لوله بازکنی سراسر تهران - شبانه روزی

0919 334 9060

در صورتی که از خدمات این سایت استفاده کردین خوشحال میشیم نظرتون رو بنویسید

خدمات لوله بازکنی برچسب تهران و سایر مناطق

ارائه خدمات لوله بازکنی در تهران به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی. شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات لوله بازکنی روی موارد زیر کلیک کنید.

با لوله بازکنی بیشتر آشنا بشین

درباره نحوه ارائه خدمات لوله بازکنی در سایت برچسب بخوانید

شما در هر محله تهران که باشید می توانید در سایت برچسب نام منطقه خود را جستجو نموده و نزدیک ترین لوله بازکن ها به منطقه خود را بیابید. سپس از بین لیست افراد لوله بازکن، اقدام به انتخاب یکی از آن ها و تماس با آن نمایید تا در سریع ترین زمان ممکن در محل شما برای سرویس دهی حاضر شوند. خدمات لوله بازکنی در برچسب به صورت 24 ساعته و شبانه روزی ارائه می شود و افراد لوله بازکن در هر ساعت از شبانه روز آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشند.

مدت زمان بازکردن لوله چقدر است؟

مدت زمانی که طول می کشد تا گرفتگی لوله فاضلاب شما برطرف شود به عوامل مختلفی بستگی دارد. اما موثر ترین امر در سرعت رفع گرفتگی لوله، نوع دستگاهی است که لوله بازکن از آن استفاده می کند. معمولا با استفاده از دستگاه های پیشرفته لوله بازکنی، زمان لازم برای باز شدن لوله، حداقل 5 دقیقه می باشد.

چگونه متوجه وجود نشتی در لوله های منزل شویم؟

ابتدا باید مطمئن شوید که تمامی شیرهای آب داخلی و خارجی منزل شما بسته بوده و تمامی وسایلی که از آب استفاده می کنند مانند لباسشویی و ظرفشویی خاموش هستند. حال می توانید عددی که کنتور آب نشان می دهد را ثبت کنید و برای 15 دقیقه منتظر بمانید. در طول این مدت نباید از آب استفاده نمایید. پس از گذشت این زمان، دوباره عدد کنتور را بررسی نموده و آن را ثبت نمایید. اگر عدد جدیدی که ثبت کرده اید متفاوت بوده و نشان دهنده مصرف آب باشد، احتمالا در لوله های شما نشتی وجود دارد. توجه کنید که این روش برای پیدا کردن نشتی های شدید جواب می دهد و نشتی های کوچک با استفاده از آن قابل تشخیص نیستند.

لوله بازکن ها چه خدماتی ارائه می دهند؟

از جمله خدمات افراد لوله بازکن میتوان به این موارد اشاره نمود: رفع گرفتگی لوله سینک، فاضلاب و توالت فرنگی، در آوردن اجسامی مانند انگشتر و گوشی تلفن از چاه با استفاده از ابزار های پیشرفته، رفع بوی بد چاه فاضلاب منازل،ادارات، باغ تالار ها و...

چگونه خودمان در منزل گرفتگی های لوله را برطرف نماییم؟

رفع گرفتگی لوله ها در صورتی که خیلی خفیف باشد با استفاده از وسایل ساده، قابل حل است. بطور مثال برای رفع گرفتگی های خفیف لوله سینک ظرفشویی می توانید از تلمبه دستی یا محلول لوله بازکنی استفاده نمایید. که در صورت استفاده از محلول لوله بازکنی حتما باید نکات ایمنی مربوط به آن را رعایت نمایید. محلول برای رفع گرفتگی چاه فاضلاب و توالت نیز استفاده می گردد. پیشنهاد می کنیم در صورت وجود گرفتگی های شدید در لوله ها، حتما کار باز کردن آن ها را به یک متخصص بسپارید تا از بروز هرگونه مشکل جلوگیری شود.

اتحادیه لوله بازکنی

قیمت لوله بازکنی

آموزش لوله بازکنی

روشهای غیر اصولی