گیر کردن پای بچه در چاه بست توالت و راه در آوردن آن

گیر کردن پای بچه در چاه سرویس بهداشتی، یکی از خطراتی است که در اوایل آموزش های تنهایی دستشویی رفتن، ممکن است برای کودک اتفاق بیفتد. در این مقاله می خواهیم در مورد این موضوع صحبت کنیم که چگونه در حین آموزش دستشویی رفتن به کودک، از گیر کردن پای کودک در توالت جلوگیری کنیم و در صورت وقوع این اتفاق، چگونه کودک را نجات دهیم؟!

گیر کردن پای بچه در چاه، چه مواقعی اتفاق می افتد؟

معمولا مادران در هنگام آموزش دستشویی رفتن کودک به تنهایی، در پشت درب سرویس بهداشتی منتظر می مانند تا کودکشان کار خود را انجام دهد، اما ممکن است کودک در همین حین در هنگام بلند شدن و یا جابجا شدن از روی سنگ توالت، پایش سر بخورد و همین امر باعث گیر کردن پای بچه در چاه توالت شود.

علت گیر کردن پای بچه در چاه توالت چیست؟

خوب است بدانید که سایت برچسب علاوه بر مقالات مختلف آموزشی، برای تمامی شهروندان گرامی تهران، در هر منطقه ای که باشند، خدمات لوله بازکنی ارائه می دهد. فقط کافی است که به طور مثال اگر در شمال تهران هستید، از طریق صفحه خدمات لوله بازکنی در شمال تهران یا در هر کجای دیگر، با نزدیک ترین لوله بازکن سیار به خودتان تماس گرفته او را به کار دعوت کنید.

البته ناگفته نماند که حادثه گیر کردن پای بچه در چاه، در ایران خودمان هم افتاده و یک پسر بچه بازیگوش 1.5 ساله، پایش در توالت گیر کرده که در همان موقع هم اکثر اخبار با تیتر گیر کردن پای کودک بازیگوش در چاه بست، این موضوع را اطلاع رسانی کردند.

راهکار در آوردن پای کودک از چاه بست

معمولا در هنگام گیر کردن پای بچه در چاه بست سرویس بهداشتی یا در مواردی که کودکی به نحوی در جایی گیر کرده و یا ممکن است در بعضی موارد کودکان چیزی را داخل گردنشان کنند و دیگر نتوانند بیرون بیاورند، بهترین راه این است که خونسردی خود را حفظ کنید و با اتفاقات آتش نشانی تماس بگیرید.

در زمانی که گیر کردن پای بچه در چاه بست اتفاق می افتد یا در زمانی که کودک شیطنتی می کند فقط کافی است اول خونسردی خود را حفظ کنید.

قبل از اینکه به ارائه راهکار در این زمینه بپردازیم، لازم است بگویم اگر هر نوع خدمات لوله بازکنی در تهران را لازم داشتید تنها کافی است که به سایت برچسب مراجعه کنید و از سرویس های لوله بازکنی و چاه بازکنی شبانه روزی در سراسر تهران استفاده کنید، خدمات لوله بازکنی شرق تهران تا جنوب، شمال و غرب تهران، فوری و تضمینی بوده و در کم ترین زمان ممکن انجام می شود.

در ادامه ارائه راهکار برای در آوردن پای کودک از چاه، بهتر است ابتدا شخصی را صدا بزنید تا در این زمینه به شما کمک کند، چرا که لازم است در هنگام گیر کردن پای بچه در چاه توالت، یک نفر ابتدا کودک را از زیر بغلهایش گرفته و تا حدی بالا نگه دارد و بعد شما یا کسی دیگر، خود چاه بست را از داخل سنگ توالت بیرون بیاورید.

در هنگام گیر کردن پای بچه در چاه سرویس بهداشتی، به هیچ عنوان نسبت به بیرون کشیدن و فشار آوردن به پای کودک اقدام نکنید و فقط چاه بست توالت را در بیاورید و بعد در محیطی دیگر چاه بست را برش دهید.

مطلب بعدی:

مطلب قبلی:

دیدگاه شما در مورد این مقاله

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اتحادیه لوله بازکنی

قیمت لوله بازکنی

آموزش لوله بازکنی

روشهای غیر اصولی