگی

انتخاب مارک خوب شما را از تماس با لوله بازکنی بی نیاز می کند چرا که دیگر رسوبات به توالت فرنگی شما نمی چسبند، اما اگر به هر دلیلی لوله های توالت فرنگی شما دچار گرفتگی شد با مراجعه به سایت برچسب در هر کجای تهران که هستید می توانید با لوله بازکن منطقه محل سکونت خود تماس بگیرید. به عنوان مثال اگر در دروس هستید می توانید با ماهرترین خدمات لوله بازکنی در دروس تماس بگیرید.

چرا توالت فرنگی تولید ایران؟

باید بدون مبالغه و اغراق بگوییم که در زمان مقایسه بهترین مارک توالت فرنگی یعنی برند گلسار و برند مروارید با دیگر برندهای خارجی می بینم که کیفیت و طرح و نقش آنها چیزی کمتر از توالت های فرنگی با برند خارجی ندارد و همین امر باعث شده که این محصولات در کشورهای دیگر مثل کویت و نیجریه و دیگر کشورها صادر شوند.

ویژگی های بهترین برند توالت فرنگی

اگر بخواهیم ویژگیهای بهترین مارک توالت فرنگی یعنی مارک گلسار و مروارید را بیان کنیم میتوانیم به نکات زیر اشاره کنیم:

  • کیفیت بسیار عالی لعاب و آب گریزی بالا با استفاده از مواد نانو
  • طرح و نقشهایی بسیار عالی و زیبا در مقایسه با مدل های خارجی
  • استفاده از سیستم های بروز مثل واتر جت و توروبو جت در بهترین مارک توالت فرنگی تولید داخل
توالت فرنگی برند گلسار و مروارید به علت داشتن چند ویژگی مهم است که بهترین مارک توالت فرنگی شناخته شدند.

با توجه به کاربرد ها و بررسی ها، معمولا بین این دو مارک از بهترین مارک توالت فرنگی زیاد نمی شود تفاوت قائل شد و انتخاب یکی از این دو مارک، کاملا وابسته به سلیقه افراد است.

نکته!!! اگر در شهر تهران هستید و توالت فرنگی در منزل دارید که مدام دچار گرفتگی میشود، ما میتوانیم به شما بهترین لوله بازکنی ها و چاه بازکنی های سطح شهر تهران را معرفی کنیم که کار شما را به صورت تضمینی انجام دهند. برای دریافت این خدمات به صورت فوری، می توانید به آدرس http://barchasb.net/ مراجعه کنید.

جمع بندی:

توالت فرنگی برندهای ایرانی بخریم یا خارجی؟

اگر هزینه ای که برای خرید توالت فرنگی صرف می کنید برای شما مهم نیست، توصیه می شود توالت فرنگی برند خارجی خریداری کنید؛ اما اگر هزینه برای شما فاکتور مهمی است، در بین تولیدات ایرانی می توانید با صرف هزینه کمتر توالت فرنگی با کیفیتی را برای سرویس بهداشتی خود تهیه کنید.

چرا دو برند مروارید و گلسار بهترین مارک توالت فرنگی ها می باشند؟

این شرکت ها در ایران بهترین تولید کننده ها در زمینه چینی بهداشتی، مخصوصا توالت فرنگی، هستند.

برای انتخاب بهترین مارک توالت فرنگی تولید داخل، چه فاکتورهایی را باید مد نظر داشته باشیم؟

کیفیت لعاب، خاصیت آب گریزی، طرح و نقش، سیستم فلاش تانک و… .

مطلب بعدی:

مطلب قبلی:

دیدگاه شما در مورد این مقاله

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اتحادیه لوله بازکنی

قیمت لوله بازکنی

آموزش لوله بازکنی

روشهای غیر اصولی